Το χειρότερο σου...

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν έχω μόνο ένα, έχω πολλά και δυσκολεύομαι να εστιαστώ μόνο σε ένα αλλά τεσπα. Θα πω οτι είμαι ξεροκέφαλη σε βαθμό αηδίας

Ίδια ερώτηση
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι ντόμπρα. Δεν χαρίζω κάστανα, που λένε. Προσόν, αλλά και ελάττωμα...


Ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αν μου κολλησει κατι στο μυαλο πρεπει να γυρισει ο κοσμος αναποδα και το καταφερνω σε ενα ποσοστο :D

Η χειροτερη σου φοβια
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η οργή των συμφοριμητών μου.

Ίδια ερώτηση.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
stalking/ότι θέλουν να με βλάψουν

αγαπημένο ρόφημα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
stalking/ότι θέλουν να με βλάψουν

αγαπημένο ρόφημα
Με χειρότερα πάμε εδω φρεγάτα μου,

Θα πω το χειρότερό μου ρόφημα (βασικα δεν εχω, όλα μ αρεσουν).

χμμμμ... Ίσως ο φραπές αν μετράει. Δε μ αρεσει ο φραπές.


Το χειρότερό σου ρόφημα.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Καφές, αναψυκτικά, μπίρες, ουίσκια, τσίπουρα κ.α.

Χειρότερη στιγμή που σας ξέφυγε γέλιο.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Με χειρότερα πάμε εδω φρεγάτα μου,

Θα πω το χειρότερό μου ρόφημα (βασικα δεν εχω, όλα μ αρεσουν).

χμμμμ... Ίσως ο φραπές αν μετράει. Δε μ αρεσει ο φραπές.


Το χειρότερό σου ρόφημα.

oh shit μου ξέφυγε :laugh:

θα πω κι εγώ φραπέ που δεν πίνω σχεδόν ποτέ

το χειρότερο era σου


και για να απαντήσω και στον @TheUltimateUnderdog… νομίζω μ´έχει πιάσει σπαστικό σε κηδεία
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Καφές, αναψυκτικά, μπίρες, ουίσκια, τσίπουρα κ.α.

Χειρότερη στιγμή που σας ξέφυγε γέλιο.
Σε μάθημα στο πανεπιστήμιο. Ειχαμε τον πιο αυστηρό καθηγητή (ταχα μου), και ο μαλάκας ο κολλητός μου σε αίθουσα με νεκρικη σιγή γκαρίζει το γράμμα "Α!" σκέτο, έτσι, αναφώνησε "Α!"

Γυρίζει πίσω η μισή τάξη, Παναγίες εμείς.

Δεύτερη φορά ο μαλάκας "Α!", μουσείο τυσσώ εμείς, κέρινα ομοιώματα, ατάραχοι.

"Σκασε γ**ώ το σπίτι σου μαλάκα θα μας γ**ει ο ΧΧΧ" του λέω, τίποτα αυτός.

Είχα ήδη δει τον καθηγητή που είχε εκνευριστεί και δεν μίλαγε

Τρίτη φορά "Α!" ο πανίβλαξ.

Γυρίζει πίσω ο καθηγητής σιωπηλά με ενα αγριωπό βλέμμα όλο φλόγες, δαίμονες, οργή, Παναγίες εμείς.

Δεν αντέχω άλλο και σκάω στα γέλια και γυρίζει ο καθηγητής και μοιράζει κατι καντήλια, ακόμα μνημονεύουμε τη γριά και της αλλάζουμε το λάδι όταν σβήνει.


Αυτό και όταν με έπιασε ο άλλος καθηγητής να κανω τα γλυκα ματακια σε εναν φίλο μου τάχα, και του είπα με καυλωτική φωνή "αισθάνθηκα οτι με κοιταξε και ήθελα να ανταποδώσω", πρέπει να ειναι οι καλύτερες φάσεις που θυμάμαι.

Εκεί δεν έσκασα στα γέλια όμως γιατί έγινα ρεζίλι μπροστά σε 200 άτομα. :upside:

το χειρότερο era σου
Αυτο που διανύω τώρα μαναμ τα τελευταια 7 χρόνια, μην κοιτας που κανω το μαλάκα και γελάω.

Το χειρότερό σου ΚΛΑΣΙΜΟ μπροστά σε κόσμο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει ...


Ίδια ερώτηση
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Δεν μου έχει τύχει ...


Ίδια ερώτηση
Πολύ χαίρομαι που το διαβάζω Ιωαννίδου παιδί μου.

Εμένα σε φροντιστήριο αγγλικών, πρέπει να ημασταν 3η 4η κανονική (τωρινό Β1). Καθομουν με εναν φίλο μου και διαβαζαμε απο ενα βιβλίο που η κοπέλα είχε τα χείλη στη φωτό σαν ροφός.

