Το αγαπημένο σου...

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Not have one
Αλλά σίγουρα κάτι δυναμικό και αισιόδοξο (υπερτερεί από το σκοτεινό κλαψιάρικο κομμάτι μου)


αγαπημένη μυρωδιά;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
ΒΕΝΖΙΝΗ!

Αγαπημένο χρώμα
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μπορντό

Αγαπημένη πόλη
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Ρώμη

Αγαπημένο αίσθημα
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ευφορία (γιατί να είναι κάτι άλλο?)

αγαπημένος συνδυασμός χρωμάτων
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πράσινο (κυπαρισσί) με μπλε (cobalt blue).


Αγαπημένος καφές
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,309 μηνύματα.
Ελληνικός εννοείται

Αγαπημένο ατομικό σπορ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Θάλασσα (να'ναι, κι ότι να'ναι).



Αγαπημένη λέξη
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
"Αυτοκρατορικός"

Αγαπημένο άρωμα αυτή την εποχή
 

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Miss Dior absolutely blooming

Αγαπημένη σειρά προηγούμενης δεκαετίας
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Σειρά που ξεκίνησε πριν το 2010 αλλά έτρεξε περισότερο την περασμένη δεκαετία: Sons of Anarchy
Σειρά που ξεκίνησε και τέλειωσε μεταξυ 2010 και 2021: Person of Interest και Suits πολύ κοντά

Αγαπημένο καρύκευμα στη μαγειρική
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σιριουσλι τώρα; Δεν είχα καν ποτέ μου καρτοκινητό... Άντε, πες κοσμοτε.



Αγαπημένη ερώτηση αυτής της σελίδας μέχρι στιγμής;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Η ακριβώς από πάνω μου.

Αγαπημένη παιδική ανάμνηση:
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τέλη Αυγούστου, μεσημεράκι στο εξοχικό της γιαγιάς μου λίγα μέτρα από τη θάλασσα. Το μελτέμι να φυσάει και να μου ανακατωνει τα μαλλιά -τοτε καπελάκι- ενώ εγώ κάνω κούνια κάτω από το αμπέλι μασουλώντας ένα ξυλαγγουρο. Τα ξαδέρφια μου να έρχονται τρεχάμενα από μακριά κραδαίνοντας κάτι μακριά ξύλινα σπαθιά για να παίξουμε και σκόνη να σηκώνεται από το δρόμο - πρόδρομος των κυνηγητων που θα ρίχναμε λίγα λεπτά αργότερα.


Αγαπημένο παιδικό παραμύθι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top