Τι ύψος έχετε;

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1,56 - 1,57 και για την ηλικία μου θεωρούμαι κοντή αλλά ποτέ δεν με πείραξε.... Δε θεωρώ το ύψος κουσούρι είτε είσαι πάρα πολύ ψηλός είτε το αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μα ηταν 180 και οχι 164,, δεν θα ηταν τοσο θηλυκη και γλυκια..(περα απο καποιες πλαστικες που εκανε..)

κοιτα τι γλυκουλες κ θυληκιες που ειναι.αλλα κ στην καθημερινοτητα μας,θες δεν θες,μια ψηλη κοπελα μπορει κ αυτη να ειναι γλυκεια κ θυληκη κ ας μην ειναι 1.64
δεν μπορει να μην εχεις δει ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ μια ψηλη κοπελα που να μην σε εχει εντυπωσιασει,εστω κ αν οπως λες ειναι εξερεσεις στον κανονα σου κ στις στατιστικες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Doutzen-Kroes-.jpg
    Doutzen-Kroes-.jpg
    183.8 KB · Εμφανίσεις: 172
  • 307112_290963487585835_126966253985560_1403197_957795346_n.jpg
    307112_290963487585835_126966253985560_1403197_957795346_n.jpg
    49.3 KB · Εμφανίσεις: 160

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δε μιλαμε για ποτέ..
αλλα οσες ψηλες εχω δει,,ε,,ειναι ψυχρες σχετικα,,απο κοντα,,ανδροφερνουν..στην εκφραση και στο κουνημα συχνα..-η ταπα σακιρα ειναι γνωστη αλλωστε για το κουνημα των γοφων,,οχι καμια ψηλη-.)

τους λειπει η γλυκυτητα των κοντων,ή μεσων γυναικων..

προς στιγμην εντυπωσιαζεσαι απο το υψος,,αλλα το προσωπο ειναι πιο ψυχρο συνηθως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ενα μεγαλοπρεπεστατο και επιβλητικο....... 168:redface::redface::P:whistle::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δε μιλαμε για ποτέ..
αλλα οσες ψηλες εχω δει,,ε,,ειναι ψυχρες σχετικα,,απο κοντα,,ανδροφερνουν..στην εκφραση και στο κουνημα συχνα..-η ταπα σακιρα ειναι γνωστη αλλωστε για το κουνημα των γοφων,,οχι καμια ψηλη-.)

τους λειπει η γλυκυτητα των κοντων,ή μεσων γυναικων..

προς στιγμην εντυπωσιαζεσαι απο το υψος,,αλλα το προσωπο ειναι πιο ψυχρο συνηθως..
κοιτα εγω κακο του κεφαλιου μου που σου μιλαω τοσον καιρο,εκανα κ λιγη πλακα,κ πηγα να σε κανω λιγο πιο αντικειμενικο,προσπαθω να σε φερω λιγο με τα νερα μου κ να πεις κ εναν καλο λογο για τις ψηλες(τις κοντες-ξανθες-κοκκινομαλες)αλλα παραδεχομαι οτι δεν μπορω να τα βαλω με ενα τοσο στενομυαλο,κομπλεξικο κ παραξενο(προς Θεου διαδικτυακα ενοω)ατομο.λες συνεχεια το ιδιο κ το ιδιο πραγμα.θυμασαι τοτε που ελεγες για το οτι καποια πραγματα κ εμπειριες καθοριζουν τα γουστα μας κ τον χαρακτηρα μας,τελικα εχεις δικαιο ισχυει,θα πρεπει να εχεις λογο για να αντιπαθεις τοσο τις κοπελες με το ταδε χαρακτηριστικο.δεν εισαι απλα καφρος σαν τον αλλο που κανει κ λιγο πλακα κ απλα λεει δεν γουσταρω ΑΥΤΟ,εχεις κατι βαθυτερο
κανε μου αναφορα αν θες,με το δικιο σου..υποσχομαι να μην σου ξαναγραψω για κανενα θεμα,κ εσυ μην το συνεχισεις αν θες κ σε παρακαλω να μην απαντησεις ουτε καν σε αυτο το μηνυμα ετσι κιαλλιως θα με κραξουν κ οι υπολοιποι του site εσυ δεν χρειαζεται να ασχοληθεις.επεισης ειμαι πολυ περιεργη να δω εσενα απο κοντα,θα πρεπει να εισαι απο τους πιο ωραιους αντρες τις χωρας για να εχεις την πολυτελεια να παιζεις μπαλα με 3 ποντους οριο