Και πάει ο αναίσχυντος και ζωγραφίζει ενα ανδρικό μόριον με το στυλο, και το μόριον να ακουμπα τα χειλη της κορασίδος εις την σελιδα.

Και σκάω σε κατι γέλια και εκρήγνυται ο κώλος μου από την πρέσσα του γέλιου, σήκωσαν όλοι φανέλες.

Δεν μύριζε ρε παιδιά, μόνο κρότο έκανε. <3


Η χειρότερη παρατηρηση που σου εχουν κανει οι γονεις σου οταν ήσουν μικρό.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Το χειρότερό σου ΚΛΑΣΙΜΟ μπροστά σε κόσμο.
Έκτη δημοτικού, μέρα Παρασκευή, 7η ώρα, μάθημα Αγγλικά, τελευταίο τέταρτο η καθηγήτρια έκανε ανάγνωση κειμένου και επικρατούσε απόλυτη ησυχία στην αίθουσα.

Για κάποιον ανεξήγητο λόγο, τα παιδιά δεν έδειχναν διάθεση για φασαρία, πειράγματα και σκανταλίες, πρωτοφανές γεγονός, διότι πάντοτε, η καημένη η καθηγήτρια ξελαρυγγιζόταν μάταια για να επιφέρει την ησυχία στην τάξη και μετά το σχολασμα έφευγε μες τα κλάματα. Αλλά την διδακτική ώρα εκείνης της ημέρας, ήταν όλοι δήθεν προσηλωμένοι στο μάθημα.

Τελευταίο 10λεπτο, η κυρία κάνει διάφορες αναλύσεις για το κείμενο, ώσπου αισθάνομαι ένα απότομο κι επίπονο σφίξιμο στον πρωκτό και συνειδητοποιώ πως το έντερό μου ήταν τίγκα στα αέρια. Επιτόπου με πιάνει κρύος ιδρώτας και στο καπάκι πανικός. Όσο ο χρόνος περνούσε αντίστροφα, το σφίξιμο γινόταν ολο και πιο αφόριτο.

Στα 5 λεπτά, άρχισα να τσιτώνομαι και να κάνω κάτι περίεργες γκριμάτσες, τα μάτια κοιτούσαν και ξανακοιτούσαν την κάθε κίνηση του μικρού δείκτη του ρολογιού, η σκέψη μου πουθενά αλλού πέρα από το να διατηρήσω την συγκέντρωσή μου στη συγκράτηση.

Απέμεναν τρια λεπτά κι ένιωθα ότι ο σφιγκτήρας είχε μουδιάσει και πια δεν τον αισθανόμουν. Και έτσι όπως είμαι καθισμένος και γέρνω προς τα μπρος να αφήσω ελάχιστα ελεύθερο τον εαυτό μου, ακούγεται αιφνιδιαστικά ένα δυνατό «ΠΡΑΑΦΦ!». Εγώ να σκύβω το κεφάλι και να ξεσπώ σε κλάματα και τα παιδιά να ρίχνουν ένα γέλιο, τέτοιο που δεν είχαν ρίξει ποτέ στη ζωή τους, διότι το ευχαριστήθηκε η ψυχή τους.

Μια επική δραματική ανάμνηση.
χειρότερη παρατηρηση που σου εχουν κανει οι γονεις σου οταν ήσουν μικρό.
«Πάλι δαγκώνεις τα χείλη σου; Τι είναι αυτό το πράμα σου, σαν το κουνέλι».

Χειρότερη σκανταλιά που διέπραξες αλλά την γλίτωσες φτηνά.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα άστο καλύτερα 😂😂
Θα πω είχα ανέβει στο μηχανάκι ενός φίλου και με είδε η γειτόνισσα την άλλη μέρα το έμαθαν την έβγαλα ότι έκανε λάθος αλλά έφαγα ελαφριά τιμωρία 😂😂😂
Ίδια ερώτηση
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν οι σκανταλιές…:redface:

Χειρότερο κράξιμο που εχεις φάει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οταν εκανα ενα λαθος στη δουλεια :hehe: μα δεν εφταιγα εγω τωρα που τα ξαναλεμε:D

Χειρότερο κράξιμο που εχεις φάει;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
μου είχε βγει το όνομα…ενώ ήμουν ακόμη παρθένα… :tongue:

επίσης στη δουλειά, η υπεύθυνη με έκανε ρόμπα μπροστά σε όλους επειδή δεν πούλησα ένα γαμημενο σαντουιτς

χειρότερη γιορτή
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καποια περασμενα χριστουγεννα ενος αλλα και αλλων χωρισμων

Χειροτερη γιορτη που θυμασαι
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν έχει υπάρξει, ακόμα τουλάχιστον!

Ίδια ερώτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 37 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top