Τι σας συγκινεί;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κλεμμενο απο αλλο φορουμ αλλα μου αρεσε πολυ:

Τι σας συγκινει? Τι κανει την καρδια σας να χτυπα διαφορετικα και το μυαλο σας να ταξιδευει? Μπορει να ειναι μια ταινια, ενα χαμογελο, μια μουσικη, ενα τοπιο.. οτιδηποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο αλλά συνήθως ό,τι εκφράζει αγάπη ή πόνο σε οποιαδήποτε μορφή, ηθική ικανοποίηση και δικαίωση στην αδικία, επιβράβευση κόπων ή προσπάθειας, φιλεσπλαχνία.
Και μπορεί να το συναντώ είτε σε τραγουδια,βιβλία,ταινίες, εκπομπές ή καθημερινές πράξεις.
Γενικά συγκινούμαι εύκολα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αναλογος την δισθεση μου μπορει κ τιποτα μπορει κ ολα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παρα πολλα πραγματα...:redface:
Και ευχαριστα και δυσαρεστα!
Αστα να πανε, γενικα ειμαι ευσυγκινητο ατομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Παρα πολλα πραγματα...:redface:
Και ευχαριστα και δυσαρεστα!
Αστα να πανε, γενικα ειμαι ευσυγκινητο ατομο...
__________________
με γοητευει οταν ενας αντρας συγκινητε....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο αλλά συνήθως ό,τι εκφράζει αγάπη ή πόνο σε οποιαδήποτε μορφή, ηθική ικανοποίηση και δικαίωση στην αδικία, επιβράβευση κόπων ή προσπάθειας, φιλεσπλαχνία.
Και μπορεί να το συναντώ είτε σε τραγουδια,βιβλία,ταινίες, εκπομπές ή καθημερινές πράξεις.
Γενικά συγκινούμαι εύκολα:redface:

+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Σιγκινούμαι σχετικά ευκολα...
Με διάφορα.... κάποιο γεγονός που μπορεί να θυμηθω...
Από βιβλία που διαβάζω(έχω ρίξει πολυ κλάμα με βιβλια:redface:)
Και ακόμα με ταινίες,τραγούδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Από σειρές το Battlestar Galactica που είναι απλά έπος. Το καλύτερο δράμα που έχω απολαύσει ποτέ στην οθόνη μου, κι ας έχει δόσεις επ. φαντασίας (που μου αρέσει επίσης).:)

Από ταινίες νομίζω λεγόταν "η καταδίωξη" με τον Τσάρλι Σιν και με μια ξανθιά σε μια κόκκινη BMW του '93. Τι κλάμα στην προτελευταία σκηνή θεοί μου.... "Τιτανικός", εκεί κλάμα ....γέλαγαν στην παρέα μου, κουβάδες κλάμα σας λέω...:redface:

Συγκίνηση -ευτυχώς χωρίς κλάμα, χτυπάτε ξύλοοο- και ταξίδια του μυαλού μου προκαλεί επίσης αυτό τον καιρό και η κοπέλα με την οποία είμαι ερωτευμένος!:redface: Σε κάθε ματιά της λιώνω, σε κάθε κουβέντα της ναρκώνομαι....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
οταν καθαριζουν κρεμμυδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το βλέμμα του το μυωπικό το πρωί, που ήδη δε βλέπει καλά από τη νύστα.. αλλά πάντα με ψάχνει, σα να θέλει να βεβαιωθεί ότι είμαι καλά και ότι είμαι εκεί, πριν μπει για ντους... :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
οταν καθαριζουν κρεμμυδια

xaxaxa!!!:clapup:
σιγουρα 8α εχεις συγκινηθει καποιες στιγμες? ξερεις δεν ειμαστε αναισθητοι και αψυχοι....:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Το βλέμμα του το μυωπικό το πρωί, που ήδη δε βλέπει καλά από τη νύστα.. αλλά πάντα με ψάχνει, σα να θέλει να βεβαιωθεί ότι είμαι καλά και ότι είμαι εκεί, πριν μπει για ντους... :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
:wall: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
xaxaxa!!!:clapup:
σιγουρα 8α εχεις συγκινηθει καποιες στιγμες? ξερεις δεν ειμαστε αναισθητοι και αψυχοι....:|

ενοειται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ουυυυ και ποτε δε συγκινουμαι?
συνηθως με εργα , τις πραξεις του φιλου.....:):inlove::inlove::inlove::kissing::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είπαμε, με τα κρεμμύδια.

Να 'σαι καλά prime μου!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το βλέμμα του το μυωπικό το πρωί, που ήδη δε βλέπει καλά από τη νύστα.. αλλά πάντα με ψάχνει, σα να θέλει να βεβαιωθεί ότι είμαι καλά και ότι είμαι εκεί, πριν μπει για ντους... :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

Τι ωραία !!!! :clapup: :clapup:
πραγματικά με συγκίνησες !! :)
πάντα να είστε έτσι !!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
χαχχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ένα μιλκομπούκαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top