Το πρώτο σου ποστ! Το θυμάσαι;

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
13-6-2014 https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=4047002#post4047002
Απευθυνομαι στον Hephaestus --> "απο που το εμαθες αυτο;", επειδη ειχε γραψει στο θεμα των πανελληνιων του 2014 οτι οι βαθμολογιες των αρχαιων κατευθυνσης ηταν χαμηλοτερες απο τις περσινες και πως αναμενοταν καθοδος των περσινων βασεων στο 1ο πεδιο. Αν δεν με ενοιαζε τοσο πολυ να μαθω ισως και να μην ειχα γινει μελος, καθως παρακολουθουσα το φορουμ απο τοτε που ξεκινησαμε την προετοιμασια για τις πανελληνιες. Τελικα δεν πηρα απαντηση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
20-12-09
''εμεις εχουμε γραψει 3 μεχρι τωρα και η τριτη ηταν φαρμακερη:sick:''
Ως μαθητρια της Α γυμνασιου αναφερομουν στην εκθεση...
Δεν εχω αλλαξει αποψεις απο τοτε..
Επισης και το δευτερο μου μηνυμα εχει ενδιαφερον..
''κοιταξε τα μαθηματικα δεν ειναι μεγαλη μου συμπαθεια,αλλα τι να το κανω θα τα υποστω μεχρι τη Γ λυκειου,γιατι μαλλον θα επιλεξω τη θεωρητικη κατευθυνση ''
Ποιος να το λεγε οτι θα κατεληγα τελικα στην θετικη κατευθυνση.Γι αυτο ποτε μη λες ποτε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το πρωτο μου ποστ δεν το θυμαμαι αλλα θυμαμαι κατι σεντοναρες που κατεβαζα.... :D
Και καμμια φορα που παω να με διαβαζω με κουραζω, πωπω. Ορισμενες φορες δε με καταλαβαινω κιολας :P
Ειναι προφορικος ο λογος μου μωρε στα φορουμς. Δεν επιμελουμαι πριν ποσταρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Βασικα καλησπερα σας!

Αυτη τη χρονια δινω πανελληνιες και δεν εχω αποφασισει ακομα σε ποια σχολη θελω να περασω . Στην δευτέρα λυκειου ημουν θετικη κατευθυνση και η σχεση μου με την χημεια ηταν καλη.Τωρα, στην θερινη προετοιμασια,οσο και να μου αρεσε το μαθημα της βιολογίας αδυνατουσα να το μαθω και γι'αυτο αλλαξα σε τεχνολογικη εφοσον δεν με ενδιεφεραν και οι επιστημες υγιειας!Το θέμα ειναι πως το χημικο με ενδιαφερει παρα πολυ και αμα καταφερω να περασω, θα μπορω να ανταπεξελθω στα μαθηματα της σχολης ή θα κανω 8ετια για να την τελειωσω λογω γνωστικου υποβαθρου;
πως αλλαζουν οι καιροι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
13-6-2014 https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=4047002#post4047002
Απευθυνομαι στον Hephaestus --> "απο που το εμαθες αυτο;", επειδη ειχε γραψει στο θεμα των πανελληνιων του 2014 οτι οι βαθμολογιες των αρχαιων κατευθυνσης ηταν χαμηλοτερες απο τις περσινες και πως αναμενοταν καθοδος των περσινων βασεων στο 1ο πεδιο. Αν δεν με ενοιαζε τοσο πολυ να μαθω ισως και να μην ειχα γινει μελος, καθως παρακολουθουσα το φορουμ απο τοτε που ξεκινησαμε την προετοιμασια για τις πανελληνιες. Τελικα δεν πηρα απαντηση...:P
χαχαχα σορρυ που δεν πηρες απαντηση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
:hehe: σκέτη αποτυχία το πρώτο μου ποστ
12-09-13
Θέλω να έρθει το επόμενο καλοκαίρι. Απλά αυτό. Και θέλω να ναι εντελώς διαφορετικό από κάθε άλλο, βασικά σίγουρα θα ναι αφού θα πρέπει να κάνω και φροντιστήρια όλο το καλοκαίρι. Γ Λυκείου βλέπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Σύμφωνα με την αναζήτηση μηνυμάτων του forum αυτό:

