Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
πόσο κάτω είμαστε?:D

-2 από την ΑΕΚ που είναι δεύτερη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
γιατι κάνει ότι κάνω:P υπακουο μπανανι:P
Αχαχαχα ευχαριστώ master doolin:P
πόσο κάτω είμαστε?:D
Πως φαίνεται ο άνθρωπος που είναι μέσα στα πράγματα:P
Τρίτη θέση είμαστε..Και εκτός απροόπτου τρένο Champion's league bye bye:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ελα μωρέ ντατσι. θα πάρουμε αεροπλάνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ελα μωρέ ντατσι. θα πάρουμε αεροπλάνο.
Δεν υπάρχει..Κλεισμένες όλες οι θέσεις μέχρι του παραχρόνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αφού είναι όλα στημένα ρε παιδιά, γιατί δεν τα παίζεται στοίχημα να κονομήσετε? Εμένα πάντως τα τελευταία χρόνια ο αγώνας ΠΑΟ – ΟΦΗ μου δίνει πολύ καλό μεροκαματάκι!!! Οσο για τους Κρητικούς, τώρα τους έπιασε ο πόνος για τη λεβεντομάνα με το καμάρι της τον ΟΦΗ... τόσα χρόνια που τους λένε παράρτημα και τσάτσους ήταν οκ βολεμένοι... Δεν πειράζει, ας πρόσεχαν...

kleftra θα πάς στον τελικό κυπέλλου στο Ηράκλειο? Εγώ θα κατέβω Κρήτη απο την Παρασκευή, μέχρι την άλλη βδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Αφού είναι όλα στημένα ρε παιδιά, γιατί δεν τα παίζεται στοίχημα να κονομήσετε? Εμένα πάντως τα τελευταία χρόνια ο αγώνας ΠΑΟ – ΟΦΗ μου δίνει πολύ καλό μεροκαματάκι!!! Οσο για τους Κρητικούς, τώρα τους έπιασε ο πόνος για τη λεβεντομάνα με το καμάρι της τον ΟΦΗ... τόσα χρόνια που τους λένε παράρτημα και τσάτσους ήταν οκ βολεμένοι... Δεν πειράζει, ας πρόσεχαν...

kleftraθα πάς στον τελικό κυπέλλου στο Ηράκλειο? Εγώ θα κατέβω Κρήτη απο την Παρασκευή, μέχρι την άλλη βδομάδα!

Πού είσαι μάτια μου τόση ώρα κ μ'έχεις αφήσει ανυπεράσπιστη μέσα στην πράσινη λαίλαπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Αφού είναι όλα στημένα ρε παιδιά, γιατί δεν τα παίζεται στοίχημα να κονομήσετε? Εμένα πάντως τα τελευταία χρόνια ο αγώνας ΠΑΟ – ΟΦΗ μου δίνει πολύ καλό μεροκαματάκι!!! Οσο για τους Κρητικούς, τώρα τους έπιασε ο πόνος για τη λεβεντομάνα με το καμάρι της τον ΟΦΗ... τόσα χρόνια που τους λένε παράρτημα και τσάτσους ήταν οκ βολεμένοι... Δεν πειράζει, ας πρόσεχαν...

kleftraθα πάς στον τελικό κυπέλλου στο Ηράκλειο? Εγώ θα κατέβω Κρήτη απο την Παρασκευή, μέχρι την άλλη βδομάδα!

Μεροκαματάκι;Στο προπο αποκλείεται αρα παίζεις παράνομο τσ,τσ,τσ.....
Τι μου θύμισες τον τελικό:( Μας είχε τάξει 3 εισητήρια ένας απο την δουλειά αλλά τελικά λέει δώσανε πιο λιγά απο ότι υπολογιζαν εδώ(είπανε μόνο 1000) και έτσι ψάχνουμε για καμμια ακρη...αλλα χλωμό το κόβω και η βλακεία είναι πως και γω με την σειρά μου το είχα τάξει οπότε θα κατεβαιναν δυο γνωστοί μου μόνο για αυτό.Τεσπα περιμένω απαντηση κι απο αλλού μιας και τα παιδιά θα κατεβουν ούτως ή αλλως.
Εσύ συνδεσμιακά πήρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πράσινη λαίλαπα!!! 2-3 φωτοβολίδες και μετά στο καβούκι τους όλοι!

