Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
XA!!! ποιος δεν ειναι φανατικός ???

Την Καλημέρα μου στο forum απο την Κρήτη!!! Ειμαι εδώ απο το Σάββατο και σουλατσάρω σε Χανιά και Ρέθυμνο. Απο Χθές είμαι Ηράκλειο και το μόνο που βλέπω παντού είναι το ΚΟΚΚΙΝΟ!!!

Εχω μπεί on-line με το laptopi μεσω WiFi!!! Πολύ καλή φάση μάγκες!!!

Fournaki, να περάσεις τέλεια..... :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
XA!!! ποιος δεν ειναι φανατικός ???

Την Καλημέρα μου στο forum απο την Κρήτη!!! Ειμαι εδώ απο το Σάββατο και σουλατσάρω σε Χανιά και Ρέθυμνο. Απο Χθές είμαι Ηράκλειο και το μόνο που βλέπω παντού είναι το ΚΟΚΚΙΝΟ!!!

Εχω μπεί on-line με το laptopi μεσω WiFi!!! Πολύ καλή φάση μάγκες!!!
Δηλαδή τί ρε συ Founes?επειδή έχεις πάει σε όλο τον κόσμο, σε όλα τα παιχνίδια του Θρύλου, όπου κι αν παίζει, είσαι εσύ φανατικός? :P
Αύριο βράδυ θα'ναι ωραία με την κούπα για παρέα :D
Παντού είναι όλα κόκκινα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χθες αρρώστησα με το πανό που έβγαλαν οι Αργίτες!!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ, ΠΑ-ΝΤΟΥ EINAI ΠΕΙΡΑΙΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Founes βάζελος δεν είσαι ?:P

Τι έγραφε το πανό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Χθες αρρώστησα με το πανό που έβγαλαν οι Αργίτες!!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ, ΠΑ-ΝΤΟΥ EINAI ΠΕΙΡΑΙΑΣ!

Τι πανο εβγαλαν ρε συ founes;;;;;;:confused: :confused:
Αυτο που γραφεις κατω κατω;;
Ρωταω γιατι απο το Αργος ειμαι κι εγω και θελω να ξερω τι ******* καναμε παλι....:worry:
Και τι εννουν με αυτο το "πα-ντου";
Σορυ αλλα απο ποδοσφαιρικο συνθηματα δεν σκαμπαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχααχ φοβερό φουρνάκι :D

μαριουλη,πα-ντού = παντού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ωραια και γιατι αρρωστησε ο founes μ' αυτο το πανο;;;:confused:
Αυτο δεν καταλαβα βασικα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Ωραια και γιατι αρρωστησε ο founes μ' αυτο το πανο;;;:confused:
Αυτο δεν καταλαβα βασικα....:redface:


Γιατι υποδηλώνει πως όλη η Ελλάδα είναι βαμμένη κόκκινη, πως παντού κυκλοφορούν γαβροι και πως ακόμα κι όταν παίζεις εκτος έδρας και εκατοντάδες ναυτικά μίλια μακρυα απο το "σπίτι"σου οι φιλαθλοί σου σε ακολουθούν κατα χιλιάδες και σου δίνουν την αίσθηση πως είσαι στην έδρα σου...

