Τι ύψος έχετε;

Έλενα21

Νεοφερμένος

Η Έλενα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τι να πω κ εγώ ρε παιδιά που απ' την 1η γυμνασίου και μέχρι πριν λίγο καιρό νόμιζα ότι είμαι 1.64.. είχα μετρηθεί και πόσες φορές κιόλας τρομάρα μου.. και τελικά είμαι 1.63 :( :redface: μετρήθηκα πριν λίγες μέρες κι έπαθα σοκ. (γελοίο το ξέρω.. κι όμως συνέβη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
1.73 για 18 ετων δεν ειναι καλα ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
1,81:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τα ωραία αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκάλια. ;)
No-offence.
την εχεις δει την κοπελα κ ξερεις οτι δεν ειναι καλο αρωμα??:mad:
τα ωραια αρωματα μπαινουν σε όλα τα μπουκαλάκια...ετσι είμαστε ολοι κομπλε:clapup:
κ εγω 1.80 ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τα ωραία αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκάλια. ;)
No-offence.

Και τα δηλητήρια επίσης. :knife:

Πότε πια θα ξεκολλήσετε από το ύψος και θα κοιτάξετε λίγο παραπέρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Και τα δηλητήρια επίσης. :knife:

Πότε πια θα ξεκολλήσετε από το ύψος και θα κοιτάξετε λίγο παραπέρα; :P
καλο αυρο ε??το υψος ρωταει το θεμα,το γραφουν ολοι,το γραφει κ μια ψηλη κοπελα,την ακουει την βλακεια της,χωρις να εχει προκαλεσει ή κατι τετοιο.
σκεψου να γινοταν αυτο σε μια κοντη Ή κοντο τι ειχε να γινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πότε πια θα ξεκολλήσετε από το ύψος και θα κοιτάξετε λίγο παραπέρα; :P
ναι,,
οπως στο μήκος..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
την εχεις δει την κοπελα κ ξερεις οτι δεν ειναι καλο αρωμα??:mad:
τα ωραια αρωματα μπαινουν σε όλα τα μπουκαλάκια...ετσι είμαστε ολοι κομπλε:clapup:
κ εγω 1.80 ειμαι
Τυχαίνει να έχω επαφές με ψηλές κοπέλες, κυρίως αθλήτριες, πάνω από 1.68 είναι άσχημο για τη γυναίκα, πόσο μάλλον με τακούνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τυχαίνει να έχω επαφές με ψηλές κοπέλες, κυρίως αθλήτριες, πάνω από 1.68 είναι άσχημο για τη γυναίκα, πόσο μάλλον με τακούνι...
αγγελε σου βρηκαμε συναδελφο,αν κ απο οτι ειδα στα αλλα ποστ σου στο αναλογο θεμα δεν εισαι κ πολυ της συζητησης,θα κανω μια προσπαθεια το πολυ πολυ να μου ριξεις μια προσβολη κ να με διασκεδασεις...
στο 1.69 καιγεσαι???κ εγω εχω επαφη με ψηλες κοπελες λογω βολει κ καθως ολες οι γυναικες στο σοι μου ειναι πανω απο 1.68:P κ εχουμε κ εμεις τις επιτυχιες μας,παραπονο ποτε δεν ειχα
αποψη σου
εσενα κ σε αλλους δεν σου αρεσει,σε αλλους ψηλοτερους(η κ κοντιτερους) μπορει να αρεσει(κ ξερω αρκετους),αλλοι(οι περισσοτεροι) να μην νοιαζονται.Επεισης υπαρχουν ανθρωποι που δεν κρινουν τον αλλον απο το υψος...γουστα ειναι αυτα
κ εμενα ο αντρας δεν μου αρεσει κατω απο 1.85 αλλα δεν λεω παροιμιες ή να λεω οτι ειναι ασχημο για τον αντρα,γιατι δεν ειναι κιολλας μην τρελαθουμε
πρωσοπικα παντως,ΑΝ θες την γνωμη μου,θεώρω αρκετα ανωρυμο το να εχουμε θεμα το υψος,η κοπελα να το γραφει κ εσυ να την πετας την ηλιθια αυτη ατακα ατακα χωρις λογο(αν εκανες πλακα παω πασο)
τα καλα αρωματα ερχονται σε ολα τα μπουκαλακια
εχω γραψει τις αποψεις μου στο αλλο θεμα με το υψος κ δεν θελω να γινομαι κουραστικη
πολλοι εχουν συγκεκριμενα γουστα κ δεν τα αλλαζουν(εγω δεν εχω)αλλα παραδεχονται το ωραιο κ σε κατι που δεν τους αρεσει συνηθως.να φανταστω οτι κ θεα να ειναι μια κοπελα εσυ δεν θα το παραδεχτεις αν ειναι>1.68
δεν λεω οτι το υψος στην γυναικα απο μονο του ειναι θετικο,αλλα κ απο μονο του δεν ειναι κ αρνητικο
θα πεις οτι οι περισσοτερες ωραιες γυναικες ειναι κοντες,που ισχυει,αλλα υπαρχουν κ αρκετες ωραιες ψηλες κοπελες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Θυμάμαι χαρακτηριστικά αθλήτρια γυναικείου μπάσκετ, ύψους 1,75 να κλαίγεται για το ύψος της. Η οποία ψηφίστηκε από τις ομορφότερες αθλήτριες του πρωταθλήματος.
Εχω πάει και με ψηλές, έχω πάει και με κοντές, οι κοντές βγάζουν άλλη σεξουαλικότητα. Εξού και το "ψηλός/ή και άχαρος/η". Ποτέ δεν είχα κόμπλεξ με το ύψος μου, 1,75 - 1,78, όλοι με μετράνε διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα ωραία αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκάλια. ;)
No-offence.
Και τα ούρα μπαίνουν σε μικρά δοχεία επίσης. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ψηλωσα σχετικα με περσι και τωρα ειμαι 1.71 αλλα δεν το βλεπω να ψηλωνω κ αλλο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Τυχαίνει να έχω επαφές με ψηλές κοπέλες, κυρίως αθλήτριες, πάνω από 1.68 είναι άσχημο για τη γυναίκα, πόσο μάλλον με τακούνι...

