Τι θα έκανες αν....

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εεεε...θα έκανα υπομονή να περάσει η ώρα και θα φρόντιζα, την επόμενη φορά, να μην ενθουσιάζομαι τόσο εύκολα. Το internet κρύβει μια μαγεία, ένα μυστήριο που - κάποιες φορές - απέχει πολύ από την πραγματικότητα...


Τί θα έκανες αν έβγαινες με κάποιον, πρώτη ή δεύτερη φορά, και την ώρα του λογαριασμού κοιτούσε τον ουρανό ;;
Θα του έλεγα το λογαριασμό κοίτα μην κοιτάς τα αστέρια 😂γιατί θα πας να τα βρεις😂😂😂

Ίδια ερώτηση τι θα έκανες αν ο άλλος η άλλη δεν πλήρωνε καν στο πρώτο ραντεβού?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα του έλεγα το λογαριασμό κοίτα μην κοιτάς τα αστέρια 😂γιατί θα πας να τα βρεις😂😂😂

Ίδια ερώτηση τι θα έκανες αν ο άλλος η άλλη δεν πλήρωνε καν στο πρώτο ραντεβού?
Θα έλεγα τόσα...'γαλλικά', από μέσα μου, για να μην τα ξεχνάω κιόλας...Χ, delete...και χαρακτηρίστε με όπως θέλετε. Για πρώτο ραντεβού, μιλάμε. Δεν ήξερε, δε ρώταγε ;


Τί θα έκανες αν, αυτός που ήδη δεν πλήρωσε, σου ζητούσε να πάτε και για φαγητό ; :bye2:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα έλεγα τόσα...'γαλλικά', από μέσα μου, για να μην τα ξεχνάω κιόλας...Χ, delete...και χαρακτηρίστε με όπως θέλετε. Για πρώτο ραντεβού, μιλάμε. Δεν ήξερε, δεν ρώταγε ;


Τί θα έκανες αν, αυτός που ήδη δεν πλήρωσε, σου ζητούσε να πάτε και για φαγητό ; :bye2:
(Θα βγούμε οι δυο μας μην ανησυχείς και δεν θα δεις τέτοια θέματα 😏😂😂❤️)

Θα του έλεγα ξέρεις έχω πονοκέφαλο άλλη μέρα αν θες 😂😂😂


Τι θα έκανες αν αυτός που δεν πλήρωνε ήθελε να ξαναβγειτε?😂
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
νεξτ γιατί η μιζέρια με απωθεί

ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα τον πηγαινα σε ένα ακριβό και με τροπο θα τη σκαπουλαρα και θα τον άφηνα να τα βγάλει πέρα μόνος😂😂pay man😂😂😂


Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού αυτός ήθελε να έρθει σπίτι σου?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα σκεφτόμουν 'πουλάκι μου, πουλάκι μου, δεν στα 'πανε καλά...'. Εννοείται ότι δεν θα ερχόταν...Υπάρχει και δεύτερο. Καλά να είμαστε... :P



Ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εξαρτάται αν ήθελα να τον αποφύγω ή όχι.
Στο πρώτο θα του έλεγα ότι έχω και τη φίλη μου τη συγκάτοικο 😂το βλέπω χλωμό😂
Στο δεύτερο θα ήθελα να δώσω σασπένς εννοείται και ναι θα έπαιρνα παράταση😂😂😂

Τι θα έκανες αν η φίλη σου σου έλεγε ότι χωρισε
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα ξεκινούσα το κράξιμο :playboy:

ίδια ερώτηση
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έπαιρνα το γκασμά και το φτυάρι και θα ξεκινούσαμε το θάψιμο του ανδρικού φύλου

Τι θα έκανες αν έπιανες το ταίρι σου να φλερτάρει με άλλη/άλλο ενώ σου είχε πει οτι λόγω κούρασης θα έμενε στο σπίτι
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Οταν φτάσει στο σημειο να σκεφτεί η σχέση μου κάτι τέτοιο πριν καν το κάνει ,θα έχω αποχωρήσει ήδη...αρα σίγουρα δεν θα με νοιάζει..
απλά πράματα .κατανοητά..γιατί όπως λεει και ο Φωτόπουλος δραχμας δε διδω λιρας δε δίδω να συμπληρώσω και εγώ Ευκαιρίες δε δίδω..


