Τι θα έκανες αν....

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Με την προϋπόθεση ότι είχα mb, και όλο το πακέτο skin care μαζί μου, θα έκανα διακοπούλες για κανα-δυο τρεις μέρες.
Μετά θα βαριόμουν μάλλον.

Τι θα έκανες αν ήσουν ο Αι-Βασίλης;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Θα δώριζα σε όλους τους ανθρώπους μια μηχανή με ένα κουμπί το οποίο, αν το πατήσεις, μπορεί να σταματήσει τον χρόνο και να φέρει πίσω στις ζωές τους ανθρώπους που δεν είναι πια εδώ

Ίδια ερώτηση
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα έκανα σωστά τη δουλειά μου και θα δώριζα στους ανθρώπους ό, τι πραγματικά μου ζητούσαν.

ίδια ερώτηση ^_^
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα έδινα χαρά και παιδικά χαμόγελα σε όσα παιδιά δεν θα έπαιρναν φέτος δώρο αλλά και σε όσους γενικά ήθελαν ένα "πνεύμα των Χριστουγέννων" για να τους φτιάξει η διάθεση να ξεχαστούν. Θα μοίραζα αγάπη και χαρά όπου έλειπε.

Τι θα έκανες αν ήσουν ο Μπιλ Γκέιτς?
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Θα πλήρωνα το τίμημα των κερδοσκοπικών εγκλημάτων του ιδρύματος Γκέιτς στην Ινδια και την Αφρική.

Τι θα έκανες αν αποτελούσες ντροπιαστικό μιμίδιο, το οποίο διαδινόταν ραγδαία παγκοσμίως;
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ζητούσα να καταργηθεί. Δεν ξέρω αν θα γινόταν. Θα ζούσα με αυτό. Never mind 😂

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι ένας δικός σου άνθρωπος είχε άνοια?
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Θα τον έτρεχα στους γιατρούς, όπως κάνω ήδη… :(

τι θα έκανες αν είχες αλλεργία στη ζάχαρη;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα έβρισκα τρόφιμα που δεν την έχουν . Θα μάθαινα να ζω με αυτό .

Ίδια ερώτηση.
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
θα έτρωγα ζάχαρη!!!

τι θα έκανες αν ήξερες πως σήμερα είναι η τελευταία μέρα της ζωής σου??
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Νομίζω απλά θα έκλαιγα και θα την πέρναγα με την οικογένεια μου


Τι θα έκανες αν ξύπναγες σε ενα σπίτι με κλειδωμένες πόρτες, παράθυρα ολομόναχος/η και συν της άλλης δε θυμόσουν πως στο καλό βρέθηκες εκεί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα έβρισκα τρόπο να δραπετεύσω κάτι σαν escape room προσωπικά τα λατρεύω!😂
Μετα θα έφευγα με χίλια εννοείται!

Τι θα έκανες αν έμενες χωρίς κινητό?
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ηρεμούσα...


Τί θα έκανες αν σου χτυπούσε, συνεχώς, ο γείτονας για ζάχαρη, καφέ ή αλάτι ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Θα του έλεγα και γω με παω, μιας και ειμαι ωραίο τυπάκι, αλλα εγω και συ δεν... Αχαχα

Τι θα έκανες αν σου ελεγαν οτι εχεις ενα μήνα ζωής;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προσπαθούσα, όσο γίνεται (κι αν γίνεται...) να συμφιλιωθώ με την ιδέα...ώστε να κλείσω τις - όποιες - εκκρεμότητες και να περάσω χρόνο με αυτούς που αγαπώ. Κι ένα ταξίδι...Ναι, θα έκανα κι ένα τελευταίο ταξίδι, πριν το 'μεγάλο ταξίδι'...


Τί θα έκανες αν είχες φάει αρκετά, αλλά ήθελες μια σοκολατίτσα ακόμα ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έτρωγα μια σοκολατιτσα ακόμη


Τι θα έκανες αν σε έστηναν μισή ώρα στο 1ο ραντεβού;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μισής ώρας υπομονή.

Τι θα έκανες αν δεν υπήρχαν τα Σαββατοκύριακα;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαρακίρι, ίσως ;;


Τί θα έκανες αν ήθελες να κοιμηθείς, αλλά είχε πολλή φασαρία στο σπίτι ;
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς δεν μπορώ να κοιμηθώ χωρίς ωτοασπίδες.

Τι θα έκανες αν μπαίναμε σε καραντίνα πάλι;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα είχα επιλογές...Μονόδρομος είναι. Οπότε υπομονή...


Τί θα έκανες αν ήθελες να χαλαρώσεις ;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τί θα έκανες αν ήθελες να κοιμηθείς, αλλά είχε πολλή φασαρία στο σπίτι ;
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσες φασαρίες και τσακωμούς έχει ανεχτεί η οικογένειά μου εδώ και μια 14ετία. Αλλά για να απαντήσω στην ερώτηση, επειδή έχω συνηθίσει σε τέτοια ηχορύπανση, δεν θα είχα θέμα στον ύπνο.
Τί θα έκανες αν ήθελες να χαλαρώσεις ;
Μάλαξη τον εαυτό μου.

Τι θα έκανες αν ένα άτομο δεχόταν μπροστά σου σωματική και λεκτική βία;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top