αν ηταν η μεγκαν φοξ 1,81 θα σου λεγα εγω αν εβριζες τις ψηλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
αν ηταν η μεγκαν φοξ 1,81 θα σου λεγα εγω αν εβριζες τις ψηλες!
η megan fox ειναι ωραια κοντη.οπως scarlett johansson-natalie portman
κ οι ψηλες κοπελες αξιζουν κ εχουν ψυχη ομως ομως οχι μονο οι κοντουλες
κ αφου λεμε για διασημες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Stacy-Keibler-.jpg
    Stacy-Keibler-.jpg
    357.8 KB · Εμφανίσεις: 539
  • Family.Circle.Cup-20070412-0957.jpg
    Family.Circle.Cup-20070412-0957.jpg
    112.8 KB · Εμφανίσεις: 194
  • Petra-Nemcova-2.JPG
    Petra-Nemcova-2.JPG
    53.4 KB · Εμφανίσεις: 354

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ο καλος ο μυλος ολα τα αλε8ει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
αν ηταν η μεγκαν φοξ 1,81 θα σου λεγα εγω αν εβριζες τις ψηλες!
Οπως δεν μου αρέσουν τα μεγάλα στήθη, έτσι δεν μου αρέσουν και οι ψηλές γυναίκες. Κοινώς μου αρέσει κοντά στο μέσο όρο. Τι να κάνουμε που οι ψηλές είναι κομοδίνα στο κρεβάτι...

Πετυχαίνω χθες μια γνωστή μου που έπαιζε μπάσκετ. Της λέω σε κατάλαβα από το σουλούπι...Ε ναι, πόσα αγγούρια κυκλοφορούν εδώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Eγω είμαι 1.60 και εχω κομπλεξ με το ύψος μου,ισως γιατι το αγορι μου ειναι 1.90.. :$ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
1.67-1.68. Μέτρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ηταν η μεγκαν φοξ 1,81 θα σου λεγα εγω αν εβριζες τις ψηλες!
μα ηταν 180 και οχι 164,, δεν θα ηταν τοσο θηλυκη και γλυκια..(περα απο καποιες πλαστικες που εκανε..)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top