Τι θα έκανες αν....

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα πήγαινα στη δίωξη



Τι θα έκανες αν έπαιρνες ένα λεωφορείο και κάποιος αυνανιζοταν δίπλα σου;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Καλά ρωτήστε κάτι άλλο αν θέλετε.

Μη σας χάλασα και το παιχνίδι :'(
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ βρώμικο μυαλό είσαι Αυρα μαρεσεις.

Αν ήταν άντρας θα απομακρύνομουν μη γίνω δέκτης βημάτων.

Αν ήταν γυναίκα θα κάναμε σεξ γιατι ούτως ή άλλως τέτοιο πράγμα στον ύπνο μου θα γινόταν μόνο οπότε θα είχα το ελεύθερο να κάνω ότι θέλω.

Τι θα έκανες αν η ξαδέρφη σου/ο ξάδερφος σου σου έλεγε ότι σε γουστάρει.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
1ον, παίζει να μου συμβεί και να μην το πάρω καν χαμπάρι γιατί έχω γνωρίσει πολύ λίγες ξαδέρφες μου και κανέναν ξάδερφο. 2ον, αν είχαμε μεγαλώσει μαζί από παιδιά, θα έτρωγε Χ σίγουρα. Τώρα αν τον έβλεπα πρώτη φορά στη ζωή μου, μ' άρεσε και απλώς ήξερα ότι είναι ξάδερφος (νταξει όχι και 1ος, ας πούμε 2ος+), δεν ξεεερω... :angel:



Τι θα έκανες αν σκότωνες καταλαθος έναν άνθρωπο στη μέση του πουθενά, που θα ήταν - σχεδόν - αδύνατο να σας είδε κάποιος;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
I would bathe in his blood, eat his heart and offer his entrails as a sacrifice to the primal deities. Strength, flame and fury be my guides Old Ones.


Τι θα έκανες ότι έχασες μια τεράστια ευκαιρία στην ζωή σου γιατί φοβήθηκες να δρασεις.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τίποτα. Η ζωή προχωράει, το μάθημα θα μου γίνει πάθημα και την επόμενη φορά, θα είμαι πιο δραστήρια


Τι θα έκανες αν το αγόρι/κορίτσι που σου αρέσει, αρέσει και στον κολλητό/κολλητή σου
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα το συζητούσα με την κολλητή μου μόνο αν μου άρεσε πραγματικά πολύ και φαινόταν ότι του άρεσα κι εγώ (είχε προοπτικές για σχέση δηλαδή). Κι αυτό πάλι μόνο αν πίστευα ότι μπορεί να το ξεπεράσει η φίλη μου, γιατί έχω και κολλητή πολύ ευαίσθητη πχ που δε θα μπορούσε να το διαχειριστεί, ακόμη κι αν μου έδινε την "ευχή" της.
Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις μάλλον δε θα το συζητούσα καν, θα έκανα πίσω.


Τι θα έκανες αν είχες την ευκαιρία να ταξιδέψεις για 2 χρόνια όπου θες, χωρίς budget ? (πού θα πήγαινες δηλαδή και για πόσο καιρό)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ξεκινούσα πηγαίνοντας στο Θιβέτ για να δω live τα θιβετιανα κορίτσια να χορεύουν παραδοσιακους χώρους, θα ανέβαινα στο Εβερεστ, θα εμένα λίγο καιρό σε κάποιο βουδιστικό μοναστήρι στην κορυφή ενός βουνού και μετά θα πήγαινα στην Μογγολία για να δω τις απεραντες στεππες και θα ζούσα για λίγο καιρό με τους ντόπιους. Στην συνέχεια θα ταξίδευα προς την Αλάσκα και τον αρκτικό κύκλο για να ζήσω λίγο καιρό με τους εσκιμοους.

Τι θα άλλαζες αν ξαναζουσρς τη ζωή σου.
 

Aggelos.95

Νεοφερμένος

Ο Aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αλλες παρεες.

Τι θα εκανες αν σου τελειωναν τα χρηματα και ειχες εκτακτες υποχρεωσεις να εξοφλησεις και χωρις καμια δυνατοτητα για δανειο ή βοηθεια απο συγγενεις/φιλους;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά θα αναρωτιόμουν γιατί μου τελείωσαν τα χρήματα και δεν φρόντισα να έχω τα έξοδα ενός χρόνου πάντα στην άκρη. Μετά θα έψαχνα για κάποια ευκαιριακή δουλειά και αν δεν έβρισκα θα ξαναγυριζα σε κάποια κακά μονοπάτια για να βρω.

