Το ημερολόγιο της maria100000

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
δυσκολη κατασταση...πιστευω ομως ολοι την εχουμε περασει αυτη τη φαση,ισως απλα εσενα να σου κρατησε περισσοτερο...σε παρομοια κατασταση βρισκεται μια φιλη μου της οποιας της αρεσει καποιος εδω και 4 χρονια...οποτε θα σου πω το ιδιο πραγμα που ειπα και σε κεινη...βρες τον μιλησε του και πες του πως αισθανεσαι...ακομα και να μν υπαρχει ανταποκριση θα το εχεις βγαλει εσυ απο μεσα σου...και τοτε σιγα σιγα θαρχισει να σου περναει.σιγουρα δν θα τον 3εχασεις και παντα θα υπαρχει ενα ενδιαφερον(απωθημενο λεγεται...)αλλα τουλαχιστον θα μπορεσεις να προχωρησεις λιγο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
δυσκολη κατασταση...πιστευω ομως ολοι την εχουμε περασει αυτη τη φαση,ισως απλα εσενα να σου κρατησε περισσοτερο...σε παρομοια κατασταση βρισκεται μια φιλη μου της οποιας της αρεσει καποιος εδω και 4 χρονια...οποτε θα σου πω το ιδιο πραγμα που ειπα και σε κεινη...βρες τον μιλησε του και πες του πως αισθανεσαι...ακομα και να μν υπαρχει ανταποκριση θα το εχεις βγαλει εσυ απο μεσα σου...και τοτε σιγα σιγα θαρχισει να σου περναει.σιγουρα δν θα τον 3εχασεις και παντα θα υπαρχει ενα ενδιαφερον(απωθημενο λεγεται...)αλλα τουλαχιστον θα μπορεσεις να προχωρησεις λιγο....:)
Συμφωνώ κι εγώ μ'αυτό...και αυτό που είπε με το απωθημένο από ένα σημείο και πέρα εξαρτάται καθαρά απ'τη δικιά σου αντιμετώπιση στο θέμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Αν τον ποιασω και του μιλησω θα με κανει ρεντικολο σε ολο το σχολειο γιατι ειναι λγ ανωριμο......την φοβαμαι πολυ αυτην την κινηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roka

Νεοφερμένος

Ο roka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εσύ πουλάκι μου γιατί ασχολείσαι με κάποιον που αν μάθει τι νιώθεις θα σε κάνει ρεζίλι στους συμμαθητές σου? Τέτοιοι τύποι δεν αξίζουν αγνά συναισθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εμένα αυτός μου αρέσει τι να κάνω??? Δε φταίω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
κοιτα αμα δεν το παρεις αποφαση σοβαρα και πεις οτι πλεον δεν ασχολουμαι μαζι του πιστευω σιγα σιγα με τον καιρο θα τον 3εχασεις...αφου δν θες να του μιλησεις δν υπαρχει κι αλλος τροπος:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ποιος σου αρέσει μπορεί να μην ελέγχεται απόλυτα σε πρώτη φάση, αλλά όταν στην πορεία βλέπεις πως μια κατάσταση δεν λειτουργεί ή ότι ο άλλος δεν είναι αυτό που θα ήθελες-θα σου ταίριαζε, είναι καθαρά και μόνο στο χέρι σου να διαλέξεις αν θα μείνεις να βασανιστείς ή αν θα προχωρήσεις παρακάτω ψάχνοντας για κάτι καλύτερο. Αν δλδ μιλούσαμε για κάποιον χαρτοπαίκτη που σε έδερνε, πάλι θα έλεγες "αυτός μου αρέσει, δεν φταίω" λες και είσαι άβουλο πλάσμα που ο καθένας μπορεί να το κάνει ό,τι θέλει και δεν μπορεί να διαλέξει το ίδιο τι θέλει και ποιον στην ζωή του;
Ξέρω πως είσαι μικρή και πως ίσως όλα αυτά να σου μοιάζουν παράξενα, αλλά θεωρώ πως είναι πολύ κρίμα να χάνεις τα χρόνια σου μη κάνοντας τίποτα μόνο και μόνο γιατί πιστεύεις πως αυτός σου έτυχε, άρα εκεί θα μείνεις να περιμένεις.. ή πήγαινε πες του τι νιώθεις ή ξέχασέ τον και ζήσε την ζωή σου όσο πιο όμορφα μπορείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αν τον ποιασω και του μιλησω θα με κανει ρεντικολο σε ολο το σχολειο γιατι ειναι λγ ανωριμο......την φοβαμαι πολυ αυτην την κινηση....
Κοίτα αφού απ'ότι λες δεν υπάρχουν περιθώρια συζήτησης μ'αυτόν, καλύτερα να αρχίσεις σιγά-σιγά να τον "απομυθοποιείς" λίγο και να συνειδητοποιήσεις ότι ίσως να μην είναι το στυλ φίλου που ταιριάζει...ξέρω δύσκολο αλλά...................:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Αχχ δεν μπορω ειμαι σε αδιεξοδο...θα καταρευσω οπωΣ λει και η Μανολιδου...................................................:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Αχχ δεν μπορω ειμαι σε αδιεξοδο...θα καταρευσω οπωΣ λει και η Μανολιδου...................................................:(
Έλα μώρε δες το αισιόδοξα το πράγμα και πάρτο απόφαση. Μια φίλη μου είναι επίσης κολλημένη εδώ και 3 χρόνια κοντεύουν 4 και τίποτα δεν γίνεται. Δεν το παίρνει απόφαση και ταλαιπωρείται χωρίς λόγο. Έχει προσπαθήσει αλλά μάταια. Αν δεν γίνεται κάτι και μάλιστα θα σε κάνει ρεζίλι αν εκδηλώσεις τα αισθήματα σου δεν αξίζει να το κουράζεις.

