Τι θα έκανες αν....

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα το αφηνα οπως ειναι...κομμενο!!:P

τι θα εκανες αν ησουν ο Ποποτας και ηθελες να γυρισεις στο 2006...??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι θα εκανες αν ησουν ο Ποποτας και ηθελες να γυρισεις στο 2006...??:P:P
Αν ήμουν ο Πόποτας δεν θα ήθελα να γυρίσω στο 2006, αλλά καμιά διακοσαριά χρόνια πίσω :teasing:


:D


Τι θα έκανες εάν δεν απαντούσε κανείς με τη μία στις ερωτήσεις σου; :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Τι θα έκανες εάν δεν απαντούσε κανείς με τη μία στις ερωτήσεις σου; :whistle: :P

θα τους έλεγα RTFM biatches

τι θα έκανες εάν ακόμα δεν έχεις γράψει το άρθρο και το deadline έχει περάσει και δεν έχεις φίλο που ξέρει coung fu? Παρόλα αυτά θέλεις να μείνεις αρτιμελής (ή τουλάχιστον αυτός που ξέρει coung fu :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα μάθαινα ότι γράφεται "kung fu" (;)) και θα ρωτούσα το Γίδι!

Τι θα έκανες αν σε καλούσαν για συνέντευξη και δεν είχες έτοιμο το πορτφόλιο, αλλά και καθόλου χρόνο να το κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα έπαιζα τρελό θέατρο.....
θα πήγαινα στη συνέντευξη μέσα σε τρελό άγχος και πανικό και θα τους έλεγα ότι πριν λίγο κάποιος με μηχανάκι πέρασε από δίπλα μου και μου άρπαξε τον φάκελο!!!! (βεβαια αυτο μετράει μόνο για Ελλάδα μάλλον :P)
Για Ελβετία.... :hmm: .... ήρθα μόλις πριν λιγο από Ελλάδα που είχα επισκεφτεί τους γονείς μου και ξέχασα κάποια προσωπικά μου είδη εκεί... Laptop, portofolio κλπ και θα μου τα στειλουν εντος της εβδομάδας όπου αν θελουν, να παω να τους αφησω το portfolio Μου :redface:
ή μου έπεσε μέσα στις γραμμές του μετρο όταν ερχομουν (όσο πιο απίστευτο είναι το ψέμμα.... τοσο πιο πιστευτή είναι η δικαιολογία όταν αφορα επαγγεμάτικά φίδια :P)

τι θα έκανες αν τα είχες πάρει κρανίο με την προϊσταμένη σου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
θα της εφερνα το κρανος στο κεφαλι...


τη θα εκανες εαν σου χαλαγε ο ολοκαινουργιος συναργεμος που εβαλες εχτες και σε αφησε πρωι πρωι στην μεση της Κηφισιας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
θα απαιτούσα να μου τον αλλάξουν με καινούριο συναγερμό!:mad:

Τι θα έκανες αν σε είχε πιάσει μία νωχελικότητα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα την απολα΄μβανα ξαπλωμένη στον καναπέ με μουσική...

τι θα έκανες αν συνειδητοποιούσες ότι ένα άτομο είναι όλη σου η ζωή κ ότι θα το χάσεις;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
τι θα έκανες αν συνειδητοποιούσες ότι ένα άτομο είναι όλη σου η ζωή κ ότι θα το χάσεις;:/:

Θα έκανα τα πάντα να μην το αφήσω να φύγει από κοντά μου, εφόσον ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ! ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΕΦΕΥΓΑ ΤΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ, ΣΑΝ "ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ".......(για σένα το λέω εεε!)...Ελπίζω ότι θυμάμαι καλά την ιστορία σου!:worry:


Τι θα έκανες αν πεινούσες? lollll(Σόρρυ, δεν είχα εμπνευση, απλά ήθελα να σου απαντήσω πιο πολύ....:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
thnx!:)
[off topic] τι εννοείς κυνδινολογίες;:worry:

btw, αν πινούσα κ ήμουν στη δουλειά θα παράγγελνα, αν ήμουν σπίτι θα μαγείρευα. πάντος σίγουρα θα έτρωγα...

(και συνεχίζω ακάθεκτη, μιας κ οι απαντήσεις σας με βοηθούν πολύ);)

...τι θα έκανες αν ότι κ να έκανες ήξερες ότι το έτερον ήμισυ θα θελήσει στο άμεσο μέλλον να φύγει από τη σχέση, γιατί αγχώνεται;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Οι κινδυνολογίες που εννοούσα αναφέρονταν στο ότι θα φύγετε έξω για κάποια χρόνια και οι δύο....

Δηλαδή σου έχει ανακοινώσει ότι θα αποχωρήσει αυτός στο προσεχές μέλλον? Τι πάει να πει πάλι αυτό? Έτσι τα αφήνει όλα πίσω...?
Θα έκανα μια σοβαρότατη συζήτηση μαζί του και αν στο τέλος αυτής εισέπραττα ότι δεν είμαι αρκετή για τα μούτρα του και ότι κρύβεται τυχόν πίσω από άλλες δικαιολογίες θα τον άφηνα επί τόπου στα κρύα του λουτρού! Συγχύστηκα τώρα!

