Τι θα έκανες αν....

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα αγόραζα μπογιές, θα ζωγράφισα τον τον τέταρτο κυκνο και θα τον δωριζα στον Μάρκο Βασίλη.


Τι θε έκανες αν η σχέση σου έμενε ανάπηρος/η
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πόσο καιρό θα ήμασταν μαζί και το είδος της αναπηρίας. Αν μιλάμε για μεγάλη σχέση με αγάπη, δεν πιστεύω πως θα μπορούσα να φύγω ανεξαρτήτως της αναπηρίας. Αν δεν υπήρχαν δυνατά συναισθήματα, θα καθόμουν να ζυγίσω αν και πόσο βάρος μπορώ να σηκώσω από την όλη κατάσταση (ωραία ερώτηση btw).

Τι θα έκανες ως προς το σεξ, αν ανακαλυπτες ότι ο/η σύντροφος σου έχει HIV; (και ο γιατρός σας διαβεβαίωσε ότι είναι ασφαλές να κάνετε σεξ με προφύλαξη)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα λάμβανα όλη την απαραίτητη ενημέρωση για τον ιό και τη μετάδοσή του και θα συνέχιζα κανονικά τη σχέση μου. Στην αρχή ίσως είχα λίγο άγχος αλλά μετά πιστεύω θα ήμουν οκ. (Α, και θα ήθελα να μάθω πώς κόλλησε.)



Τι θα έκανες αν σε καλούσε στον γάμο του/της ο/η πρώην σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το θεωρούσα ως χρέος μου να παραβρεθώ και να προσπαθήσω να σώσω το γαμπρό.

Τι θα έκανες αν μάθαινες πως ο καλύτερος σου φίλος σε γουστάρει.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν παίζει αυτό το σενάριο. Οι φίλοι μου είναι alpha male όλοι τους :P

Τι θα έκανες αν σου άρεζε κάποιος καθηγητής/καθηγήτρια;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ιδιαίτερα ;)



Πού θα ξόδευες αν είχες 1.000.000 ευρώπουλα ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πρέπει σώνει και καλά να τα ξοδέψω όλα; Αν όχι, θα ήθελα να τα κρατήσω και να σκεφτώ πολύ καλά τι θα τα κάνω αφού τελειώσει η όλη φάση με τον κορωνοϊό. Θα έδινα κι ένα μέρος τους στους γονείς μου σίγουρα, ίσως αγόραζα και μερικά διαμερίσματα για παθητικό εισόδημα, δεν ξέρω.

Αν έπρεπε να τα ξοδέψω οπωσδήποτε... Θα έπαιρνα κάτι χαζομαρίτσες που θέλω, ρούχα, καλλυντικά, αρώματα, βιβλία κλπ με κανά 5000-6000 μαξ, θα αγόραζα ένα αγροτικό Mercedes για τον πατέρα μου που θα ξετρελαινοταν, θα έπαιρνα κι ένα μικρό BMW ή audi για μένα, ένα καινούργιο κορυφαίο λαπτοπ για τη μάνα μου που δουλεύει σε γραφείο... Τώρα τα υπόλοιπα αλήθεια δεν ξέρω τι να τα κάνω, μάλλον δώρα. Δε με ελκύει κάτι άλλο που να είναι τόσο ακριβό. Α, και θα πήγαινα και μερικά ταξίδια όταν μου το επέτρεπε η κατάσταση.


Τι θα έκανες αν ένα βράδυ έβρισκες πρώην σου έξω απ το σπίτι σου να ουρλιάζει, κλαίει και χτυπάει κουδούνια για σένα;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν ήμουν ήδη μέσα στο σπίτι, θα τον αγνοούσα μέχρι να φύγει. Αν ήταν έξω από το σπίτι και με περίμενε, θα τον έδιωχνα πρώτα, θα βεβαιωνόμουν ότι έφυγε και μετά θα συνέχιζα την ζωή μου :hehe:

Τι θα έκανες αν το έτερο ήμισυ έχανε "ξαφνικά" την όρεξή του για σεξ (και η κατάσταση συνεχιζόταν για πολύ καιρό);
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα επέμενα να μου πει τον λόγο γιατί δε θα μπορούσα να ζω με την ανασφάλεια αν φταίω εγώ ή όχι και αν μου έλεγε και ήθελε να το λύσει, θα προσπαθούσα να τον βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ.



