Το αγαπημένο σου...

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Βρε, αγαπημένα πράγματα ρωτάμε. Όπως και να χει, ας απαντήσω.

Αν εννοείς να ζηλεύω κτητικά, σε μια σχέση πχ, όχι. Αν εννοείς να ζηλεύω με την έννοια του φθόνου, επίσης όχι. Ζηλεύω, ωστόσο, άτομα που έχουν καταφέρει κάτι που προσπαθώ κι εγώ, ή αναγνωρίζω ότι είναι καλύτερα από εμένα σε κάποιον τομέα που μ' ενδιαφέρει (πχ πιο ώριμα, πιο αυτοπειθαρχημένα). Εκεί ναι, ζηλεύω, πεισμώνω, και προσπαθώ να βελτιωθώ κι εγώ· σαν να μου δίνουν ένα έξτρα κίνητρο δηλαδή.


Αγαπημένη δραματική ταινία;
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
όπως είπα και παραπάνω, η Ιρλανδία :)

αγαπημένη ιστορική περίοδος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο χρυσός αιώνας του Περικλή


Αγαπημένος σκηνοθέτης;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Quentin Tarantino

Αγαπημένη ασχολία;
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Διάβασμα με μουσική

Αγαπημένη σειρά;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Από όλες (με αυτές που έχουν τελειώσει): Battlestar Galactica
Από αυτές που παίζονται τώρα: The Expanse

Αγαπημένο άρωμα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Versace Eros pour femme

Αγαπημένη ελληνική ταινία;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΑΒ τα γαλάζια κουτάκια (νέκταρ; μήλο πορτοκάλι βερίκοκο; κάτι τέτοιο)


Αγαπημένο άγριο ζώο
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μόλις ξυπνάω που πίνω τον καφέ μου.

Αγαπημένο ρούχο;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Το θαλασσί της θάλασσας!

Αγαπημένο καλλυντικό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top