@kleftra: Χαλαρα! Τώρα με τις αποδώσεις που δίνει ο ΟΠΑΠ δεν ξέρω ποιος ειναι ο παράνομος και ποιος οχι... τελος πάντον...
Για τον τελικό πές μου άμεσα, μπορεί να μπορέσω κι εγω να σου βρώ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Δεν υπάρχει πράσινη λαίλαπα!!! 2-3 φωτοβολίδες και μετά στο καβούκι τους όλοι!

Αχ.....σ'αγαπάω......
:clapup: :clapup: :clapup: :clapping: :clapping: :thumbsup: :thumbsup: :yahoo: :yahoo: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Για τον τελικό πές μου άμεσα, μπορεί να μπορέσω κι εγω να σου βρώ... ;)

Παίζει κάτι τετοιο;Θα σου πω σίγουρα το βραδυ.Πόσα μπορείς να βρεις;Θέλω 2 σίγουρα και παίζει κι ένα τρίτο, περιμένω απαντηση το βράδυ αν μας βρήκαν απο εδώ(όχι του Ολυμπιακού απο αυτά που δίνουν στην διοργανώτρια πόλη).
Είσαι μέλος έτσι;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ! πες μου το συντομότερο...
Εχεις ΠΜ

ps. Ελενάκι, ετσι ειναι αυτα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαλα μην παμε απο το ενα ακρο στο αλλο...;)
ΟΛΑ στημενα δεν ειναι (Αν και σαν δικαιολογια για 2ους-τριτους ειναι καλη:teasing: ), αλλα μερικα πραγματα "κανονιζονται"!
Τωρα οτι ο Παναθηναικος και η ΑΕΚ προσπαθουν να κανουν κατι και τελικα δεν το καταφερνουν...ε νταξ!
Τους αναγνωριζω την προσπαθεια!
Καταφεραν να "στριμωξουν" τον ολυμπιακο ετσι, ωστε να παρει το πρωταθλημα μονο 3(; δεν θυμαμαι) αγωνστικες πριν το τελος...Μην γελατε θελει προσπαθεια!:P :clapup:
χοχοχοοχοχοχοχοχοχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanisde

Νεοφερμένος

Ο fanisde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:clapup: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:clapup: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fanisde:
:clapup: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:clapup: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
Γιατι φωναζεις?Δεν υπαρχει λογος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Καλά, εδώ μέσα μόνο εγώ είμαι Αρειανός, ή τουλάχιστον ομάδα εκτώς Αθηνών??

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λοιπόν, αφού φορέσω τα απαραίτητα για τις ντομάτες....



δηλώνω πως είμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ :clapup:

Πάλι με χρόνια με καιρούς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Λοιπόν, αφού φορέσω τα απαραίτητα για τις ντομάτες....



δηλώνω πως είμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ :clapup:

Πάλι με χρόνια με καιρούς... :)

:P :P :P :P έγραψες!
Τα παραλές όμως δεν είμαστε τόσο φανατικοί εδω μέσα
Warning 1 απο 3 για λάθος επιλογή ομάδας! (Πάντα αντικειμενικοί!:clapup: :clapup: :clapup:
Φυσικά κάνω πλάκα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Count me in, Isiliel...
images.jpg
[ΠΑΟ ΟΛΕ!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Για τους Αλοθρησκους....παρτε να εχετε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 75387_DSC00095.JPG
    75387_DSC00095.JPG
    99.2 KB · Εμφανίσεις: 112
Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
XA!!! ποιος δεν ειναι φανατικός ???

Την Καλημέρα μου στο forum απο την Κρήτη!!! Ειμαι εδώ απο το Σάββατο και σουλατσάρω σε Χανιά και Ρέθυμνο. Απο Χθές είμαι Ηράκλειο και το μόνο που βλέπω παντού είναι το ΚΟΚΚΙΝΟ!!!

Εχω μπεί on-line με το laptopi μεσω WiFi!!! Πολύ καλή φάση μάγκες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top