Τι θα έκανες αν....

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα το εκμεταλλευομουν σε φαση να το εβαζα ως κατασκοπο,δεν θα καταλαβαινε κανεις τιποτα :laugh:

Τι θα εκανες αν ξυπναγες μια μερα και ησουν τυφλος?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έψαχνα αν υπάρχει τρόπος να το επανακτησω


Τι θα έκανες αν εκεί που κάθεστε με αμόρε στα πρώτα ραντεβού περασει ένα περιστερι και τον κουτσουλησει στο πρόσωπο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα κοιτουσα να παει να πλυθει να καθαριστει. Αλλα θα ειχαμε σκασει στα γελια εντωμεταξυ😂😂😂


Τι θα εκανες αν μια μερα ησουν τερμα μόνος η?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ, τι θα έκανα... Θα συγυριζα πρόχειρα το σπίτι, θα παραγγελνα καφεδαρα με τυρόπιτα και θα διάβαζα κάτι που μ ενδιαφέρει στον υπολογιστή μου/στο γραφείο μου. Μετά θα μαγειρευα, θα έτρωγα και θα μπετωνα στον καναπέ βλέποντας σειρές, ταινίες κλπ. Μετά θα έβγαινα μια βόλτα με τα πόδια, θα ψώνιζα, θα επέστρεφα σπίτι με κρασί, δρακουλίνια και θα χάζευα στο pc.


Ιδια ερωτηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ότι κάνω κάθε μέρα :)



Τι θα έκανες αν σου την έπεφτε ο κολλητός/η του/της συντρόφου σου;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να δημιουργώ εντάσεις γενικά, θα απέφευγα διακριτικά για αρχή και μόνο αν επαναλαμβανόταν και σιγουρευόμουν πως πρόκειται όντως για πέσιμο θα το συζητούσα και απευθείας μαζί του και με τον σύντροφό μου έπειτα.

Με ποιον/α σελεμπριτι θα πήγαινες για καφέ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με την Emma Stone. Κάθε χρόνο στα γενέθλια της της το προτείνω, αλλά όλο με αφήνει στο διαβάστηκε δεν ξέρω γιατί.


Τι θα μαγειρευες για να ρίξεις γκόμενάκι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
κρεας ψημενο στη σχαρα με κατι συνοδευτικο αναμεσα σε ρυζι ή πατατα και σιγουρα σαλατα,ολα αυτα πολυ καλα μαγειρεμενα και σερβιρισμενα :clapping:


Τι θα εκανες στο πρωτο ραντεβου για να ρίξεις γκομενάκι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως πέραν του να φερθώ φυσιολογικά. Έχει ήδη πέσει. Για να έχει βγει ραντεβού ήδη μαζί μου, σημαίνει ότι το attraction level της είναι ήδη πάνω από το απαιτούμενο όριο έλξης και απλά θέλει να δει άλλα πραγματάκια σε μένα με το ραντεβού. Οπότε I relax and just frakin enjoy it.

Τι θα έκανες αν το κομενάκι στην έσπαγε στη συμπεριφορά στο ραντεβου, αλλά το γούσταρες πολύ οπτικά; Θα εφευγες ή θα το καταπινες;

(Κάποιοι έχουν μπερδέψει τα θέματα και μπερδεύτηκα προς στιγμην κι εγω)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως πέραν του να φερθώ φυσιολογικά. Έχει ήδη πέσει. Για να έχει βγει ραντεβού ήδη μαζί μου, σημαίνει ότι το attraction level της είναι ήδη πάνω από το απαιτούμενο όριο έλξης και απλά θέλει να δει άλλα πραγματάκια σε μένα με το ραντεβού. Οπότε I relax and just frakin enjoy it.

Τι θα έκανες αν το κομενάκι στην έσπαγε στη συμπεριφορά στο ραντεβου, αλλά το γούσταρες πολύ οπτικά; Θα εφευγες ή θα το καταπινες;

(Κάποιοι έχουν μπερδέψει τα θέματα και μπερδεύτηκα προς στιγμην κι εγω)
εσυ αλλαζεις τις ερωτησεις :laugh:

Λοιπον θα εκανα υπομονη να τελειωσει το ραντεβου και θα εβλεπα ακομα λιγο τη συμπεριφορα,για να μη τα βροντηξω και φυγω:laugh:

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν το κομενάκι στην έσπαγε στη συμπεριφορά στο ραντεβου, αλλά το γούσταρες πολύ οπτικά; Θα εφευγες ή θα το καταπινες;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ή θα έφευγα, ή θα άρχιζα να κάνω καφρίλες και να της δείχνω πόσο μου την έχει σπάσει, ανάλογα τα κέφια. Όμορφες υπάρχουν πολλές, δεν δικαιολογεί αυτό μαλακισμενη συμπεριφορά.


Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού σου είχες ξεχάσει το πορτοφόλι σπίτι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Ή θα έφευγα, ή θα άρχιζα να κάνω καφρίλες και να της δείχνω πόσο μου την έχει σπάσει, ανάλογα τα κέφια. Όμορφες υπάρχουν πολλές, δεν δικαιολογεί αυτό μαλακισμενη συμπεριφορά.


Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού σου είχες ξεχάσει το πορτοφόλι σπίτι.

Oh, αυτη ειναι ωραια ερώτηση.

Θα πλήρωνα μέσω του κινητού, αλλά να υποθέσουμε ότι το χω ξεχάσει κι αυτό.

Θα έκοβα τον κώλο μου, αμα ήμουν κοντά, να γυρισω σπιτι να το πάρω και να ξαναγυρίσω χωρίς να καταλάβει η άλλη ότι πρόκειται περί αυτού. Γενικά θα ντρεπόμουν απίστευτα.

Στην χειρότερη θα ήμουν τελείως ειλικρινής και θα ήλπιζα να μη το πάρει στραβα.

Ιδια ερώτηση.


Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού σου είχες ξεχάσει το πορτοφόλι σπίτι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ελεγα την αληθεια και θα ηθελα να πληρωσω εγω στο επομενο, αν μας δινοταν η ευκαιρία.
Ή θα τον κερναγα ας πουμε εγω αλλη μια φορα και ας ήταν και η τελευταια.
Να γυρισω σπιτι δεν θα επαιζε, γιατι θα ήταν alert για κατι αλλο😂 οποτε θα έλεγα την αληθεια και οτι ηθελε ας γινει στην τελικη.
Μπορει και να το ακυρωναμε και να βγαιναμε αλλη μερα ή μπορει και να περναγαμε καλα οποτε το εν λογω συμβαν θα ειχε ξεχαστει.
Τυχαια ειναι αυτα.
Οπως συμβαίνουν.


Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού σου είχες ξεχάσει το πορτοφόλι σπίτι.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Να σας γαμησω κι εγώ κάνα θέμα όχι μόνο εσείς μονότερμα
Αυτη η παλιαχλάδω η γλυκοπατάτα dominatrix φταίει ρε τυπε, που γλιστράνε τα χέρια της απο τα πασαλειμμένα λάδια και γράφει σε τελείως άλλα θέματα.
Άλλος εδώ τώρα αυτός με τα φαστ μιμζ

Δεν ξεχνάω ποτέ πορτοφόλι, I mean ποτέ. Έστω ότι, θα το έλεγα και θα υποσχόμουν κι εγώ κέρασμα την επόμενη φορά με την ελπίδα ότι θα υπάρξει.

Τι θα έκανες αν είχες παρατεταμένο brain fog, αλλά θέλω ρεαλιστικές απαντήσεις που να ανταποκρίνονται σε mild παραγωγική καθημερινότητα, όχι τύπου τα παρατάω όλα και παω μια βδομάδα στο βουνό. Άιντε βοηθήστε και λίγο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Θα πήγαινα στον υπεύθυνο του καταστήματος, και θα εξηγούσα την κατάσταση..θα άφηνα τηλέφωνο διεύθυνση και αν ήταν δύσκολος κάτι ως ενέχυρο..πχ κινητό. Με την υπόσχεση να επιστρέψω σε μια ώρα για την εξόφληση.
Ύστερα θα έβγαινα στο κομενακι θα συνέχιζα το ραντεβού και στο τέλος θα της έλεγα, πάμε με τον λογαριασμό όλα οκ χωρίς να καταλάβει τπτ.


Τι θα έκανες αν στο πρώτο ραντεβού είχε πεταχτεί από τον άλλο ένα μεγάλο καρκαδι έξω από την μύτη και κρέμεται εμφανώς αδιάκριτα χωρίς όμως να το έχει συνειδητοποιήσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι θα έκανες αν είχες παρατεταμένο brain fog, αλλά θέλω ρεαλιστικές απαντήσεις που να ανταποκρίνονται σε mild παραγωγική καθημερινότητα, όχι τύπου τα παρατάω όλα και παω μια βδομάδα στο βουνό. Άιντε βοηθήστε και λίγο.
2 βδομάδες καθημερινό διαλογισμό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top