Το παιχνίδι της χαράς

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Τα κορίτσια πιθανώς θα το θυμάστε από την Πολυάννα..
Ας προσπαθησουμε να το κανουμε εδω.. Οταν μας συμβαινει κατι ασχημο, κατι που μας στεναχωρησε ή που μας νευριασε, θα ερχόμαστε να το λεμε εδω..
ΑΛΛΑ:
Ακριβως απο κατω, θα γραφουμε και το καλο της υποθεσης.. το τι μαθαμε απο αυτη την αναποδια.. και στα ΠΑΝΤΑ, μα στα ΠΑΝΤΑ θα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ!!!!!

πχ... ησασταν χαλαροι στη δουλεια και κανατε χαβαλε αλλα ξαφνικα ανακαλυψατε οτι πισω απ'την πλατη σας λενε διαφορα; νευριασατε, αλλα τουλαχιστον καταλαβατε οτι δεν πρεπει να ειστε τοοοοοοοσο χαλαροι στο χωρο της δουλειας.. αυτο ηταν το ΜΑΘΗΜΑ σας..

στα παντα λοιπον να βρισκουμε κατι καλο.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπορει να πηγε στο διαολο το μαστερ μου, αλλα δε πειραζει γιατι εχω αρχισεικαι πριζωνομαι πολυ με κατατακτηριες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μπορεί να βαριέμαι ασύστολα και να μισώ την δουλειά μου (όχι το είδος) αλλά τουλάχιστον πληρώνομαι σχετικά καλά για ελληνικά δεδομένα και γράφω στο φόρουμ!

Μια παρατήρηση μόνο. Όλες οι κακές καταστάσεις δεν έχουν και ένα καλό αντίκτυπο. Το κάθε εμπόδιο για καλό δεν με βρίσκει σύμφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ξεχάστηκε ένα τόσο καλό θεματάκι αλλα ευτυχώς που είμαι εδώ να το ξαναζωντανέψω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μπορεί να βρίσκομαι έγκλειστη λόγω του λοκ ντάουν, αλλά βρήκα την ευκαιρία να κάνω κάποιες μικροδουλειές στο σπίτι (όπως λ.χ. αναδιάταξη και ξεσκαρτάρισμα κάποιων μικρο-αντικειμένων σε ράφια και συρτάρια) που διαρκώς ανέβαλλα όλο τον άλλο καιρό. :)
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Μπορεί να στερήθηκα πολλά τα τελευταία χρόνια αλλά τουλάχιστον κατάφερα να πραγματοποιήσω το παιδικό μου όνειρο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπορει να μεγαλωσα στερημενα αλλα τωρα μπορω και ζω οπως γουσταρω.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Μπορεί να πλήττω αλλά κοιτάω το φόρουμ :P
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μπορεί να έχω φάει τα μούτρα μου αρκετές φορές αλλά πλέον πια είμαι περισσότερο επιφυλακτική.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπορει να εχω κλαψει αλλά πλεον επιλεγω να γελαω,οπου ειναι εφικτο βεβαιως.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Μπορεί να χάνομαι που και που, αλλά με ξαναβρίσκω :happy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί να έχω τσιμεντωθεί, αλλά έχω την καρδιά ενός μαρουλιού...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εκείνη την νύχτα άδειασα τόσο, που όταν μου πέταξαν το μαχαίρι δεν βρήκε πουθενά να καρφωθεί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top