Τι θα έκανες αν....

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα το έπαιζα κοκκινοσκουφίτσα!!!!:P

τι θα έκανες αν ο έρωτας της ζωής σου σου έλεγε ότι θέλει να μείνει μόνος
(χωρίς εσένα) για να δοκιμάσει τις δυνάμεις του κ να εκτιμησει τη σχέση σας, παρ'όλο που σε αγαπάει τρελά;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χμμμ.. θα του εδινα λιγο χρονο, θα προσπαθουσα και εγω να μην ειμαι πολυ χαλια, αλλα δεν θα του επετρεπα να με εκμεταλλευτει εχοντας με στην αναμονη για πολυ καιρο, και αυτος να κανει τη ζωουλα του. Γενικως θα ηλπιζα οτι περναει μια φαση σοκ που θα του φυγει συντομα. (και το ειδα στο ονειρο μου σημερα το ιδιο σεναριο.. τιποτα απο αυτα δεν εκανα, μονο εκλαιγα ολη μερα.. travel_lover μου:bigarmhug:console:)

Τι θα εκανες αν εβλεπες τις φιλες σου να αλλαζουν ολο και περισσοτερο (και εσυ το ιδιο) που να κινδυνευετε να φτασετε να ειστε τελειως διαφορετικοι και να μην διασκεδαζετε πλεον μαζι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
io io μου το έπαθα κ γω αυτό κ καταλήγεις να λες ότι οι φιλίες έχουν περισσότερη αξία όταν τους χρειάζεσαι κ ας μην είναι εκεί όταν διασκεδάζεις...χαλάλι! απλά λοιπόν θα άφηνα να εξεληχθούν όλες μου οι φίλες κ γω μαζί έτσι όπως τα φέρνει ο χρόνος κ θα κοίταγα αν ακόμα αξίζουν για μένα ως άνθρωποι να τους έχω κοντά στη ζωή μου, κ ας μην έρθουν στα μπουζούκια μαζί μου...:hug:

τι θα έκανες αν έβλεπες ότι οι φίλες σου εξελίσσονται κ όχι μόνο δεν μπορείται να διασκεδάσετε μαζί αλλά ούτε κ να συννενοηθείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι, τελικα και εγω αυτο εννοουσα.. διασκεδαση με την εννοια του να περνας καλα οταν ειστε μαζι επειδη τα λετε και συννενοειστε.. Εγω απαντηση στο επομενο δεν εχω, και θελω να δω τι θα εκανε καποιος αλλος στη θεση αυτη οποτε:


τι θα έκανες αν έβλεπες ότι οι φίλες σου εξελίσσονται κ όχι μόνο δεν μπορείται να διασκεδάσετε μαζί αλλά ούτε κ να συννενοηθείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι θα έκανες αν έβλεπες ότι οι φίλοι σου εξελίσσονται κ όχι μόνο δεν μπορείται να διασκεδάσετε μαζί αλλά ούτε κ να συννενοηθείτε;
Εάν δεν μπορούμε με τίποτα να συννενοηθούμε... αναγκαστηκά ανανέωση: αν και δύσκολο μία καινούρια αρχή δεν βλάπτει και τόσο - αν και πολύ δύσκολο επαναλαμβάνω... :/:


