Τι θα έκανες αν....

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θα τον έλουζα με ό,τι κοσμητικό επίθετο υπήρχε..... κι έτσι και τον προλάβαινα και τον κατέβαζα από το αμάξι......

...αν μιλούσες σε κάποιον/α που σου άρεσε πολύ και ξαφνικά συνειδητοποιούσες οτι έχεις κολλημένο ένα κομματάκι μαρούλι στο δόντι σου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πωπω ντροπηηηηηηηηηηηηη....:redface: ρεζιλι σκετο.
βασικα θα τα χανα για λιγο αλλα θα το ριχνα στο χαβαλε μετα που με ειδε με μαρουλι στο δοντι:D:D:D:D:D

τι θα εκανες αν εκει που κοιμοσουν αισθανοσουν ξαφνικα μια κατσαριδα να περπαταει πανω στο προσωπο σου; :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα πεταγόμουν πάνω τινάζοντας το πρόσωπό μου και τσιρίζοντας! Τελικά τα μαλλιά μου θα 'ταν, αλλά εγώ μία υστερία θα την πάθαινα...

Τι θα έκανες αν μία παρέα του καλού σου κανόνιζε να πάτε όλοι μαζί σε σπα... όπου πρέπει να 'σαι ολόγυμνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα πηγαινα:P αφου δεν θα ειχαν προβλημα οι υπολοιποι γιατι να εχω εγω;;)

τι θα εκανες αν ειχατε παει σε ενα καταφυγιο με τον καλο-η σου σε βουνο και αποκλεινοσασταν απ το χιονι δεν ειχατε σημα ουτε στα κινητα και εμενε το αμαξι απο βενζινη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα καναμε τρελο σεξ στο καταφυγιο, μετα εναν τελειο υπνο, και το πρωι με το ξημερωμα θα πηγαιναμε στη διπλανη βουνοκορφη για βοηθεια. αχ, διακοπεεεεεεεες! (τιουν!το πυροβολημενο!:P)

τι θα κανες αν βουλιαζε το πλοιο στο οποιο επέβαινες, μεσα στη μεση της νυχτα, και (ελλαδαρα ολε!) δεν ειχε βαρκα για σενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
την προσευχή μου!:P


τι θα έκανες αν ήθελες και άλλο παγωτό αλλά ένιωθες τύψεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι θα έκανες αν ήθελες και άλλο παγωτό αλλά ένιωθες τύψεις??
Εγώ μόλις έφαγα και 2ο. :jumpy:




Τι θα έκανες αν έπρεπε να διαβάσεις για 7 μαθήματα και βαριόσουν τρελά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα τα έκανα μια καλήηηη ανάγνωση:whistle:

τι θα έκανες αν ήθελες να σπάσεις τα μούτρα κάποιου τόσο πολύ αλλά δε μπορείς γιατί έχεις και ένα επίπεδο βρε αδερφέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν έχω νιώσει ποτέ κάτι τέτοιο.


Τι θα έκανες αν σου είχε τελειώσει το κρεμμύδι και βαριόσουν να πας να πάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δεν ξέρω.... θα έβαζα σκόρδο ή θα χτυπούσα στον γείτονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν πάει το σκόρδο στο σουβλάκι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Δεν πάει το σκόρδο στο σουβλάκι......


αν εννοείς καλαμάκι σουβλάκι... βάλε πιπερια ανάμεσα....... στο κάτω κάτω τι πειράζει να βάλεις σκόρδο...θα ανάψουν τα αίματα, και θα μυρίζεις μέχρι εδώ



τι θα έκανες αν ήθελες να πας βόλτα αλλα δεν ξέρεις με ποιον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
αν εννοείς καλαμάκι σουβλάκι... βάλε πιπερια ανάμεσα....... στο κάτω κάτω τι πειράζει να βάλεις σκόρδο...θα ανάψουν τα αίματα, και θα μυρίζεις μέχρι εδώ



τι θα έκανες αν ήθελες να πας βόλτα αλλα δεν ξέρεις με ποιον?
Θα πήγαινα μόνος μου....

Πιπεριά έβαλα + ντομάτα....


Τι θα έκανες αν δεν ήθελες να βάλεις σκόρδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δε θα έβαζα σκόρδο.....

τι θα έκανες αν έβρισκες ένα πορτοφόλι με 200 Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα το παρεδιδα στον ιδιοκτητη του

τι θα κανες αν ειχες καουρες στο στομαχι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα έπινα γαλα

τι θα έκανες αν ήθελες να δώσεις κατατακτήριες, αλλα πιστευες πως δε θα περνούσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα εβαζα ολες μου τις δυναμεις για να περασω...κι αν οχι ...τουλαχιστον προσπαθησα:worry:

το γαλα βοηθαει στις καουρες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ναι πιες λίγο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι πιες λίγο....

φχαριστω :kissing:

τι θα κανες αν εκει που ειχες βγει βολτα με καλοκαιρινα πεδιλακια ξαφνικα επιανε μια νεροποντη αλλο πραγμα και σ εκανε μουσκιδι; :P
και ειχες και ραντεβου με το αμορε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα του εμφανιζόμουν έτσι, με ύφος "είμαι καημένο κουταβάκι αλλά αν το χειριστείς σωστά μεταμορφώνομαι και σε σεξοβόμβα άμα λάχει" και θα τον έβαζα να μου κάνει μασάζ, ζεστό μπάνιο και πιστολάκι, να παρηγορηθώ...!

Τι θα έκανες αν αγόραζες μία φοβερή cama soutra πούδρα, για να κάνετε παιχνιδάκια με το αμόρε, και την ώρα που πήγαινες να του δείξεις... πώς την τρίβουν την πούδρα, σε έπιανε αλλεργία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top