Τι σας κάνει έξω φρενών;

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τι σας κάνει έξω φρενών;

Η ζεστή μπύρα
Οι κρύες γκόμενες
Τα αργά αυτοκίνητα
Τα ξενέρωτα κλαμπ

Πωπω αυξήθηκε η τεστοστερόνη μου πάλι, πάω να φάω ένα κωκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Η ζεστή μπύρα
Οι κρύες γκόμενες
Τα αργά αυτοκίνητα
Τα ξενέρωτα κλαμπ

Πωπω αυξήθηκε η τεστοστερόνη μου πάλι, πάω να φάω ένα κωκ :P


Τα κόκκινα πρόσωπα λογω του ήλιου ξέχασες.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν, εμένα όσο αστείο και αν φαίνεται με θυμώνει πάρα πολύ να βλέπω εναν άντρα να εκμεταλεύεται την γυναίκα του!ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ΓΙΝΟΜΑΙ!Θέλω να πάω εκέι και να του δώσω μια!:mad::devil::ropalo:
Κάτι άλλο που με θυμώνει είναι όταν βλέπω παιδία να δουλεύουν και να τα εκμεταλεευοναται ΚΑΠΟΙΟΙ μαμακες!:mad:
Άλλο είναι όταν έχω δίκαιο και ο άλλος θέλει να βγει από πάνω! ΙΔΙΚΑ όταν γίνετε με καθηγητές εκνευρίζομαι αφάνταστα:verymad:

Δεν θυμώνω εύκολα αλλά αυτά με εκνευρίζουν οσο τίποτα άλλο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ότι έχει ακουστεί με εκνευρίζει και εμένα αφάνταστα αλλά περισσότερο από όλα με τσαντίζουν αυτοί οι οποίοι νομίζουν πως είναι κάποιοι και είναι υπερόπτες και γενικά η υπεροψία και εννοείται πως με τσαντίζει τρελά το ψέμα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Θα φανεί υπερβολικό, αλλά μου τη σπάνε οι άνθρωποι που δεν κάνουν ζεστή χειραψία, σφίξε ρε άνθρωπα το χέρι :mad:

Κι ένα ανέκδοτο που θυμήθηκα διαβάζοντας την υπογραφή του από πάνω μέλους:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να ενα ωραιο θεμα......
Πολλα πραγματα:
Η δειλια ειδικα στους ''αντρες'' ,η υποκρισια, ο συντηριτισμος, ο αυταρχισμος,η αγενεια .....Επειδη ομως μ΄ αρεσει να απολαμβανω τη ζωη .........προσπαθω να μην γινομαι εξω φρενων ....συχνα...αλλα να χαλαρωνω διασκεδαζοντας περισσοτερο με τα παραπανω οποτε πεφτω πανω τους.......αλλωστε ουδεις αναμαρτητος........:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η αγένεια.-

Η μισανθρωπιά.-

Το κουτσομπολιό.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
με ενοχλεί το σύνολο, επειδή είμαι λίγο πιο διαφορετικός....
τρελαίνομαι όταν είσαι εντάξει και σε ενοχλούν, η ειρωνία και η έλλειψη σεβασμού....
όταν ήμουν 13, αντιμετώπιζα τα παραπάνω έντονα, αλλά στα 15 και μετά, έπεφταν πολλά κλωτσομπουνίδια και το σύνολο ξανασκέφτηκε τη συμπεριφορά του απέναντι....
άσχετα ότι ήμουν το χειρότερο ρεμάλι, έπρεπε να το ξανασκεφτείς, για να με ξαναενοχλήσεις....
επειδή η ζωή κάνει κύκλους, η καλύτερα εγώ κάνω κύκλους επάνω της, σκέφτομαι να αλλάξω λίγο....
δεν αρκεί να είσαι καλός, δεν αρκεί να είσαι ευγενικός, δεν αρκεί να είσαι πρότυπο....
αρκεί να .......... και να δέρνεις....
έχω χτυπήσει αρκετούς, επειδή απλά προσέβαλλαν ένα φιλαράκι μου η μια φίλη μου..., έχω φάει και ξύλο για φιλαράκια μου....
η διαφορά με το τώρα, είναι ότι πρέπει να προστατεύσω τον εαυτό μου από κάθε ...ρχίδι που θα βρω μπροστά μου.... και πίστεψε με είναι μπόλικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
αγένεια -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή με εκνευρίζει που κάθομαι και χαλιέμαι για τις δικές μου αποφάσεις..... Ναι,ειμαι εξω φρενών με τον εαυτό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή με εκνευρίζει που κάθομαι και χαλιέμαι για τις δικές μου αποφάσεις..... Ναι,ειμαι εξω φρενών με τον εαυτό μου!
οχι βρε παιδι μου ...δεν αξιζει τον κοπο να ...χαλιεσαι...δεστο αλλιως ....ακομη κιαν εχεις παρει καποια ''λαθος'' αποφαση ...μαθαινεις απ' αυτην....υπαρχει οφελος ....τιποτα δεν παει χαμενο...δες το λιγο διαφορετικα...πιο αισιοδοξα....και οτι κι αν εχει συμβει .... one way or another..η ζωη θα σου κλεισει τσαχπινικα το ματακι...;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ναι αλλα οταν δεν διορθόνεται αυτη η αποφαση....μετανιωνεις,δεν γινεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι αλλα οταν δεν διορθόνεται αυτη η αποφαση....μετανιωνεις,δεν γινεται....
Ακριβως τοτε δεν μετανοιωνεις evi zoi και δεν στεναχωριεσαι ....οταν δεν διορθωνεται....οταν τιποτε δεν μπορει να αλλαξει την κατασταση...τοτε το φιλοσοφεις ψυχραιμα....μαθαινεις απ' αυτο ,και προχωρεις μπροστα με αισιοδοξια για το αυριο...;)για το χθες δεν υπαρχει τιποτε που να μπορεις να κανεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Η αργοπορια των αλλων με νευριαζει αφανταστα!:verymad:Οκ,μια φορα μπορει να καθυστερησεις λιγο αλλα συνεχεια???Αισθανομαι σαν το κοροιδο που καθεται και περιμενει...Γιατι ειναι τοσο δυσκολο να ειναι καποιος συνεπης?? :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
με εκνευριζουν αφανταστα τα ατομα που μπροστα σου το παιζουν φιλοι και σε κανουν να νομιζεις οτι ειναι απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχεις γνωρισει..αλλα πισω απο την πλατη σου λενε τα χειροτερα...και στη συνεχεια οταν ανακαλυπτεις τι ειναι πραγματικα το συγκεκριμενο ατομο -πολλες φορες αργα- και εχει διαλυσει ηδη η σχεση σου μαζι με αυτο το ατομο...βλεπεις να φερεται με τον ιδιο τροπο σε αλλο ατομο και γελας απο μεσα σου ξεροντας ποσο βλακας σαν εσενα ειναι το αλλο ατομο...που βρηκε να κοροιδευει...επισης μου σπανε τα νευρα αυτοι που νομιζουν η κανουν πως τα ξερουν ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μου την σπαει η ανωριμοτητα ορισμενων ανθρωπων!και το οτι ολοι μπροστα σου ειναι φιλοι και στα δυσκολα εξαφανιζονται δια μαγειας!!!ειναι αθλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η αχαριστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η πίεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hmm:ειναι πολλα αυτα που με κανουν να νευριαζω αλλα κυριως ειναι η αδιαφορια, η ειρωνια , η αγενεια :verymad:αλλα κυριως το να ειναι καποιος ισχυρογνωμων αυτο μπορει να με κανει να δειρω και α9ρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top