Εμένα μου άρεσε για ένα πολυ διαφορετικό προσωπικό μου λόγο, 3 μηνες εδώ στην Κρήτη νοιωθω απιστευτο homesick (δεν μου αρέσει η μεταφραση) και βλεποντας τον κοσμο του Ολυμπιακού μεσα στην καρδιά του Ηρακλείου να δηλωνει Μην ξεχνάς παντού είναι Πειραιας, αστο καλό ανατρίχιασα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................κι εγω ατυο καταλαβα, αλλα αυτο το "αρρωστησα" του founes με μπερδεψε...:)
Νομιζα οτι δηλαδη τον τσαντισε το πανο...οτι τον ξενερωσε κτλ κτλ...:redface:
Ασ το καλο...και ειπα κακο λογο για τους συμ:sorry: πατριωτες απο το Αργος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μες το μυαλό μου ειναι η κλεφτρα!!! Εμεις τα Πειραιωτάκια ειμαστε άλλη φαση! Κι εγώ ακριβώς τα ίδια ένοιωσα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oχι για να δειτε τι οπαδους εχει το Αργος και τι χρωμα ειναι βαμμενο!:clapup: :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Μαύρη μέρα χτές για τους φίλους του Λεβαδειακού. Δυστυχώς η ομάδα μας φάνηκε κατώτερη των περιστάσεων και έχασε καθαρά από τον Ο.Φ.Η. Σε συνδυασμό με την <<ύποπτη>> για μένα νίκη του Πανιωνίου εκτός έδρας, υποβιβαστήκαμε στη δεύτερη κατηγορία. Κρίμα είμαι πολύ στενοχωρημένος. :( Όλη τη χρονιά νόμιζα και ήλπιζα ότι τελικά θα τα καταφέρουμε να σωθούμε αλλά... Και αυτό είναι ότι χειρότερο. Άλλο να βλέπεις άπό την αρχή ότι η ομάδα δε τραβάει και θα πέσει σίγουρα και άλλο να πέφτεις λόγω των αποτελεσμάτων της τελευταίας αγωνιστικής. Τόσοι κόποι χαμένοι επειδή η ομάδα έπαιξε φοβισμένα και με κόμπλεξ κατωτερότητας στο τελευταίο αγώνα... Θα προτιμούσα - αν ήταν βέβαιο ότι θα πέσουμε, να είχαμε μια πορεία σαν αυτή της Καλλιθέας και να το χα πάρει απόφαση απο νωρίς, παρά αυτό το ντούς με παγωμένο νερό. Είναι ότι χειρότερο η διάψευση της ελπίδας. ΚΡΙΜΑ... :( Τζάμπα η αγωνία και η ελπίδα που έτρεφα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Μαύρη μέρα χτές για τους φίλους του Λεβαδειακού. Δυστυχώς η ομάδα μας φάνηκε κατώτερη των περιστάσεων και έχασε καθαρά από τον Ο.Φ.Η. Σε συνδυασμό με την <<ύποπτη>> για μένα νίκη του Πανιωνίου εκτός έδρας, υποβιβαστήκαμε στη δεύτερη κατηγορία. Κρίμα είμαι πολύ στενοχωρημένος. :( Όλη τη χρονιά νόμιζα και ήλπιζα ότι τελικά θα τα καταφέρουμε να σωθούμε αλλά... Και αυτό είναι ότι χειρότερο. Άλλο να βλέπεις άπό την αρχή ότι η ομάδα δε τραβάει και θα πέσει σίγουρα και άλλο να πέφτεις λόγω των αποτελεσμάτων της τελευταίας αγωνιστικής. Τόσοι κόποι χαμένοι επειδή η ομάδα έπαιξε φοβισμένα και με κόμπλεξ κατωτερότητας στο τελευταίο αγώνα... Θα προτιμούσα - αν ήταν βέβαιο ότι θα πέσουμε, να είχαμε μια πορεία σαν αυτή της Καλλιθέας και να το χα πάρει απόφαση απο νωρίς, παρά αυτό το ντούς με παγωμένο νερό. Είναι ότι χειρότερο η διάψευση της ελπίδας. ΚΡΙΜΑ... :( Τζάμπα η αγωνία και η ελπίδα που έτρεφα... :(

