Τι θα έκανες αν....

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν η ληστεία ήταν σε μαγαζί που είμαι μέσα ή κάτι τέτοιο, θα προσπαθούσα να κρυφτώ και να πάρω το 100. Αν έκλεβαν άνθρωπο, θα φώναζα κάποιον περαστικό γιατί μάλλον θα φοβόμουν να μπω στη μέση. (Εδώ καλά καλά δεν ξέρω αν θα έδινα μάχη αν έκλεβαν εμένα.)



Τι θα έκανες αν σε έναν καυγά με τον/τη σύντροφό άρχιζε να σου φωνάζει και να φαίνεται ότι βγαίνει εκτός εαυτού (ενδεχομένως να είναι ετοιμος/η να ασκήσει και σωματική βία; )
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θα φώναζα και εγώ (δεν θα ασκούσα σωματική βία όμως) μέχρι να ηρεμίσουν κάπως τα πράγματα. Στην περίπτωση της βίας θα την δεχόμουν καρτερικά μέχρι να ηρεμίσει.

Τι θα έκανες αν ήσουν δισεκατομμυριούχος;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην περίπτωση της βίας θα την δεχόμουν καρτερικά μέχρι να ηρεμίσει.

λολ ρε μαν. Απλά την κολλάς στον τοίχο μέχρι να ηρεμήσει. Σιγά μη κάτσουμε να φάμε ξύλο κιόλας επειδή η άλλη είναι νευρόσπαστο. Ήμαρτον.
Τι θα έκανες αν ήσουν δισεκατομμυριούχος;

Παρέα με τον Bilzerian.


Τι θα έκανες αν έβλεπες κάποιον που πάει να πηδήξει από γέφυρα.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν λέω να σου παίξει μπουκετίδι, εκεί θα αμυνθείς οκ (δεν θα την κολλούσα στον τοίχο όμως), το βαράω μύγες στυλ εννοώ, ίσως ακούστηκε κάπως έτσι ξερά όπως το έγραψα.

Τηλέφωνο την αστυνομία και ίσως να πήγαινα να τον συνετίσω.

Τι θα έκανες αν ένας γέρος σου έκανε επίπληξη επειδή φιλιέστε μέσα στο αστικό με το ταίρι σου;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Δεν θα φιλιόμουν στα αστικά.

Τι θα έκανες αν έβλεπες σε ένα λεωφορείo κάποιος να προσπαθεί να κλέψει το πορτοφόλι κάποιου ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έβαζα τις φωνές για να τρέξει κόσμος στην πόρτα και να μην μπορέσει να φύγει στην πρώτη στάση.



Τι θα έκανες αν εντελώς ξαφνικά και επί ένα μήνα έπαιρνες μόνο "λυπάμαι" και "έλεος" αντιδράσεις σε ό,τι έλεγες εδώ μέσα; Ακόμη και από άτομα που έτειναν να συμφωνούν μαζί σου.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ε αν πελάγωνα με την κατάσταση θα το συζητούσα ανοιχτά, αλλιώς θα έπνιγα τον πόνο μου στην γραιναδίνη. Πλάκα κάνω, μπορεί να σταματούσα να γράφω μπορεί και να συνέχιζα αναλόγως τα κέφια.

Τι θα έκανες αν έτρωγες μπαν για 5 χρόνια από το steki και σου ερχόταν email μετά τα 5 χρόνια ότι ξεμπαναρίστηκες;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απολύτως τίποτα! Είτε ξεμπαναρίστηκα είτε όχι, δεν θα ξαναπατούσα εδώ μέσα.

Τι θα έκανες αν δεν είχες φίλους;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα έστελνα προσωπικό μήνυμα στη @Λένω να με βγάλει να μου γνωρίσει κόσμο.

Τι θα έκανες αν ήσουν 20 κιλά λιπαρότερος/η;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή στους φίλους και γνωστούς μου, δεν γνωρίζω όποιον κι όποιον θα έπρεπε προηγουμένως @Fast να υποβληθείς σε πολύ αυστηρές εξετάσεις και δεν είμαι καθόλου σίγουρη ότι θα τις περνούσες!

Θα προσπαθούσα να επανέλθω στα κιλά μου.