Ας έχουμε μία ακόμα απάντηση στο παραπάνω.... Ενδιαφέρον θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επειδή πέρασα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα....αλλά ακριβώς... Αλλά εγώ ήμουν αυτή που έφυγε, αυτή που δουλεύει, αυτή που απέκτησε και άλλα ενδιαφέροντα λόγω δουλειάς και μεγάλωσε ο κοινωνικός κύκλος, φρόντισα να μην τους αφήσω απ' έξω... Ναι σε κάποιες φάσεις νιώθω ότι δεν υπάρχουν κοινά στοιχεία πλέον, νιώθω ότι μερικές φορές δεν έχω τίποτα να πω ή να σχολιάσω...και ότι τα κουτσομπολιά του Βόλου μου φαίνονται παγερά αδιάφορα... Στην μία περίπτωση κατέθεσα τα όπλα και λέω δεν προσπαθώ άλλο (δεν μπορώ μόνο εγώ να προσπαθώ) στις άλλες δύο περιπτώσεις υπήρχε κατανόηση και από τις δύο μεριές και πάντα υπάρχουν οι στιγμές που έχουμε ζήσει μαζί για να μιλήσουμε, πάντα υπάρχει μια αγκαλιά να δώσω και να μου δώσουν και πάνω απ' όλα αγάπη... Τι κι αν δεν τους ενδιαφέρει το μαθησιακό πρόβλημα του Ραφαήλ; Τι κι αν την μέθοδος teach την σιχαίνομαι; Πάντα θα έχουμε τους άντρες, τα ψώνια (υλικά και άτομα) να ασχοληθούμε... Και πάντα θα έχουμε το στέκι μας με το καφεδάκι και το τσιγάρο να μιλήσουμε γι' αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ας έχουμε μία ακόμα απάντηση στο παραπάνω.... Ενδιαφέρον θέμα :)

ας πω κι εγω....
προχωραμε παρακάτω!!! έτσι είναι η ζωή παιδιά... μια πορτα κλείνει, ενα παραθυρο ανοιγει....



τι θα έκανες αν ήθελες να χουζουρεψεις αλλα ειχες δουλειες να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι θα έκανες αν ήθελες να χουζουρεψεις αλλα ειχες δουλειες να κανεις?

θα αφηνα τη δουλεια, και θα σκιζομουν την επομενη μερα, αν ειχα ΠΟΛΛΗ αναγκη το χουζουρι. κλασσικος αναβλητικος τυπος η Gio..


τι δωρο θα εκανες στο φιλο η τη φιλη σου, χωρις καποια επετειο στη σχεση η κατι τετοιο.. απλα και μονο επειδη σε κανει πολυ ευτυχισμενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι δωρο θα εκανες στη φιλη σου, χωρις καποια επετειο στη σχεση η κατι τετοιο.. απλα και μονο επειδη σε κανει πολυ ευτυχισμενο?
Χμμ, κάποια ωραία έκπληξη.. Έξω για φαί..!! :D Αυτό έχω τώρα κατά νου.. :hmm:



Είναι βράδυ, τα έχετε τσούξει με την παρέα στο τσιπουράδικο και πρέπει να γυρίσετε πίσω.. Αμάξι έχετε, αλλά είστε λιώμα.. Ταξί..ούτε για λόγος :P

Τι θα έκανες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! χικ!!!
το κόβω ποδαράτο.... πρώτη φορά θα ναι???

Τί θα έκανες αν στο δρόμο μάθαινες τη χειρονομία με το χέρι με το τεντωμένο μεσαίο δάκτυλο στον μπροστά που πάει με 14,7χλμ/ώρα και καθώς βρίσκεις επιτέλους ενα άνοιγμα για να τον προσπεράσεις ανακάλυπτες (και εκείνος επίσης) οτι είναι ο προϊστάμενος σου στο γραφείο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ΧΑ! χικ!!!
το κόβω ποδαράτο.... πρώτη φορά θα ναι???

Τί θα έκανες αν στο δρόμο μάθαινες τη χειρονομία με το χέρι με το τεντωμένο μεσαίο δάκτυλο στον μπροστά που πάει με 14,7χλμ/ώρα και καθώς βρίσκεις επιτέλους ενα άνοιγμα για να τον προσπεράσεις ανακάλυπτες (και εκείνος επίσης) οτι είναι ο προϊστάμενος σου στο γραφείο ?


