Τι σας συγκινεί;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τα δακρισμένα μάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όταν ακούω τον εθνικό μας ύμνο..... Αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καθε φορα που ακουω το hurt συγκινουμαι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το να με ψάχνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το να με ψάχνουν

+1

Και να μου δείχνουν πόσο πολύ με αγαπούν και πόσο πολύ νοιάζονται για εμένα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ταινίες όχι απαραίτητα ρομαντικές (πχ με το τελευταίο Παρα Πέντε στη φάση που λιποθύμησε η κοντή εγώ έκλαψα..).

Και επίσης συγκινούμαι όταν σκέφτομαι διάφορα που θέλω να συμβούν στο μέλλον πχ να σκεφτώ πως ανακοινώνω στο μωρό μου πως περιμένουμε ..μωρό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ δε συγκινούμαι εύκολα. Άπο τις λίγες φορές όμως ήταν πριν απο 4-5 χρόνια στο τέλος μιας ταινίας με κάποιους τζαμαικανούς και ένα έλκηθρο :P

μτγ τα έσπαγε η ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
η προσφορά βοήθειας σε κάποιον που την έχει ανάγκη.
επίσης η αίσθηση του ότι ανήκω σε μια ομάδα ανθρώπων που μοιράζεται τόσα κοινά κ είναι δεμένη με αόρατες αλυσίδες... (δλδ ανάμνηση των φίλων από το σχολείο).

κ πολλά άλλα, γιατί αν τα δάκρυα τα έχουμε κ δεν τα χύνουμε, τότε τι τα έχουμε;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
εγώ δε συγκινούμαι εύκολα. Άπο τις λίγες φορές όμως ήταν πριν απο 4-5 χρόνια στο τέλος μιας ταινίας με κάποιους τζαμαικανούς και ένα έλκηθρο :P

μτγ τα έσπαγε η ταινία

...Cool Runnings (1993) (Και βασιζεται και σε αληθινη ιστορια)
Και μενα με ειχε συγκινησει. Γενικα, συγκινουμαι σπανια, αλλα οταν συγκινουμαι μπορει να καθομαι και να κλαιω μονος μου αρκετη ωρα...:redface:


Συνηθως ειναι με ταινιες (It's a wonderful life, House of Sand and Fog, κτλ), ενω πολλες φορες με εχουν συγκινησει και ιστοριες αυτοθυσιας / αυταπαρνησης/ του να ειναι καποιος πιστος σε καποιον αλλο - ειδικα απο ζωα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
γενικα ειμαι ευαισθητη και συγκινουμε σχετικα ευκολα πραγμα που πρεπει να αποβαλω με τον καιρο...Σε ταινιες συγκινουμε οταν εχει καποια σχεση με πληγωμενα ζωα...Διαφορετικα και καποιες πραξεις απο ψιλοασχετους ανθρωπους(εννοω οχι τοσο κοντινα μου προσωπα) μπορουν να με συγκινησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
...Cool Runnings (1993) (Και βασιζεται και σε αληθινη ιστορια)
Και μενα με ειχε συγκινησει. Γενικα, συγκινουμαι σπανια, αλλα οταν συγκινουμαι μπορει να καθομαι και να κλαιω μονος μου αρκετη ωρα...:redface:

έχω συγκινηθεί και άλλες φορές, αλλά όχι σε σημείο να με πάρουν τα ζουμιά!
αν και η ταινία είναι εύθυμη, στο τέλος λυγίζεις, είναι πολυ συγκινητική πράξη να τερματίσουν όπως και να έχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Τα μελαγχολικά τραγούδια, η απαλή βροχή το απόγευμα, οι περίεργες γλυκόπικρες συμπτώσεις, οι ταινίες με γλυκούλες πρωταγωνίστριες και όμορφα χρώματα και το χαμόγελο του Καρένιν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..:hmm: για την ακρίβεια,με συγκινούν διάφορα πράγματα,όπως:

- η θάλασσα και γενικά,οποιοδήποτε όμορφο τοπίο.. :)
-ο έρωτας.. :inlove:
-γλυκές και απρόσμενες χειρονομίες..
-να βλέπω παιδάκια με τις γιαγιάδες τους (μου θυμίζουν εμένα με την γιαγιάκα μου.. :'()
-τα μωρά.. :baby:
-οι γλυκανάλατες ταινίες.. :redface:
-κάποια συγκεκριμένα τραγούδια....

...και πολλά πολλά ακόμα πράγματα,που αν τα γράψω,το παρόν τόπικ μου,θα λάβει τερατώδεις διαστάσεις,οπότε καλύτερα να μην... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα μελαγχολικά τραγούδια, η απαλή βροχή το απόγευμα, οι περίεργες γλυκόπικρες συμπτώσεις, οι ταινίες με γλυκούλες πρωταγωνίστριες και όμορφα χρώματα και το χαμόγελο του Καρένιν. :redface:

Ποιός είναι ο Καρένιν? Καμία σχέση με την Anna Karenina? Και γιατί το χαμόγελό του είναι τόσο μαγικό?


-----------------------------

Με συγκινεί η ανατολή και το ηλιοβασίλεμα, τα μικρά παιδιά, αυτοί που προσφέρουν γλάστρες αντί για κομμένα λουλούδια, αυτοί που δεν φοβούνται τα συναισθήματά τους και τα εκφράζουν και ο κόσμος της Φαντασίας. (βλ. Τόλκιν :) )

EDIT: Με συγκινεί και αυτός ο πίνακας. Λέγεται: Dali at the Age of Six When He Believed Himself to Be a Young Girl, Lifting with Extreme Precaution the Skin of the Water to Observe a Dog Sleeping in the Shadow of the Sea (ναι ο τίτλος του πίνακα είναι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
με συγκινούν τα μωρουλάκια :(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η θάλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οι φιλοι μου, κατι βραδια σαν το σημερινο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Όταν τραγουδάνε τα παιδιά, βουρκώνω. Έχω γίνει ρεζίλη σε όλες τις χριστουγεννιάτικες παραστάσεις που πήγα φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top