https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=1781286&postcount=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτoκαλωσόρισμα στο forum,random σχόλιο περί υποκειμενικότητας της έννοιας ποιότητα στη μουσική και Testament είχε το πρώτο ποστ τον Αύγουστο του μακρινού(?) 2015
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unmanned selfie

Νεοφερμένος

Ο unmanned selfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αυτό είναι το πρώτο μου ποστ & ταυτόχρονα η ανάμνηση για το πρώτο μου ποστ

mindtrap ή σαμπουάν 2 σε 1
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Αχνά... κάτι για διαμόρφωση κρίσης, με σημείο αναφοράς την αποφυγή ακροτήτων και υπερβολών, νομίζω :hmm:
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
To πρωτο μου ποστ ηταν σε greeklish επειδη ημουν αθλια στην ορθογραφια και πηρα ποινη 10% απο τη Misskit...ημουν 14ρων και ειλικρινά ειχα στεναχωρεθει σε σημειο που οταν καποια χρονια μετα τη γνωρισα απο κοντα της το χτυπησα.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο μου ποστ το θυμάμαι ακόμα ήταν πολλά χρόνια πριν όταν η Himela ακόμη ταξίδευε στο azeroth, ο Valder έτρωγε σοκολάτες κάνοντας broadcast στο ράδιο καψουροτραγουδα, και ο epote ήταν ακόμη ένα στρουμπουλο αγόρι.

Ηταν με έναν άλλο λογαριασμό και θυμάμαι προσπαθούσα να υπερασπιστώ τα χριστιανικά ήθη, νομίζω στο θέμα "Υπάρχει Θεός". Τα επιχειρήματα μου ήταν τα κλασσικά ενός 15χρονου που ακούει το θεολογο του να αγορευει κάθε δεύτερη μέρα στο μάθημα. Θυμάμαι μου την είχανε πέσει όλοι οι άθεοι αλήτες του φόρουμ και με κοπαναγανε αλύπητα γιατί μυριστηκαν εύκολη λεία. Ότι και να έλεγα είχανε μια απάντηση, που όχι τίποτα άλλο, αλλά έβγαζε και νόημα και είχα σοκαριστεί. Θυμάμαι που είχα διαβάσει ένα μυνημα και δεν μπορούσα να απαντήσω και το ήξερα, και αισθανομουνα μετά ένα τεράστιο κενό και μια τάση προς εμετό γιατί είχε γκρεμιστεί όλη η κοσμοθεωρία μου και όλα όσα πίστευα από κάτι αγνώστους τύπους στο ίντερνετ.

Επισης θυμάμαι ότι μου ήτανε πάρα πολύ δύσκολο να γράψω κάτι, γιατί όλα ήταν ένα χάος μέσα στο κεφάλι μου και δεν ήξερα πως να μεταφέρω αυτά που σκεφτόμουνα στο χαρτί, η έστω στην οθόνη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@Εχέμυθη, @hack3r, με συγκινήσατε αμφότεροι με τις ιστορίες σας...

Εγώ, αν και κόβω το κεφάλι μου ότι είχα άλλο account παλιά (γυμνάσιο) και διάβαζα κάτι θέματα τύπου "είμαι υιοθετημένος", "πάσχω από κατάθλιψη" κ.ό.κ. δεν μπορώ να το βρω με τίποτα. Μπορεί να έμπαινα ως επισκέπτης, ποιος ξέρει...

