Τι θα έκανες αν....

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα βρισκόμουν συνέχεια μαζί του και θα προσπαθούσα να τον πείσω οτι η ζωή είναι ωραία και ότι και να συμβαίνει πρέπει να το παλέψει γιατί διαφορετικά δεν θα μάθει ποτέ πόσο δυνατός είναι

Τι θα έκανες αν ήσουν μια μεγάλη ηγετική προσωπικότητα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα προσπαθουσα να δωσω λυσεις σε προβληματα της κοινωνιας/της χωρας στην οποια θα ημουν.

Τι θα εκανες αν εβρισκες εναν πρωην σου? :D
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
την κινέζα. :P Γενικά πρόσωπα από το παρελθόν συνήθως κάνω πως δεν τα βλέπω, καθότι εάν άξιζαν να παραμείνουν, θα ήταν και στο παρόν μου.


Τι θα έκανες αν ξαφνικά ξυπνούσες και δεν θυμόσουν πού ήσουν χθες;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έπινα καφέ, να ξυπνήσω καλά...Αν δεν έπιανε κι αυτό...δεν ξέρω. Μάλλον θα πανικοβαλόμουν και θα έπαιρνα τηλ. τη μαμά μου...ή όσους ξέρω στη σειρά...



Τί θα έκανες αν ξαφνικά ξυπνούσες και έβλεπες ότι κοιμήθηκες, το προηγούμενο βράδυ, μ' έναν άγνωστο ; (το πήγα ένα βήμα παραπέρα...)
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
θα εξαρτούνταν από τα αν ήταν ωραίος η όχι


Αν ήσουν αναβλητικός, τι θα έκανες για να το σταματήσεις
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προσπαθούσα να βάλω ένα πρόγραμμα...γιατί ό,τι αφήνουμε μπροστά μας θα το βρούμε. Χθες, λοιπόν...Ό,τι έχεις να κάνεις, κάν' το σήμερα...



Τί θα έκανες αν βαριόσουν, αλλά είχες υποσχεθεί σε μια φίλη να βγείτε ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,027 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να βάλω ένα πρόγραμμα...γιατί ό,τι αφήνουμε μπροστά μας θα το βρούμε. Χθες, λοιπόν...Ό,τι έχεις να κάνεις, κάν' το σήμερα...



Τί θα έκανες αν βαριόσουν, αλλά είχες υποσχεθεί σε μια φίλη να βγείτε ;
Εαν έχω δώσει τον λόγο μου, τον τιμώ. Δεν μενει κανεις με φίλους εαν τους γειώνει.

Εαν ήμουν λιωμα, ίσως να το ανέβαλλα αλλα θα έδινα άμεσα νεα ημερομηνια για εξοδο.


Τι θα έκανες αν ήσουν μπροστα απο ενα ακροατήριο και επρεπε να μιλησεις αλλα κατουριόσουν.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαριτολογώντας, θα έλεγα ότι θα πρέπει να πάω εκεί που κι ο Βασιλιάς πάει μόνος του...


Ίδια ερώτηση (ωραία ήταν...)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδια να με αντικαταστασει καποιος υπαρχει???? :D

Τι θα εκανες οταν σε επιανε ναυτια ξαφνικα εκει που ησουν?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια να με αντικαταστασει καποιος υπαρχει???? :D

Τι θα εκανες οταν σε επιανε ναυτια ξαφνικα εκει που ησουν?
Εεεε...εντάξει, υπέθεσα ότι αναφέρθηκε σ' ένα σοβαρό ακροατήριο...και όχι στο σαλόνι του σπιτιού να παίζουμε παντομίμα...

Για το ίδιο ακροατήριο...μιλάμε ; Τί στο καλό ; Όλα τα στραβά κι ανάποδα εκεί θα τύχουν ;


Τί θα διάλεγες αν είχες να επιλέξεις ανάμεσα σε αεροπλάνο και πλοίο ;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ανάμεσα σε αεροπλάνο και πλοίο θα επέλεγα αεροπλάνο. :)

Τι θα έκανες αν έπιανες κάποιον να προσπαθεί να σε κλέψει στο λεωφορείο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ο, τι μου έβγαινε εκείνη τη στιγμή …

Τι θα έκανες αν ήξερες ότι θα πέθαινες αύριο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα επαιρνα οσο περισσοτερη αγαπη μπορουσα

Τι θα εκανες αν αυριο σου ερχοταν χαρτι οτι επρεπε να μετατεθεις αμερικη?
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έκανα τα αδύνατα δυνατά να μην έφευγα. Δεν μου αρέσει η ιδέα της ξενιτιάς. Θεωρώ οτι εδώ ανήκω.

Ίδια ερώτηση (πολύ μου άρεσε!)
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα ήμουν excited af που το όνειρο μου βγήκε πραγματικότητα!

(όχι όμως σε κάνα τεξας ξέρω γω μπλιαχχχ)

τι θα έκανες αν ήσουν καταζητούμενος;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα όσο γινόταν να μείνω ασύλληπτη 😂αλλιώς αν έβλεπα τα σκούρα θα παραδινομουν ναι


Τι θα έκανες αν ξαφνικά αποκτουσες ένα διαμέρισμα από δωρεά?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα το έδινα


Τι θα έκανες αν έβγαινες με κάποιον από το ίντερνετ και τελικά από κοντά δεν σου άρεσε
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεεε...θα έκανα υπομονή να περάσει η ώρα και θα φρόντιζα, την επόμενη φορά, να μην ενθουσιάζομαι τόσο εύκολα. Το internet κρύβει μια μαγεία, ένα μυστήριο που - κάποιες φορές - απέχει πολύ από την πραγματικότητα...


Τί θα έκανες αν έβγαινες με κάποιον, πρώτη ή δεύτερη φορά, και την ώρα του λογαριασμού κοιτούσε τον ουρανό ;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top