Δεν είσαι ο μόνος που σταύρωνε τα δαχτυλα του για ένα καλό αποτέλεσμα του Λεβαδειακού.Ομως η νίκη εδώ είχε γίνει υπόθεση όλης της Κρήτης,μερες τώρα καλούσαν απο ράδιο και τιβί τον κόσμο να σταθεί δίπλα στην κριτική ομάδα και έτσι και έγινε στο γήπεδο υπήρχαν και Χανιώτες,Ρεθυμνιώτες,Λασιθιώτες που κάτω απο κανονικές συνθήκες έχουν κόντρα με το Ηράκλειο.Το είχαν όμως ανάγει σε παγκρήτιο θέμα.
Κι απο την μια με χαροποιεί να υποστηρίζει ο καθένας την ομάδα του τόπου του ακόμα κι αν δεν φιγουράρει στις πρώτες θέσεις και δεν έχει έξοδο σε Ευρώπη.Είναι πολύ προτιμότερο απο το να επιλέγεις μια μεγάλη ομάδα μόνο και μόνο για να μπορείς να πανηγυρίσεις και να χαρείς νίκες.Ομως στην συγκεκριμένη περίπτωση θα προτιμούσα ο ντώρος να γινόταν υπερ του Εργοτέλη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Όταν η ομάδα αυτή δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα παράρτημα, που έχει καταφέρει να αμφισβητείται η «λεβεντιά» της Κρήτης όλης, όταν ακόμα και οι ίδιοι άνθρωποι (παράγοντες, αθλητές και φίλαθλοι) αυτής της ομάδας παραδέχονται την εξάρτησή τους απο στην κατσικοτρωφή. Όταν λοιπόν η παραμονή στην κατηγορία αυτης της ομάδας ανάγετε σε θέμα όλης της Κρήτης τότε το μονο που έχω να πω είναι οτι είναι άξιοι της μοίρας τους και υπόδουλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Πας Γιάννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Όταν η ομάδα αυτή δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα παράρτημα, που έχει καταφέρει να αμφισβητείται η «λεβεντιά» της Κρήτης όλης, όταν ακόμα και οι ίδιοι άνθρωποι (παράγοντες, αθλητές και φίλαθλοι) αυτής της ομάδας παραδέχονται την εξάρτησή τους απο στην κατσικοτρωφή. Όταν λοιπόν η παραμονή στην κατηγορία αυτης της ομάδας ανάγετε σε θέμα όλης της Κρήτης τότε το μονο που έχω να πω είναι οτι είναι άξιοι της μοίρας τους και υπόδουλοι!

Φουνάκι τα περί ΟΦΗ τα έχουμε ξαναπεί και την γνώμη μου την ξέρεις.
Τώρα γιατί φέτος το είδανε είμαστε μόνοι εναντίον όλων και δεν έχουμε καμμιά υποστηριξη απο Αθήνα(γιατί αυτο το σενάριο παίζει εδώ-ας γελάσω) είναι γιατί τα πράγματα δεν τους ήρθαν τοσο "ρόδινα" όσο περίμεναν;)
Αυτο δεν αλλάζει το γεγονός πως γενικά γουστάρω όταν υπάρχει τοπική ομάδα στην Α εθνική οι ντόπιοι να την υποστηρίζουν, όπως ο φίλος εδώ που δηλώνει Λεβαδειακός.Όμως στην περίπτωση του ΟΦΗ είμαι πολύ προκατελειμμένη για να πω το ίδιο και απλά μεταφέρω το κλίμα που υπήρχε εδώ.Εκεί που θα χαρώ είναι αν υποστηρίξουν του χρόνου το ιδιο και τον Εργοτέλη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αν και δεν πολυασχολούμαι, υποστηρίζω τον Ολυμπιακό!!! :clapup: (Γέννημα, θρέμα Πειραιά βλέπετε!!!!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ!!!

ΠΗΡΑΜΕ ΝΤΑΜΠΛ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ!!!

ΠΗΡΑΜΕ ΝΤΑΜΠΛ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

καλοριζικο, αλλα μην ξεχνατε τις εξι αγωνιστικες τιμωρια που φαγατε για τα χυδαια εκτροπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ορίστε δείτε.Και όχι μόνο αυτοί αλλά αυτούς βρήκα(να χαίρεστε την ομάδα σας)

:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top