Το ουσιώδες είναι όντως να καταλάβεις το πότε πρέπει να προχωράς παρακάτω και πότε να επιμένεις. Τώρα που ξέρεις ότι πρέπει να προχωρήσεις μένει μόνο να το κάνεις πράξη αποφασιστικά και αισιόδοξα. Καλή επιτυχία;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ευκολο να το λεσ και δυσκολο να το κανεισ.........οταν τον βλεπεισ κα8ε μερα πωσ γινεται να τον ξεχασεισ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν θα είναι εύκολο, προφανώς αλλά πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά. Να προσπαθήσεις να μην τον σκέφτεσαι, να μην ασχολείσαι να κάνεις άλλα πράγματα. Αν έχεις ήδη καταλήξει ότι θα αποτύχεις φυσικό είναι να γίνει όντως έτσι... Είστε στην ίδια τάξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ΟΧΙ ευτηχοσ.......θα προσπαθησω αλλα τοσεσ φορεσ το κανα και απετυχα................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κάνε το εξής: Πήγαινε στον τύπο και πες του "Μου αρέσεις εδώ και καιρό. Αισθάνεσαι και εσύ το ίδιο;" και αν σου πει όχι, θα τον ξεπεράσεις και αν σε κάνει ρεζίλι, θα ξέρεις ότι τόσο καιρό σκεφτόσουν ένα βλάκα που δεν ξέρει να εκτιμάει τα αισθήματα των ανθρώπων και θα τον ξεπεράσεις σε χρόνο dt.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Κάνε το εξής: Πήγαινε στον τύπο και πες του "Μου αρέσεις εδώ και καιρό. Αισθάνεσαι και εσύ το ίδιο;" και αν σου πει όχι, θα τον ξεπεράσεις και αν σε κάνει ρεζίλι, θα ξέρεις ότι τόσο καιρό σκεφτόσουν ένα βλάκα που δεν ξέρει να εκτιμάει τα αισθήματα των ανθρώπων και θα τον ξεπεράσεις σε χρόνο dt.. ;)
Όντως αυτό θα ήταν το καλύτερο αλλά δεν νομίζω πολλοί άνθρωποι να μπορούν να το κάνουν αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Aκριβωσ και ποσο μαλλον ενα ντροπαλο κοριτσι.Καλα δεν το συζηταω θα θελα να το κανω με τα χιλια αλλαααααα......υπαρχει ενα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάντο, είναι πιο εύκολο απ’ όσο νομίζεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ΔΕΝ το κανωγιατι δεν θελω να με κανει ρεζιλι και να λενε αα κοιτα αυτηηη και να με δειχνουνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alekossssss

Νεοφερμένος

Ο alekossssss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν σκοπευεις να ανησυχεις για το τι θα πουν οι αλλοι τοτε παρεμεινε στην παρουσα κατασταση! Καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες ποτε! Αλλα το καλυτερο κατα την αποψη μου ειναι να αφησεις τα πραγματα οπως εχουν μιας και εχει κοπελα! Δεν θα ηθελες να χαλασεις κατι σε μια σχεση 3 ετων ελπιζοντας να γινει κατι με εσενα που ισως μπορει απλα να καταληξει σε ενα απλο κρεβατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top