Τι θα έκανες αν σου πρότειναν να απαντήσεις τη σχέση σου ένα για 100.000
 

Aggelos.95

Νεοφερμένος

Ο Aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δε θα την απατουσα, εξαρταται απο το ειδος της σχεσης ομως.Αμα ηταν "ελευθερη σχεση" ή οχι αρκετα σοβαρη και με προοπτικη, τοτε ναι. Αλλα οχι για τα λεφτα, για την λογικη. Οταν σου δινονται ολοκληρωτικα τοτε οφειλεις να δοθεις και εσυ, αλλιως οχι.

Αν μπορουσες να αναστησεις εναν μεγαλο επιστημονα,καλλιτεχνη,ποιητη,φιλοσοφο,μουσικο,συγγραφεα,πολιτικο,ποδοσφαιριστη(Ντιεγκο Μαραντονα 🙏) ,γλυπτη,ζωγραφο,σκηνοθετη,you get the idea,οποιονδηποτε, και του εκανες 1 ερωτηση, ποιον/α θα επελεγες και ποια θα ηταν η ερωτηση;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Την ίδια που θα έκανα και σε κάποιον μη διάσημο: αν υπάρχει κάτι πίσω από το "παραπέτασμα" ή, απλώς, αιώνιο σκοτάδι.

Τι θα έκανες αν μια παλιά σου σχέση επικοινωνούσε μαζί σου και σου ζητούσε να συναντηθείτε (σε φιλικό επίπεδο) ;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Την ίδια που θα έκανα και σε κάποιον μη διάσημο: αν υπάρχει κάτι πίσω από το "παραπέτασμα" ή, απλώς, αιώνιο σκοτάδι.

Τι θα έκανες αν μια παλιά σου σχέση επικοινωνούσε μαζί σου και σου ζητούσε να συναντηθείτε (σε φιλικό επίπεδο) ;
Επειδή έχει συμβεί και έχω πει ναι, σίγουρα δε θα το ξανακάνω.

Τι θα έκανες αν σε εστιατόριο ο σερβιτόρος ήταν αγενής, πχ ξεχνουσε την παραγγελία, κοιτούσε περίεργα, μιλούσε ειρωνικά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν δεν είχε έρθει η παραγγελία ακόμη και έβρισκα τον σερβιτόρο, θα ζητούσα ακύρωση παραγγελίας και θα έφευγα. Αν δεν τον έβρισκα καν, θα έφευγα σκέτο. Μετά θα πήγαινα σ ένα μαγαζί που έχω ξαναπάει και ξέρω ότι είναι καλό για να επανέλθει το νευρικό μου σύστημα στα φυσιολογικά του.


Τι θα έκανες εκεί που προχωρούσες στον δρόμο, σε έλουζε κάποιος που πλένει το μπαλκόνι του; αλλά σε φάση λούτσα, όχι λίγες σταγόνες.
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Μου ΄χει τύχει, φώναξα δύο γαλλικά, ήταν μια γιαγιούλα και ένοιωσα άσχημα, μου ζήτησε συγγνώμη. Πολύ γλυκειά. Τελικά πήγα της πήρα από το σουπερμάρκετ κάτι που ήθελε :confused:


Θα έκανες το εμβόλιο για κοβιντ παρότι η μέθοδος εφαρμόζεται πρώτη φορά σε ανθρώπους;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αν έπρεπε να είμαι από τους πρώτους που θα το κάνουν, θα έκανα μια έρευνα πρώτα μόνος μου ή και με βοήθεια από ειδικούς για το εμβόλιο και αν είχα πεισθεί, θα το έκανα.

Τι θα έκανες αν μάθαινες πως τιμωρήθηκες για παραδειγματισμό.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μιμ.

Τι κάνεις όταν ξυπνάς με κακή διάθεση για να φτιάξεις τη μέρα σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ντύνομαι και βάφομαι λίγο πιο ωραία απ' ό,τι συνήθως, φτιάχνω καφέ, βάζω μπισκοτάκια και πάω στο γραφείο της μάνας μου με το λαπτοπ μου. Για κάποιο λόγο νιώθω πολύ ωραία όταν κάθομαι σε γραφείο.



Τι θα έκανες αν ο πατέρας σου ξεκινούσε να πίνει ανησυχητικά πολυ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα το συζητούσα με την οικογένεια

Τι θα έκανες αν έβγαινες πρώτο ραντεβού και ο συνοδός σου φλέρταρε με άλλους/ άλλες ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα ήμουν διακριτική χωρίς να αντιδράσω, θα έφευγα σχετικά γρήγορα απ' το ραντεβού και απλώς δε θα ξαναέβγαινα μαζί του.


Τι θα έκανες αν πήγαινες σ' ένα μαγαζί να διασκεδάσεις και την ώρα του λογαριασμού συνειδητοποιούσες ότι έχεις ξεχάσει να πάρεις μαζί σου πορτοφόλι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top