Τι φοράς τώρα;

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ!

Ο χρήστης Vickaki λέει:
eimai OLH DIKIA SOU
Ο χρήστης Vickaki λέει:
kathws kai to mpoukali tou arwmatos

Ω ναι!!! Και μετα απο αυτες τις αποκαλυψεις*, μπορω να κοιμηθω εχμ..."ησυχη"! όσοι πιστοι, προσέλθετε στο παρτι μας με τη Vkey!αντε, καλα ονειρατα!

*και δημοσιευσεις, παντα με copyright φυσικα

ε άμα είναι να την βρίσκετε με μπουκάλια, θυσία θα γίνουμε να προσφέρουμε τις υπηρεσίας μας. τι λες ίνσο; :P :D

Δεν ξερω για την giovanna, εγω παντως δεν μπορω να κοιμηθω πλεον ...ησυχος!:P

Υ.Γ: Ασε τις κοπελες να εκφραστουν ελευθερα weak! Οπως θελουν ας την βρουν, αρκει να ικανοποιουνται ολοι! :P :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σε παω μεγαλε!

μετα το doooζακι μου, καθαρα κοκκινα πιτζαμακια. ουφ, μαλλον μπορω να κοιμηθω τωρα...

ινσομνιακ, αντε κανε κι εσυ τιποτα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
σε παω μεγαλε!

μετα το doooζακι μου, καθαρα κοκκινα πιτζαμακια. ουφ, μαλλον μπορω να κοιμηθω τωρα...

ινσομνιακ, αντε κανε κι εσυ τιποτα! :)

Νομιζεις δεν κανω τοση ωρα; :P :lol: :jumpy:

Μα δεν ειπες οτι θα εκανες κατι να ηρεμησεις; :hmm: :whistle: :P

Υ.Γ: Μ' αρεσε η επισημανση "καθαρα"! Δεν εξυπακουεται;! :hehe:

Υ.Γ 2: Εβγαλα το μπλουζακι, για να παω για υπνο...:D

EDIT: Τωρα ειδα οτι το ξεκαθαρισε η Giovanna...Για τους πονηρους (βλ weak!) ...και εγω αυτο εννοουσα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Υ.Γ: Μ' αρεσε η επισημανση "καθαρα"! Δεν εξυπακουεται;! :hehe:


ιδρωσα, ζεστη βλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ!

Ο χρήστης Vickaki λέει:
eimai OLH DIKIA SOU
Ο χρήστης Vickaki λέει:
kathws kai to mpoukali tou arwmatos

Ω ναι!!! Και μετα απο αυτες τις αποκαλυψεις*, μπορω να κοιμηθω εχμ..."ησυχη"! όσοι πιστοι, προσέλθετε στο παρτι μας με τη Vkey!αντε, καλα ονειρατα!

*και δημοσιευσεις, παντα με copyright φυσικα
ε, δωσε μας το msn σου!:clapup::clapup:
κ θα σου πω πως ησουν χτες στο ονειρο μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
ε, δωσε μας το msn σου!:clapup::clapup:
κ θα σου πω πως ησουν χτες στο ονειρο μου!:P

Ποιό msn; Μην αρκείσαι στα ψίχουλα. Πες της "λατρεία μου, άσβεστε πόθε μου κι ατέλειωτη ομορφιά μου, δώσε μου τη διεύθυνση του σπιτιού σου, να έρθω να επαληθεύσω το όνειρό μου από κοντά".;)

Ούτε μια τσόντα δε μπορείτε να γυρίσετε σωστά εδω μέσα και θέλετε να το παίξετε και σεξουάλες.:P


Για την ιστορία: μόνο μαύρο μποξεράκι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τζιν,κόκκινη μπλούζα και κόκκινα παπούτσια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαυρη μπλουζα με μια μηχανη και εναν σκελετο πανω, τζιν, αθλητικα και φυσιακ τα αναγκαι δαχτυλιδια και κολιε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Από κάτω προς τα πάνω:
Μπεζ μοκασίνια, ανοιχτόχρωμο σχετικά jean, μαύρο t-shirt με ταϊλανδικά μοτίβα σε καφέ τόνους (k μπεζ) και κοσμήματα από jade...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Ποιό msn; Μην αρκείσαι στα ψίχουλα. Πες της "λατρεία μου, άσβεστε πόθε μου κι ατέλειωτη ομορφιά μου, δώσε μου τη διεύθυνση του σπιτιού σου, να έρθω να επαληθεύσω το όνειρό μου από κοντά".;)

Ούτε μια τσόντα δε μπορείτε να γυρίσετε σωστά εδω μέσα και θέλετε να το παίξετε και σεξουάλες.:P


Για την ιστορία: μόνο μαύρο μποξεράκι.:clapup:
ok......
λατρεία μου, άσβεστε πόθε μου κι ατέλειωτη ομορφιά μου, δώσε μου τη διεύθυνση του σπιτιού σου, να έρθω να επαληθεύσω το όνειρό μου από κοντά?????:worry::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
το ροζ νυχτικό μου με τα συννεφάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το παντελόνι της μαύρης πιτζάμας και το μπολυζάκι μου με το γουρούνι από τον winnie the pooh... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μολις φορεσα μαυρο σατεν νυχτικακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ok......
λατρεία μου, άσβεστε πόθε μου κι ατέλειωτη ομορφιά μου, δώσε μου τη διεύθυνση του σπιτιού σου, να έρθω να επαληθεύσω το όνειρό μου από κοντά?????:worry::confused::hmm:


αμαν τωρα τα δα αυτα καλε!!!
:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ενα "σκισμενο" τζιν και ενα σοβρακο, και πολλα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
αμαν τωρα τα δα αυτα καλε!!!
:redface: :redface: :redface:
λοιπον????????????
τι σου χω κανει,πες τι σου χω κανει.....κ αξιζω τετοια συμπεριφορα!!!!:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ένα κοντομάνικο αλλά χαμηλά :P βαριέμαι να σηκωθώωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ενα τζην dg ενα φανελακι αμανικο και παντοφλες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top