Το παιχνίδι της χαράς

evouli

New member

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.
Τα κορίτσια πιθανώς θα το θυμάστε από την Πολυάννα..
Ας προσπαθησουμε να το κανουμε εδω.. Οταν μας συμβαινει κατι ασχημο, κατι που μας στεναχωρησε ή που μας νευριασε, θα ερχόμαστε να το λεμε εδω..
ΑΛΛΑ:
Ακριβως απο κατω, θα γραφουμε και το καλο της υποθεσης.. το τι μαθαμε απο αυτη την αναποδια.. και στα ΠΑΝΤΑ, μα στα ΠΑΝΤΑ θα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ!!!!!

πχ... ησασταν χαλαροι στη δουλεια και κανατε χαβαλε αλλα ξαφνικα ανακαλυψατε οτι πισω απ'την πλατη σας λενε διαφορα; νευριασατε, αλλα τουλαχιστον καταλαβατε οτι δεν πρεπει να ειστε τοοοοοοοσο χαλαροι στο χωρο της δουλειας.. αυτο ηταν το ΜΑΘΗΜΑ σας..

στα παντα λοιπον να βρισκουμε κατι καλο.... ;)

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.
μπορει να πηγε στο διαολο το μαστερ μου, αλλα δε πειραζει γιατι εχω αρχισεικαι πριζωνομαι πολυ με κατατακτηριες!!!

t.m.

New member

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ!!!!!!!!:D

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Μπορεί να βαριέμαι ασύστολα και να μισώ την δουλειά μου (όχι το είδος) αλλά τουλάχιστον πληρώνομαι σχετικά καλά για ελληνικά δεδομένα και γράφω στο φόρουμ!

Μια παρατήρηση μόνο. Όλες οι κακές καταστάσεις δεν έχουν και ένα καλό αντίκτυπο. Το κάθε εμπόδιο για καλό δεν με βρίσκει σύμφωνω.

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
Ξεχάστηκε ένα τόσο καλό θεματάκι αλλα ευτυχώς που είμαι εδώ να το ξαναζωντανέψω:clapup:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...