Τι θα έκανες αν είχες βαρυστομαχιάσει?:redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα αλλά δεν το αναλύω εδώ, θα μας σουτάρουν. με πμ...

θα έπινα μια σοδίτσα κ μετά κατευθείαν στην χε***α!

τι θα έκανες αν ενιωθες χάλια αλλά δεν υπήρχε κανείς να μιλήσεις από φίλους, κ με όσους μπορούσες να μιλήσεις βρισκόντουσαν χλμ μακρια;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τι θα έκανες αν ενιωθες χάλια αλλά δεν υπήρχε κανείς να μιλήσεις από φίλους, κ με όσους μπορούσες να μιλήσεις βρισκόντουσαν χλμ μακρια;:confused:

δεν ειμαστε χιλιομετρα μακρια κοπελια!! ενα κλικ η ενα τηλεφωνημα μακρια ειμαστε ;)



τι θα εκανες εαν ειχες καποιες υποψιες για ενα πολυ κοντινο σου ατομο, θα το ελεγες στην συντροφο του; ναι η ου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι θα εκανες εαν ειχες καποιες υποψιες για ενα πολυ κοντινο σου ατομο, θα το ελεγες στην συντροφο του; ναι η ου;

εξαρτάται.... πόσο πολύ φίλος μου είναι το άτομο που θα του το πω....
πολύ φίλος = ναι ---------- απλός γνωστός = ου



τι θα έκανες αν ένοιωθες να πιέζεσαι εξαιρετικά πολύ από δουλειές που ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΕΙΣ να κάνεις αλλά απ την άλλη ΔΕ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα τα έκανα όσο καλύτερα μπορούσα έχοντας στην άκρη του μυαλού μου ότι δεν έχω ναποδείξω σε κανέναν τπτ και άρα κ να αποτύχω, εχω προσπαθήσει...

τι θα έκανες αν ήθελες να ετοιμάσεις μια special βραδιά για το αμορ; (τι θα μαγείρευες, πως θα διακοσμούσες το χώρο, τι πρόγραμμα θα είχες). αντε βοηθήστε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν ειμαστε χιλιομετρα μακρια κοπελια!! ενα κλικ η ενα τηλεφωνημα μακρια ειμαστε ;)

δυστυχώς μέσα από έναν υπολογιστή δεν μπορείς να δεις πόσο πολύ με άγγιξε αυτό που είπες...είμαι πραγματικά ευγνόμων, κ θα ήθελα κάποτε να έχω πολλούς από εσάς στην λίστα των real life φίλων...
1000 ευχαριστώ είναι λίγα κ τα λόγα φτωχα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι θα έκανες αν ήθελες να ετοιμάσεις μια special βραδιά για το αμορ; (τι θα μαγείρευες, πως θα διακοσμούσες το χώρο, τι πρόγραμμα θα είχες). αντε βοηθήστε...:P


θα ειχα αγοράσει στανταρ το δαχτυλίδι της durex :P
απο μαγειρεμα κατι ελαφρυ... μη μας κάτσει κι όλας! πένες με απαλή ελαφρια σαλτσα τοματας και βασιλικο, ζεστα ψωμάκια, κανα καναπεδάκι ίσως και φυσικά κοκκινο ημίγλυκο κρασι
πολλα κερακια φυσικα
αν υπάρχει τζακι κι αυτο αναμενο :P
απο εμφανιση... περιποιημένη αλλά οχι και με τα εσωρουχα ή με νυχτικα (να μην φωνάζει η εμφανιση ότι θα υπάρξει συνέχεια :P) ... απλά πραγματα... που βγαινουν ευκολα... ενα φουστανακι χωρις εσωρουχο ίσως? :hmm:



τι θα έκανες αν η αγάπη σου, σου ειχε ετοιμάσει όοοοολα τα προηγούμενα αλλά εσυ ήσουν ξενερωμένος/η απ τη δουλεια και δεν μπορούσες ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να τα απολαύσεις? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εσκαγα και θα τα υπεμενα (=απολαμβανα) γιατι ποιος ξερει τι κρεβατομουρμουρα θα ακολουθουσε..(αποριες για το ποιος ειναι ο αντρας στη σχεση? :p).

Τι θα εκανες αν ειχες ξενερωσει με τον κολλητο σου γιατι δε σου σταθηκε αρκετα σε φαση που τον χρειαζοσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα του τα έλεγα χύμα! Τι φίλος είναι... Δεν εννοώ ότι θα του την έλεγα, αλλά θα του εξηγούσα γιατί με απογοήτευσε!

Τι θα έκανες αν η κοπέλα σου σού αποκάλυπτε μετά από 2 χρόνια σχέσης, ότι μέχρι τώρα στο σεξ προσποιούταν;
(για κοπέλες, αν εσείς είχατε προσποιηθεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
αν το ελεγα θα σημαινε οτι με ειχε πιασει κριση ειλικρινιας!!!!Δε νομιζω να το ελεγα ποτε...:hmm:


τι θα εκανες αν ενοιωθες μονη(χωρις το αμορε) και δε μπορουσες για πρακτικους λογους να εισαι μαζι του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top