Τι θα έκανες αν ο κολλητός σου/η κολλητή σου σταματούσε ξαφνικά να απαντάει σε μηνύματα, τηλέφωνα, γενικώς να δίνει σημείο ζωής στον οποιονδήποτε;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα, το κάνει αυτό τουλάχιστο μια φορά το χρόνο για κανένα μήνα και μετά επανέρχεται χωρίς να συμβαίνει τίποτα και ούτε καν έχει καταλάβει πόσος καιρός πέρασε.

Τι θα έκανες αν ο σύντροφός σου έχανε την δουλειά του και έπεφτε σε κατάθλιψη γιατι δεν μπορούσε να ξαναβρεί δουλειά.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τη βοηθούσα να βρει.

Τι θα έκανες αν σου έδιναν 2000€ να τα ξοδέψεις σε αγορές; (για όνομα του θεού @hack3r μην απαντήσεις πάλι)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ρε τι φάση με τα λεφτά, έχω κάνει πεντακοσια εικονικά ψώνια σ αυτά τα θρεντ :laugh: Τώρα θα δεις λεπτομέρεια, για να μάθεις να με κολάζεις:

- Versace Eros Pour Femme (parfum) 100 mL- 55€
- Burberry Body (parfum) 85 mL - 45€
- Kenzo Flower (parfum) 100 mL- 45€
- Kenzo Flower in the Air (parfum) - 45€
- Κάτι παλέτες σκιών που θέλω - Σύνολο 170€
- Μαύρες αρβύλες - μεχρι 120€ δίνω
- Ρούχα/φόρμες/εσώρουχα - Πες σύνολο 400€ βαριά βαριά
- 2 Ταξίδια στην Ευρώπη για να δω 2 αγαπημένα μου πρόσωπα - Τα υπόλοιπα 1120€ που μου απομένουν.



Τι θα έκανες αν άκουγες κλειδί στην πόρτα την ώρα που είσαι στο δωμάτιό σου με πρόσωπο;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα ρωτούσα ποιος είναι


Τι θα έκανες αν άκουγες κραυγές από το διπλανό διαμέρισμα
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα άρχιζα να ουρλιάζω κι εγώ καθώς θα έμπαινα σε trance σαν δαιμονισμένος μπαμπουινος σε κλουβί.

Τι θα έκανες αν χεζοσουν πάνω σου σε δημόσιο χώρο.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα κατουριομουν να ξεπλυθω

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι ο σύντροφός σου είναι μπάι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τρίο προφανώς.

Τι θα έκανες αν ο σύντροφός σου, σου πρότεινε να κάνετε τρίο.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να καταλάβω αν είμαστε η εξαίρεση σε ένα κανόνα που λέει ότι με έχει για τον πέοντα και θα χώριζα



Τι θα έκανες αν ερχόταν ένας γνωστός/η σου και σου έλεγε θέλω μια νύχτα μαζί σου αλλιώς θα αυτοκτονήσω.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Θα του έδινα το σκοινί.

Τι θα έκανες αν είχες κοντινό φίλο / φίλη συνωμοσιολόγο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα βλέπαμε βιντεάκια και θα διαβάζαμε για θεωρίες συνωμοσίας μαζί. I love that shit.




Τι θα έκανες αν ένας χάκερ σου έστελνε ευαίσθητο υλικό που υπεκλεψε απ την κάμερά σου και σε εκβίαζε για λεφτά;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
You love that shit; Χμμμ ενδιαφέρον.

Θα τον άφηνα να κάνει ότι θέλει με το υλικό.

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι κυκλοφορεί ευαίσθητο υλικό και είσαι διάσημος;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top