Τι θα έκανες αν σου χτυπαγε καποιος άστεγος την πόρτα σήμερα παραμονή πρωτοχρονιάς?

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Οταν φτάσει στο σημειο να σκεφτεί η σχέση μου κάτι τέτοιο πριν καν το κάνει ,θα έχω αποχωρήσει ήδη...αρα σίγουρα δεν θα με νοιάζει..
απλά πράματα .κατανοητά..γιατί όπως λεει και ο Φωτόπουλος δραχμας δε διδω λιρας δε δίδω να συμπληρώσω και εγώ Ευκαιρίες δε δίδω..


Τι θα έκανες αν σου χτυπαγε καποιος άστεγος την πόρτα σήμερα παραμονή πρωτοχρονιάς?

Αν ειχε αναγκη χρηματα ή τροφή, θα του έδινα. Αν είχε αναγκη στεγη θα αρνούμουν. Δεν είμαι τόσο ευαισθητος, μάλλον περισσότερο επιφυλακτικος θα έλεγα.

Τι θα έκανες αν η γατα σου ξάπλωνε πάνω στο κουτί της πίτσας και ήθελε να φάει (και επιτρεπόταν). Θα τη μοιραζόσουν ή όχι;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.
Ξεκάθαρα θα τη μοιραζομουν


Τι θα έκανες αν χτύπαγες, καταλάθος, με το αυτοκίνητο εναν σκύλο;
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
θα του εδινα τις πρωτες βοηθειες και θα το εβαζα στην παρεα με τα δικα μου επι τοπου.

Τι θα εκανες αν σου ζηταγαν να τραγουδησεις σημερα το βραδυ? :bleh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις υπέροχη φωνή !!! Ρίξ' τα και δώσε ρέστα...


Τί θα έκανες αν ήσουν ήδη κουρασμένη από τις προετοιμασίες ;; Κανένα τονωτικό, ξέρουμε ;
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Έχεις υπέροχη φωνή !!! Ρίξ' τα και δώσε ρέστα...


Τί θα έκανες αν ήσουν ήδη κουρασμένη από τις προετοιμασίες ;; Κανένα τονωτικό, ξέρουμε ;
shhhhh!!! :laugh: :santa::hug:ασε την δικη μου..χαχαχαχχα!!

δεν θα εκανα κατι..αυτη ειναι η χαρα της μερας!!

Τι θα έκανες αν σου χτυπαγε καποιος ντυμενος αι βασιλης χωρις να τον ξέρεις? (η ερώτηση για οποιον θέλει)
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ποτέ δεν ανοίγω σε άτομα που δεν γνωρίζω, οπότε ας χτύπαγε όσο ήθελε

Τι θα έκανες αν στην εξώπορτα σου έβρισκες ένα κουτί που περιείχε ένα χρυσό δαχτυλίδι;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το έπαιρνα...Θα κοιτούσα αριστερά - δεξιά, μήπως έβλεπα αυτόν που τον άφησε και, εν συνεχεία, θα έκλεινα την πόρτα (πριν το μετανιώσει...)...


Ίδια ερώτηση
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Θα το πήγαινα σε αστυνομικό τμήμα για ανίχνευση δακτυλικών αποτυπωμάτων και θα ζητούσα να επιστραφεί το συγκεκριμένο κόσμημα στον/η νόμιμο/η κάτοχο.

Τι θα έκανες αν έχανες τη βέρα σου και το αντιλαμβανόταν ο/η σύζυγος;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το πήγαινα σε αστυνομικό τμήμα για ανίχνευση δακτυλικών αποτυπωμάτων και θα ζητούσα να επιστραφεί το συγκεκριμένο κόσμημα στον/η νόμιμο/η κάτοχο.

Τι θα έκανες αν έχανες τη βέρα σου και το αντιλαμβανόταν ο/η σύζυγος;
Καλέ...μπορεί να ήταν κάποιος θαυμαστής / θαυμάστρια...Αυτός/ή που το έχασε - υποτίθεται - έξω από την πόρτα μας...με το κουτί θα το άφηνε ;; Οκ, πήγαινέ το στη ΓΑΔΑ, στη σήμανση...:P

Θα του το έλεγα. Ανθρώπινο...Συμβαίνουν κι αυτά. Και θα πήγαινα να φτιάξω άλλη...


Ιδια ερώτηση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top