Τι σας κάνει έξω φρενών;

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
η αδικια!!!!και κυριως οταν βλεπω δικα μου ατομα να αδικουνται ή να προσβαλονται!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Η εξωφρενική αλλαγή του καιρού από κρύο σε ζέστη (και αντίστροφα) από τη μία μέρα στην άλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Η αδιαφορία, η αγένεια, το ψέμα, η ειρωνία , η ζήλια, αλλά πάνω απ'όλα ,που πιστεύω ειναι και το χειρότερο η αχαριστία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
όταν μου πειράζουν τα πράγματά μου :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Με εκνευρίζει η αλαζονία,η αδιαφορία,η ζήλια,η εγωκεντρικότητα και η αχαριστία.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Οι γιατροί που σου πετάνε ένα το παιδί πρέπει να κάνει επέμβαση α δεν είναι τίποτα έσεις θα το τραβήξετε το λούκι!!!


Να σε καλά ρε γιατρε!!!! ευχαριστώ για την στεναχώρια μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
για να δουμε...
το ψεμα, η απιστια, η αδιαφορια, η ειρωνια, η κοροϊδια, ο οικτος, η υποκρισια, η αγενια, η πισωπλατη μαχαιρια και τελος η ματαιοδοξια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouz93

Νεοφερμένος

Η annouz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Hmmm, μου την σπάνε απίστευτα τα άτομα που με σνομπάρουν, που παίζουν πως είναι κάτι, που βάζουν τον εαυτό τους πάνω από τους φίλους τους, δηλαδή οι εγωιστές :verymad:. Οι ψεύτες, οι υποκριτές και οι διπρόσωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
όταν ο RoEi459 με νικάει στο παιχνίδι που παίζω :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
η υποκρισία, η απληστία, η διαφθορά, οι κομπλεξικοί που για να μην βλέπουν τα χάλια τους κοροϊδεύουν τους άλλους, η εκμετάλλευση...
γενικά ότι επικρατεί :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αυτη την στιγμη το ΨΕΜΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Η υποκρισία....:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ane

Νεοφερμένος

Ο ane αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χμμμ αυτά που με εκνευρίζουν είναι πολλά για να χωρέσουν σε ένα σχόλιο . Οπότε καλύτερα να τα διαβάσετε από εδώ:
https://beepleased.blogspot.gr/2012/06/blog-post_294.html
Ελπίζω να μην φάω μπαν για λόγους διαφήμισης πάλι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όταν δίνω τις μηχανές μου σε κάποιον και τις κρατούν λες και κάνουν 5€. Όταν επίσης τους λέω "πέρασε το γαμημενο το λουρί της στο λαιμό σου μην έχουμε κανένα ατύχημα" και το παίζουν ανέτοι "έλα μωρέ δεν θα πέσει". Αν πέσει όμως μαλακα δεν θα μου δώσεις εσυ χιλιάρικα να πάρω άλλη.
Συγχιστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οταν λεμε στις 5 εννοουμε στις 5 οχι στις 10! Με κανει εω φρενων οταν δινουν μια υποσχεση και δεν την κρατανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
οταν λεμε στις 5 εννοουμε στις 5 οχι στις 10! Με κανει εω φρενων οταν δινουν μια υποσχεση και δεν την κρατανε!
Μπραβο...:worship:!!! Και ενα κοριτσι που δεν του αρεσει οι αλλοι να μην ειναι ακριβεις στην ωρα τους!!! Το λεω γιατι συνηθως τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ/ΓΥΝΑΙΚΕΣ εχετε αυτο το κουσουρι:mad:.....Ασε το αλλο πιο ενοχλητικο:mad::mad:....κανονιζεται κατι και μετα ΞΑΦΝΙΚΑ την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ στιγμη το ακυρωνετε:eek:!!!ΕΛΕΟΣ......Μπραβο σου παντως Μαρακι εισαι μια απο τις ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπραβο...:worship:!!! Και ενα κοριτσι που δεν του αρεσει οι αλλοι να μην ειναι ακριβεις στην ωρα τους!!! Το λεω γιατι συνηθως τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ/ΓΥΝΑΙΚΕΣ εχετε αυτο το κουσουρι:mad:.....Ασε το αλλο πιο ενοχλητικο:mad::mad:....κανονιζεται κατι και μετα ΞΑΦΝΙΚΑ την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ στιγμη το ακυρωνετε:eek:!!!ΕΛΕΟΣ......Μπραβο σου παντως Μαρακι εισαι μια απο τις ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ:clapup::clapup::clapup::clapup:

μου αρεσει που συμφωνουμε σε ΟΛΑ τα θεματα!!! Μεχρι τωρα σε αυτο το στεκι δεν εχω βρει καποιον σαν κι εσενα!!!:):):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
μου αρεσει που συμφωνουμε σε ΟΛΑ τα θεματα!!! Μεχρι τωρα σε αυτο το στεκι δεν εχω βρει καποιον σαν κι εσενα!!!:):):clapup::clapup:
ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ.......:P:P:P:P!!!!!Πλακα κανω....!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όταν κάποιος δεν χρησιμοποιεί τη λογική του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top