Το ημερολόγιο της maria100000

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χμ... Το ότι "θέλω και άλλες σχέσεις" δεν καθορίζει τίποτα. Συλλογή δεν κάνεις, όπως ανέφεραν και παραπάνω! ;)
Αν πραγματικά αισθάνεσαι όμορφα με αυτόν τον άνθρωπο, γιατί να τον χωρίσεις? Επειδή είσαι στην εφηβεία και δεν θες κάτι σοβαρό? Επειδή θες να κάνεις και άλλες σχέσεις? For what? Εμένα η μητέρα μου γνώρισε τον πατέρα μου στα 16 και ήξερε ότι με αυτόν είναι ερωτευμένη, τέλος! Ήταν τυχερή και τον βρήκε με την πρώτη!
Αντί να λες ευχαριστώ που όμως μας περιγράφεις, βρήκες ένα καλό παιδί κάτι δεν σου κάθεται καλά...
Μήπως - λέω μήπως - το σκέφτεσαι αυτό όταν έρχεται εκείνος Ελλάδα?
Μήπως γίνεται αυτό επειδή όταν είναι και εκείνος Ελλάδα δεν υπάρχει αυτό το ... drama της απόστασης? ;)

Αυτό που πιστεύω εγώ είναι ότι υποσυνείδητα θες αυτό το δράμα, γιατί έτσι νομίζεις ότι νιώθεις πιο έντονα. Αυτό άλλωστε το δείχνει και όλη η ιστορία με τους χωρισμούς σας. Αλλά - wrong.
Μπορείς να νιώσεις έντονα και τα θετικά συναισθήματα, όχι μόνο τα αρνητικά! :) Για αυτό, σκέψου καλά τι θέλεις και προσπάθησε πρώτα από όλα να είσαι εντάξει απέναντι στον εαυτό σου και απέναντι και στο φίλο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webdev

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι αυτο θα κανω...αλλα αν καταληξουμε μετα απο χρονια και οι 2 να μαστε κολιμενοι??πωσ θα το καταλαβει αυτοσ η εγω??

Σαν να ρωτας ποιο ειναι το νοημα της ζωης και να ζητας μια αντικειμενικη απαντηση, απλα δεν υπαρχει.
Εαν νιωθετε αληθινα πραγματα και οχι κατι της στιγμης θα το καταλαβετε και οι 2.

Μικρο τιπ παντως, δεν ειναι υποχρεωτικο να κανεις πολλες σχεσεις παντως. Πιο γεματος νιωθεις σε μια σχεση οπου υπαρχουν αμοιβαια αισθηματα, παρα μεσα στις πολλες "σχεσεις"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εχω μια απορια..μου ειπε πως ειναι 20 χρονων και κατι..και οτι δεν εχει ερθει ποτε σε επαφη με γυναικα σεξουαλικος...μου φενεται λιγο περιργο βασικα γιατι ξερω πως τα περισσοτερα αγορια το κανουνε απο τα 15π.χ....αα και μου πε κιολας πως εχει παει μονο σε studio....με αυτο τι εννοει??δεν ρωτησα απο ντροπη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Studio είναι κάτι πιο περιποιημένο και πιο ποιοτικό (υποτίθεται) από μπουρδέλο.

Δεν είναι περίεργο να είναι παρθένος. Ούτε και κακό φυσικά. Τώρα, αν πήγε σε στούντιο και είναι παρθένος, σημαίνει ότι δεν έκανε και τίποτα παραπάνω εκεί πέρα από το να δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
....αα και μου πε κιολας πως εχει παει μονο σε STUDIO....με αυτο τι εννοει??δεν ρωτησα απο ντροπη.:hmm:

Προφανως,θα εννοουσε αυτο!Δεν ειναι ντροπη να κυνηγαει τα ονειρα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
χαχα ειναι κακο που πηγε σε ενα τετοιο μεροσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παρθένος με ωροσκόπο τι; :hmm:

Πέρα από τη πλάκα, νταξ δεν έγινε τίποτα, αν σ' αρέσει εσένα ο τύπος, δε θα κολλήσεις εκεί. Για όλα υπάρχει 1η φορά, κι αυτό με τα 15χρονα είναι ψιλομύθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
αυτο πιστευω και γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
20 χρονων και παρθενος?? :worry:

ΓΡΗΓΟΡΑ στο εκτελεστικο αποσπασμα! να τον τουφεκισουμε μετα να καψουμε το πτωμα του και να σκορπισουμε τις σταχτες του στον ανεμο. ετσι για παραδειγματισμο :mad:

ακους εκει 20 χρονων και παρθενος :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
πρεπει να ανισιχισω??και ωραιος ειναι..να πεις οτι δεν εβρισκε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ κριός. Τι κρίμα, δεν ταιριάζουμε. :P


On-topic: δεν νομίζω ότι θα πρέπει να σε ενδιαφέρει αυτή η λεπτομέρεια. Χάνεις την μεγάλη εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μου αρεσει ενα αγορι απο το σχολειο μου 1 χρονο μικροτερο μου..δεν με ξερει καν.μονο με εχει κοιταξει μερικες φορες :redface:...μεσο φβ του εκανα λικε αρχικα σε μια εικονα του μηπως αναροτηθει γιατι του εκανα λικε...τι αλλο μπορω να κανω για να αρχισουμε και να μιλαμε τουλαχιστον:hmm:?να πεσω καταλαθος πανω του???:P


Σημείωση:
Τα μηνύματα από 173 έως 193 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Πως να τον προσελκύσω;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πόσων ετών είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
17.δευτερα λυκιου και αυτοσ πρωτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι αλλο μπορω να κανω
Yπομονή, το πρόβλημα σου δεν θα αργήσει να λυθεί, μένει να δει την αγωνιώδη ερώτηση σου, το...γνωστό μέλος, θα χρεωθεί βέβαια κάτι ψιλά αλλά εσύ θα λάβεις απάντηση αντάξια του Πλάτωνα, άντε του Αριστοφάνη! :P
Ήδη διαβάζω να σου προτείνει να πέσεις πάνω του αδειάζοντας στο παντελόνι του μια κούπα καυτό καφέ, και μετά να προσφέρεσαι να του το...καθαρίσεις!!! :D

Θα το γράψει ακριβώς κάτω από μένα σε ένα λεπτό κωδικοποιημένο, οπότε τώρα ξέρεις.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...μεσο φβ του εκανα λικε αρχικα σε μια εικονα του μηπως αναροτηθει γιατι του εκανα λικε.


λικε, λικε εισαι εδω?

υγ. α καλα.
παλια ο ερωτευμενος εγραφε ραβασακια, τωρα παταει λικε ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να του κάνεις like στη κατάσταση "single".:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ξέρεις κανέναν από την παρέα του? Έχετε καθόλου κοινούς φίλους?
Αν τον ρώταγες αν θέλει τις σημειώσεις που έχεις από την περσινή χρονιά με κάποιο τρόπο? Ώστε να ανταλλάξετε κινητά κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Τι αλλο θα ακουσουμε; Στα κοριτσακια της ηλικιας σου αρεσουν μονο οι μεγαλυτεροι οχι τα νηπια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top