Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ο Μουσακάς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ψαρια με κοκκαλα,συκοτι,μπαμιες,μπιζελια,ραπανακια,φασολακια,φασολαδα,φακες μονο με φετα...μπλιαχ αηδιασα δεν τρελενομαι για κρεατα μπριζολες κ τετεια... μονο κιμα...

δοσε μου ζυμαρικα καθε μερα κ δεν θα εχω προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
ο Μουσακάς:redface:


αυτο...και επισης,μπριζολες,αρνια κτλ!!Με τιποτα όμως!!!Α!Και τα αυγα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αρέσουν σε πολλούς αλλά..
Σιχαίνομαι
1)Κουνουπίδι
2)Μελιτζάνες
3)Κολοκυθάκια βραστά
4)Μπάμιες
5)Σαλιγκάρια
6)Μουσακάς
7)Τυρί ροκφορ
8)Μυζήθρα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πίτσα, αλλά ισχύει μόνο για την περίοδο της εγκυμοσύνης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
γάλα,τυριά

α και το πεπόνι. Η μυρωδιά του μου φέρνει εμετό!:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Σαρδέλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλέ τι διαβάζω; :confused:
Ότι δεν τρώτε εγώ το λατρεύω:P
Μύδια...γαρίδες...χτένια...και οτι οστρακοειδή υπάρχει είναι το αγαπημένο μου!
Μην πω για τα κρεατικά!
Είμαι παμφάγο τελικά...πρέπει να το παραδεχτώ :P

Σιχαίνομαι το γάλα, το γιαούρτι, τα ρεβιθιά και τις μπάμιες...Μόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καραβίδες, γαρίδες, αστακούς, γάμπαρες και άλλα τέτοια τεθωρακισμένα.
Να φάω θέλω, όχι να κάνω τον Μπομπ το μάστορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Σιχαίνομαι το γάλα, το γιαούρτι, τα ρεβιθιά και τις μπάμιες...Μόνο :P

έλεος
γάλα και γιαούρτι είναι από τα πιο βασικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
έλεος
γάλα και γιαούρτι είναι από τα πιο βασικά

Ναι αλλά δεν μπορώ να τα φάω...
Με το που θα κατεβούν... απλά θα βγουν...
Είναι θέμα οργανισμού και όχι νοοτροπίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
+1000000 για το γιαουρτι!!
μιλαμε η υπεραηδια για εμενα...δεν το αντεχω καθολου.:mpliaks: :mpliaks: (με γαλατα και τυρια δεν εχω προβλημα)

Ακομα δεν αντεχω την σκορδαλια.
Ουτε τον μπακαλιαρο!
Ουτε τα ρεβυθια!
Ουτε τις αγκιναρες!
Ουτε τον πατσα!
Ουτε τον πουρε!
δεν μου ερχονται αλλα στο μυαλο...προς το παρων!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
  • Οι πάστες οποιουδήποτε είδους
  • Οι τούρτες οποιουδήποτε είδους
  • Τα αυγά βρασμένα
  • Η γραβιέρα
  • Το παγωτό σοκολάτα
  • Τα φιστίκια (όχι τα αιγίνης, τα peanuts τα κανονικά)
Το οτι αρέσουν σε "όλους εκτός από μένα" είναι μάλλον υπερβολή όμως λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
δηλαδή και άλλοι δνε τρωνε μουσακά??
νομιζα πως ηταν παρα πολύ μικρο ποσοστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ πάντως το μουσακά δε μπορώ με τίποτε να τον φάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κοκορέτσι και κάτι άλλο που τρώνε το πάσχα σν σούπα.... με τίποτα όμως
πατσά
δεν τρελαίνομαι με τος μελιτζάνες
τραχανά και πολλά πολλά άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κοκορέτσι και κάτι άλλο που τρώνε το πάσχα σν σούπα.... με τίποτα όμως
πατσά
δεν τρελαίνομαι με τος μελιτζάνες
τραχανά και πολλά πολλά άλλα
η μαγιριτσα ναι κ εμενα δεν μαρεσει ουτε ο πατσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πατσα ουτε εγω τρωω μου προκαλει αηδια και μονο που το βλεπω:sick:
δεν τρωω ρεβιθια σπαραγγια και μπροκολο:P
ολα τα αλλα ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StarsAllOver

Νεοφερμένος

Η StarsAllOver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
απεχθανομαι, σε τραγικο βαθμο, τα γιουβαρλακια (εννοω τη σουπα με τα στρογγυλα... κεφτεδακια, σε περιπτωση που το λετε διαφορετικα στην υπολοιπη Ελλαδα. Απο βορρα ειμαι κ δεν ξερω!) δεν ξερω γιατι... μου προκαλουν... κατι απροσδιοριστο. Κ αποφευγω το κρεας, οχι λογω οικολογικων πεποιθησεων, απλως δεν το συμπαθω πολυ.

ΥΓ: Εννοειται πως δεν μ' αρεσει ο πατσας... δεν τον ειχα σκεφτει νωριτερα γιατι δεν τον θεωρω καν φαγητο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top