προϊστάμενος: founes!!!ρε καθίκι:angry: θα τα πούμε αύριο στο γραφείο prive!
founes: συγγνώμη, χικ! αααα! χικ! παρεε.ξξηγσηη χικ! είμαι ο rounes, χικ, δίδυμος αδελφός του χικ founes! χικ! ο founes χικ, είναι σπίτι...:whistle:

τι θα έκανες αν δεν είχες να κάνεις τπτ στο γραφείο, ενώ το αφεντικό βηματιζε πάνω κάτω νευριασμένος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αναδιοργανωση στα συρταρια, ξεκαθαρισμα, καθαρισμα στο πληκτρολογιο και τέτοια... όσο με βλέπει.... όσο δε με βλέπει, θα έγραφα στο στέκι :P



τι θα έκανες αν ειχες υποσχεθεί μια επισκεψη κάπου και χτυπουσε το τηλ και σε καλουσαν κάπου που ΕΠΙΣΗΣ επρεπε και ήθελες να πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα πήγαινα και στα 2

τι θα έκανες αν σου είχαν πει να πας στον χατζή σήμερα το βράδυ και εσυ βαριοσουν αφανταστα...αλλα να μην μπορουσες να αρνηθεις γτ ο φίλος σου σου λέει πως αν δεν πας δεν θα πάει ουτε αυτός (παρόλο που θέλει)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
την καρδιά μου πέτρα και θα πήγαινα... στο κάτω κάτω θα ειχα κοντα μου τον φίλο μου ;)

τι θα εκανες αν ειχες πολλά ρουχα για πλυσιμο αλλά λίγα σκοινια για να απλώσεις? :hmm: (οι ανησυχίες μιας νοικοκυρας που γύρισε από διακοπές :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα τα επλενα λιγα λιγα...:D

τι θα εκανες αν ηθελες να παρεις δωρα και δε σου εφταναν τα λεφτα...?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα έπερνα την κιθάρα μου και θα την άραζα στην ερμού!

τι θα έκανες αν κάθε μέρα που πέρναγε το αμορ σου έβλεπε όλο κ πιο απαισιοδοξα τη σχέση σας, κ ήθελε να βάλει τέλος;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
θα έπερνα την κιθάρα μου και θα την άραζα στην ερμού!

δε βγάζεις και πολλά έτσι :redface::P

τι θα έκανες αν κάθε μέρα που πέρναγε το αμορ σου έβλεπε όλο κ πιο απαισιοδοξα τη σχέση σας, κ ήθελε να βάλει τέλος;:worry:

relax + confidence

τι θα έκανες εάν είχες να γράψεις άρθρο για την εφημερίδα και το deadline έχει λήξει από τις 6 του μηνός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα έβαζα ένα συμμαθητή από το kung fu να με δείρει και μετά θα πήγαινα με γύψους κλπ στη δουλειά να παραδώσω, και θα το έπαιζα και θύμα: όχι μόνο με έδειραν, αλλά το έφερα με μόνο 3 μέρες καθυστέρηση!!

Τι θα έκανες αν ο καλός σου σού έστελνε πού και πού μήνυμα τύπου "απόψε θα κάνουμε αυτό κι αυτό (συγκεκριμένα πράγματα) με τον τάδε, αν θέλεις έλα", ενώ εσύ είχες σχέδια για τα 2 σας συνήθως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα του ελεγα "αποψε θα σε περιμενω στο κρεβατι και δε θα φοραω αυτο και εκεινο και το αλλο.αν θελεις ελα!"


τι θα εκανες αν ηθελες να γυρισεις πισω στο 2006?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θα του ελεγα "αποψε θα σε περιμενω στο κρεβατι και δε θα φοραω αυτο και εκεινο και το αλλο.αν θελεις ελα!"
Ωωωω..:jumpy: :P :P

τι θα εκανες αν ηθελες να γυρισεις πισω στο 2006?
Γιατί να το κάνω; Τι είμαι, ο Πόποτας; :P






Τι θα έκανες εάν σου κοβόταν το αυγολέμονο; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top