Τι θα έκανες αν δεχόσουν συνεχείς απορρίψεις από το άλλο φύλο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα κοιτιομουν στον καθρέφτη να δω μήπως άλλαξε κάτι και δεν το πήρα χαμπάρι :Ρ Μετά θα έκανα ενδοσκόπηση και θα προσπαθούσα να δω τι φταίει, αν το θέμα είμαι εγώ ή οι άντρες που με ελκύουν.



Τι θα έκανες αν κυκλοφορούσε στο ίντερνετ ένα σεξτειπ που πρωταγωνιστεί κάποιος που σου μοιάζει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ και όλοι νομίζουν ότι είσαι εσύ;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωωω! Θα το διασκέδαζα όσο δεν έπαιρνε άλλο!:D

Τι θα έκανες αν καταλάβαινες ότι κατά τη διάρκεια του σεξ φαντασιωνόταν άλλους/ες;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μπορεί να φαντασιώνεται άλλες όταν περνάει χρόνο μόνος του, όταν είμαστε μαζί δε δέχομαι κάτι λιγότερο απ' το να μαι η μοναδική. Μηδενική ανοχή και

Τι θα έκανες αν η σχέση τ@ κολλητ@ σου δε σε συμπαθούσε καθόλου και μονίμως έβαζε φιτιλιές για να σταματήσετε να κάνετε παρέα;;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θα της αποδείκνυα ότι είναι λάθος.

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι τα κομμωτήρια θα είναι κλειστά για τα επόμενα 2 χρόνια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ηδη κουρεύτηκα μόνη μου, το πολύ πολύ μέσα σ αυτά τα δυο χρόνια να μάθαινα να κανω και καμιά ανταύγεια

Το ίδιο αλλα με ταβερνες καφετεριες μπαρ
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε ένα σπίτι ενός φίλου μου που μαγειρεύει πολύ ωραία, καφέ δεν πίνω πολύ συχνά οπότε δεν θα μου λείψει τόσο, μπαρ παίρνω αλκοόλ από σούπερ μάρκετ και θα συγκέντρωνα άτομα σε ένα ερημικό μέρος που έχει θέα τη θάλασσα.

Τι θα έκανες αν έμενες κολλημένος/η στη τουαλέτα επειδή έχει χαλάσει η κλειδαριά;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα ηλπιζα να εχω κινητο να παρω κανα τηλ να με βγαλουν και να ακουω μουσικη ως τοτε για να μην καταληξω να διαβαζω τι λεει το καθε σαμπουαν
αν δεν ειχα κινητο απλα αμα ακουγα κανενα να πλησιαζει θα φωναζα, αν ημουν μονη σπιτι χωρις κινητο μαλλον θα εβρισκαν το πτωμα μου μετα απο καποιο χρονικο διαστημα υποθετω

Τι θα εκανες αν μια μερα ο καλυτερος σου φιλος σταματουσε να σου μιλαει
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μου έχει γίνει και δεν έκανα κάτι. Η ζωή συνεχίζεται.

Τι θα έκανες αν ο γείτονας σου άρχιζε συνέχεια να κοπανάει τους τοίχους, όχι όμως σε ώρες κοινής ησυχίας;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τίποτα, και την αστυνομία να πάρει δεν είναι ώρα κοινής ησυχίας όπως είπες :P Αν τον πετυχαινα σε κανά κοινόχρηστο χώρο, θα του το έλεγα ευγενικά.



Τι θα έκανες αν το σώμα σου ξαφνικά άρχιζε να γίνεται τέρμα μυώδες χωρίς να κάνεις την παραμικρή γυμναστική;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τέρμα μυώδες δεν μου εχει γίνει αλλά δεν έχω ρίξει και καμιά σοβαρή γυμναστική στην ζωή μου. Είναι καλοσχηματισμένο όμως και υπάρχει μια α μυικότητα. Ε προφανώς και χαίρομαι αλλά δεν κάνω κάτι άλλο για αυτό.

Τι θα έκανες αν γεννιόσουν με πολλά χαρίσματα; Με την ψυχοσύνθεση που έχεις τώρα πιστεύεις πως θα τα αξιοποιούσες ή όχι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top