Τώρα απ' αυτό το account - επειδή είμαι πολύ αλάνι - το πρώτο μου ποστ ήταν και thread, απ' αυτά τα γκομενικά που κοροϊδεύετε. Μάλιστα μετά έφυγα και όταν ξαναήρθα έκανα και δεύτερο thread για τον ίδιο γκόμενο, αφού είχε λήξει πια. Έχω θράσος τελικά. :laugh:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεισοδιακή η πρώτη ανάρτηση η οποία διαγράφηκε με το που αναρτήθηκε! Είχα πέσει πάνω στο φόρουμ τυχαία και το ψιλοχάζευα πού και πού. Εκείνη την εποχή ξενοικιάστηκε ένα διαμέρισμα της θείας μου και γκρίνιαζε με τη φασαρία που θα πέρναγε μέχρι να βρει νέο ενοικιαστή. Σκέφτομαι κι εγώ φοιτητικό φόρουμ είναι αυτό, όλο και κάποιος θα ψάχνει σπίτι, το σπίτι της θείας μου είναι στους Αμπελόκηπους οπότε εξυπηρετεί όλες τις σχολές του κέντρου της Αθήνας, δεν βάζω μια αγγελία μπας και την εξυπηρετήσω; Και την βάζω! Και ασφαλώς κατεβαίνει αμέσως επειδή παρέβαινε τους όρους του φόρουμ! Τσαντίλα εγώ και να σκέφτομαι τι στο καλό τους ενόχλησε πια; Μήπως τους έβρισα ή μήπως ανάρτησα κάτι άπρεπο και προσβλητικό; Τέλος πάντων, το ξέχασα το θέμα μέχρι που ψάχνοντας για κάτι άλλο ξανάπεσα πάνω του! Είδα θυμάμαι στο iSchool αρκετές απορίες μαθητών που προετοιμάζονταν για τις πανελλαδικές καθώς και φοιτητών που αγχώνονταν επειδή δεν μπορούσαν να βρουν απαντήσεις σε θέματα που τους απασχολούσαν και άρχισα να τους απαντώ. Τη συνέχεια την ξέρετε! Ακόμα εδώ είμαι! Πρώτη επίσημη ανάρτηση 20/9/2012! Για να δούμε πόσο θα τραβήξει ακόμα ...
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ονομαζω αυτο το ποστ "η διψα για μαθηση και για προσωπικη ανελιξη στο επιμορφωτικο επιπεδο ως κατεξοχην κομματι του χαρακτηρα μου"
https://www.ischool.gr/showpost.php?p=1835852&postcount=21
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Στο e-steki.gr είμαι από τον πρώτο μήνα λειτουργίας του. Θυμάμαι έμπαινα αρχικά για να διαβάσω τα θέματα του Έρωτας και Σεξ και τελικά κατέληξα να υπερασπίζομαι τους ομοφυλόφιλους με σθένος επειδή είμαι κι εγώ (αυτό ήταν το πρώτο μου μήνυμα) :lol: Μετά έγινα ένας moderator - τέρας, απαπα δε θέλω να τα θυμάμαι :redface: Μιλάμε για 2005 που ήμουν 16 χρονών!

Στο iSchool νομίζω το πρώτο μου μήνυμα ήταν καλοσωρίσματος των μελών, αν και τότε τα πρώτα μηνύματα ήταν υλικό - άρθρα για την Έκθεση Λυκείου.

Ιστορικό screenshot κατά τον σχεδιασμό του iSchool όπου μιλάμε και με Γιώργο στο Shoutbox δεξιά :lol:
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ονομαζω αυτο το ποστ "η διψα για μαθηση και για προσωπικη ανελιξη στο επιμορφωτικο επιπεδο ως κατεξοχην κομματι του χαρακτηρα μου"
https://www.ischool.gr/showpost.php?p=1835852&postcount=21

Φυσικό ήταν.Αν είσαι swag γκανγκστα αλά Tus,πού διάθεση για διάβασμα..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top