Τι σε κάνει sexy;

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
"Άνδρας χωρίς κοιλιά, σπίτι χωρίς μπαλκόνι" Πού το διάβασα αυτό; Παίζει κι εδώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
"Άνδρας χωρίς κοιλιά, σπίτι χωρίς μπαλκόνι" Πού το διάβασα αυτό; Παίζει κι εδώ μέσα

Και νόμιζα ότι με γλυκοκοίταγες για το ιντελεκτσουαλ μυαλό μου!:( Άκυρος ο γάμος Ευλαμπία!:mad::cry_x:

(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ειναι τα ξανθα μαλλια οι κοιλιακοι το γραμμωμενο σωμα τα γαλαζια ματια.Καλο ακουγεται αλλα ποιος ειναι αυτος ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yuuki21

Νεοφερμένος

Η yuuki21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ακομα και να ειναι καποιος με κοιλιακους και γαλαζια ματια δεν τον κανει και απαρετητα σεξυ. Σεξυ εισαι οταν εχεις σεξυ προσωπικοτητα, οταν εισαι ο εαυτος σου, και οταν δεν εισαι προσποιητός. Εγω δεν ξερω αν εχω κατι πανω μου που να ειναι σεξυ, ξερω ομως οτι εαν θελω μπορω να γινω σεξυ και αν δεν το θελω γινομαι μαλλον απωθητική:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Και νόμιζα ότι με γλυκοκοίταγες για το ιντελεκτσουαλ μυαλό μου!:( Άκυρος ο γάμος Ευλαμπία!:mad::cry_x:

(:P)

Δε με πείραξε κανένα ψέμμα ( ένα ή δύο μι; ) : Ούτε πως σε γλυκοκοιτούσα, ούτε το μυαλό σου το ιντελεξουάλ, ούτε οι γάμοι και τα πουρνάρια. Αλλα Ευλαμπία; Ευλαμπία; Στο βωμό της αλληλοεκτίμησής μας, πάρ'το πίσω. Σταματάω γιατί βγήκαμε off :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο τροπος που σκεφτομαι ωρες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
καπου το χασαμε αλλα μην φοβαστε θα το ξαναβρουμε!η μαλλον καταφερατε να με μπερδεψετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola9900

Νεοφερμένος

Η Ευλαμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
sexy?χμ το εκτυφλωτικό χαμόγελό μου το πλούσιο στήθος μου και ι εξέσιες μου καμπίλες ...χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οτι έχω 2 γάτες
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Η φαντασία μου, lol.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμ μια ματιά πάντα υπερνικά τα υπόλοιπα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τίποτα.
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η συνάρτηση στην υπογραφή μου.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το οτι 5 χρόνια στην Θεσσαλονίκη δεν πήγα ποτέ στο Μαρκίζ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
έλα ντε! :rolleyes:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top