απλα οταν καποιος εχει συγκεκριμενα γουστα,ειναι καθετος,αλλα τοσο καθετο οσο εσενα δεν εχω ξαναδει
απλα αμα θες δυο συμβουλες
1-σε τετοιες χαζες περιπτωσεις σε μια γυναικα πες τις αυτο που θελει να ακουσει ακομα κ αν δεν το ενοεις.γιατι μην νομιζεις,παρολο που ξεπερναω το 1.674329895 που ειναι υψος που χωριζει τις γυναικες απο τα τραβεστι,παρολο που ανδροφερνω:Dεχω μουσια:Dβριζω κ φτηνω σαν φορτηγατζης κ επεισης βρομαω:Dκ κυριως υστερω σε θυληκες ορμονες:D δεν παυω να ειμαι γυναικα κ δεν μπορεις να λες σε μια γυναικα οποιασδηποτε διαστασης οτι το ταδε χαρακτηριστικο της την κανει να μοιαζει με αντρα,ειναι απο τα χειροτερα.αν κ δεν με αγγιζει γιατι απλα δεν μοιαζω με αντρα,κ σε επυτιχιες δεν εχω παραπονο
2-σταματα να ψαχνεις τα τελεια(για σενα)χαρακτηριστικα(ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ-αυτη την εντυπωση δινεις) στην γυναικα.ουτε με την σακιρα θα βγεις ουτε με την καρντασιαν,ουτε με την ιβανοβιτς που εβαλα εγω.δεν εχω γνωρισει ατομο που να δινει τοση βαση στην εξωτερικη εμφανηση κ μαλιστα σε ενα κυριως χαρακτηριστικο,τουλαχιστον στο νετ,στα αληθεια δεν ξερω τι κανεις.ασε τις στατιστικες,τις μεζουρες τις διασημες κ τα ντοκιμαντερ,βρες μια κοπελιτσα κ enjoy your life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλα παραδεχομαι οτι δεν μπορω να τα βαλω με ενα τοσο στενομυαλο,κομπλεξικο κ παραξενο(προς Θεου διαδικτυακα ενοω)ατομο.
ειμαι ο πρωτος?:worry::clapup::clapup:


επεισης ειμαι πολυ περιεργη να δω εσενα απο κοντα,θα πρεπει να εισαι απο τους πιο ωραιους αντρες τις χωρας για να εχεις την πολυτελεια να παιζεις μπαλα με 3 ποντους οριο
μπα,,,,,καμια σχεση..,,απλα παντα εσπαγα τα νευρα των γυναικων για τον λογο που λες παρακατω-βιβλια κασετινες μου πετσουσαν στο κεφαλι στο λυκειο,,ασε..δεν βαριεσαι..πλακα ειχε...)

1-σε τετοιες χαζες περιπτωσεις σε μια γυναικα πες τις αυτο που θελει να ακουσει ακομα κ αν δεν το ενοεις.
αυτο...εδω εχεις ισως δικαιο..


ασε τις στατιστικες,τις μεζουρες τις διασημες κ τα ντοκιμαντερ,βρες μια κοπελιτσα κ enjoy your life
και σε αυτο δικαιο εχεις..
προσφερεσαι?:hehe::hehe::hypno::shifty::angel:8)


κανε μου αναφορα αν θες,με το δικιο σου..υποσχομαι να μην σου ξαναγραψω για κανενα θεμα,κ εσυ μην το συνεχισεις αν θες κ σε παρακαλω να μην απαντησεις ουτε καν σε αυτο το μηνυμα ετσι κιαλλιως θα με κραξουν κ οι υπολοιποι του site εσυ δεν χρειαζεται να ασχοληθεις.
αναφοραα?

ποιος ο λογος?τωρα που μιλαμε ωραια και και αναψε η κουβεντα?:D

να σε κραξουν αποκλειεται,,αυτο ειναι συνηθως δικο μου προνομιο-να τρωω κραξιμο,μπαν,ποινες,,..-..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ειμαι 190 εκατοστα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
1,87 ;Δ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μη σας πω τίποτα για τις κοντες σας. Τι σκατα τους βρίσκετε (μην ακούσω κανέναν να λέει "είναι καλύτερες στο κρεβάτι" -.-).

Αυτό το πράγμα πάλι που είμαστε ψυχρες και ανδροφέρνουμε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ας χαλαρώσουμε παιδιά.ήρθα για να σας βοήθησω!οι κοντές τα σπάμε.τέλος. χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Γυρω στο 1.70.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μη σας πω τίποτα για τις κοντες σας. Τι σκατα τους βρίσκετε (μην ακούσω κανέναν να λέει "είναι καλύτερες στο κρεβάτι" -.-).

Αυτό το πράγμα πάλι που είμαστε ψυχρες και ανδροφέρνουμε... :hmm:

Ειναι καλυτερες στο κρεβατι:flowers:
Για το ψυχρές δεν ξέρω,συνήθως είναι άχαρες,βέβαια υπάρχουν και οι καλές όπως υπάρχουν κ οι κακές στις κοντές..Επίσης ο κομπλεξάρας ο άντρας θέλει να υπερτερεί στα πάντα,ακόμα και στο ύψος.Για να πούμε την αλήθεια..άλλο να της ρίχνεις 1 κεφάλι,άλλο να είστε ίσα και άλλο να σε περνάει κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ψοφα κι εσύ :P

On κιόλας, δε ξέρω πόσο είμαι, 1.70 με 1.75, κάπου εκεί μέσα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ψοφα κι εσύ :P

On κιόλας, δε ξέρω πόσο είμαι, 1.70 με 1.75, κάπου εκεί μέσα :p

Ον: Καλη εισαι

Οφ:Μου αρεσουν οι αγριες γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1,68
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1.78-1.79
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
1.67:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoraXX

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lucιfεr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
1,72
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
2,00 m:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomkap

Νεοφερμένος

Ο Κλεομένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
5.87 m
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top