Τι θα έκανες αν....

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"Ποιος έριξε όλη την κέτσαπ απάνω μου;;;" :mad: :P

Και αν ήσουν όντως τραυματισμένος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα έψαχνα clues για να δω ποιος συνεχίζει το saw 4!!!:P

τι θα έκανες αν σε ξεσήκωνε η ξαδέλφη σου να πας να δεις σπίτι της ταινία το βράδυ ενώ ήσουν κουρασμένη/ος κ μόλις είχες φτάσει κοντά στο σπίτι της να σεπαιρνε για να σου πει ότι αν δεν έχεις αμάξι να γυρίσεις μετά, άκυρη η ταινία επειδή ήταν πολύ κουρασμένη για να σε πάει σπίτι;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι θα έκανες αν σε ξεσήκωνε η ξαδέλφη σου να πας να δεις σπίτι της ταινία το βράδυ ενώ ήσουν κουρασμένη/ος κ μόλις είχες φτάσει κοντά στο σπίτι της να σεπαιρνε για να σου πει ότι αν δεν έχεις αμάξι να γυρίσεις μετά, άκυρη η ταινία επειδή ήταν πολύ κουρασμένη για να σε πάει σπίτι;;:mad:
:beating: ή καλύτερα θα της κάνω το ίδιο :devil:

Τι θα έκανες εάν κανόνιζες να πας με παρέα για σοβλάκια/καφέ/φαΐ. κοκ και συνειδητοποιούσες ότι δεν έχεις μία; (Και όχι, δεν σ' αρέσει να σε κερνάνε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα ζητούσα δανεικά απ τον πατέρα μου ή την αδερφή μου ή κάποιον πολυ δικό μου τέλος παντων!


τι θα έκανες αν σου συνέβαιναν συνεχως τόσες πολλές αναποδιές ώστε τελικά άρχιζες να πιστευεις οτι κάποιος μπορεί να σου εχει κάνει .... μάγια ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα μάθαινα πως μπορώ να ενεργοποιήσω και να τονώσω την αύρα μου ώστε να μη με πιάνει τίποτις. (το πιστεύω! :redface: )

Τι θα έκανες αν δεν είχες παρέα για το βράδυ των Χριστουγένων? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τιποτα (η δύναμη της συνήθειας :/: )

Κι αν ήσουν μόνος/η όλη την εορταστική περίοδο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα κανονιζα παρέα από το στέκι (κ γω χωρίς παρέα έχω μείνει μάλλον:/: )

τι θα έκανες αν ο πατέρας σου ξαφνικά πέρναγε από το γραφείο σου στο ξεκάρφωτο να γνωρίσει (να κόψει κίνηση) το αφεντικο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αρχικά θα ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιεί...
εν συνεχεία θα έκανα μια πολύ σοβαρή συζήτηση με τον πατέρα μου για το πόσο με φέρνει σε δύσκολη θέση με τέτοιες κινήσεις ενδιαφέροντος.... θα φρόντιζα επισης σε αυτη τη κουβέντα να του τονίσω το πόσο πολύ δειχνει να μη μου έχει εμπιστοσύνη... γιατι αν μου είχε εμπιστοσύνη θα ΗΞΕΡΕ σαν παιδί του που ειμαι οτι δεν υπάρχει περιπτωση να κάτσω να με "εκμεταλευθεί" ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ τρόπο το αφεντικό μου :|


τι θα έκανες αν ξαφνικά πεταγόταν μπροστα σου από στοπ ένα αμαξι... της κορνάρεις διακριτικά... μετά που έχετε προταιρεότητα τα στηλώνει και παραλίγο να πέσεις πάνω της... της ξανακορνάρεις και τη βρίζεις αυτη τη φορα... κι οταν γυριζει και σε κοιτάει απ τον καθρεπτη... ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ οτι πρόκειται για συνάδελφο σε άλλο τμήμα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
"β'αλε ρε ταμπέλα -είμαστε από το ίδιο γραφείο- κ θα καταλάβω 100% ότι δικαιολογείσαι να μην καταλαβαίνεις τι σου γίνεται, όταν τραβάμε ότι τραβάμε στο γραφείο":P

τι θα έκανες αν περιμενες το μοναδικό σαβ/κο για να μείνεις μόνη με το αμορ στο σπίτι αφού εφευγαν οι γονείς σου, κ τελευταία στιγμή σου ανακοίνωναν ότι αναβλήθηκαν οι πτήσεις;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! Δεν πτοούμαστε... Hotel RulEZ...

Τι θα έκανες για να αποφύγεις τα μπουζούκια που έχει κανονήσει η παρέα το Σάββατο το βράδυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θα έκανες για να αποφύγεις τα μπουζούκια που έχει κανονήσει η παρέα το Σάββατο το βράδυ?
Γιατί να τ'αποφύγω; :hmm: :P

Τεσπα, απλά θα τους κρέμαγα :hehe: Κινητό κλειστό και τα συναφή :hehe:

[υποθετικά πάντα, αν μου τύχει βλέπουμε]



Και αν είχες εσύ κανονίσει και σε κρέμαγε η παρέα σου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα τους κρέμαγα την άλλη μέρα κανονικά όμως :hehe:

Αν έπρεπε να πας σε οικογενειακή επίσκεψη και η παρέα σου εκείνη την ώρα θα έβγαινε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν έπρεπε να πας σε οικογενειακή επίσκεψη και η παρέα σου εκείνη την ώρα θα έβγαινε?
Περνάω ίσα ίσα κάνα 5' για επίσκεψη, μετά χτυπάει το κινητό ,

[-"μα δε χτυπάει το κινητό σου"
-"είναι σε δόνηση"]

έπειτα "1000 συγγνώμη, αλλά μου έτυχε κάτι ΠΟΛΥΥΥ (:P) σοβαρό και ΛΥΠΑΜΑΙ αλλά πρέπει να φύγω"...

Και μην τον είδατε τον Παναή:P


Τι θα έκανες εάν απανωτές ατυχίες σε εμπόδιζαν να δεις ή να μιλήσεις (έστω) με το αμόρ; (ή έστω με το wannabe)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε ολο και καπια στιγμη θα μπορεσω, ας παρατισω κατι για λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κρόνεεε!! Ερώτησηηη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα βάλω εγώ :P


Τι θα έκανες εάν έχανες το τελευταίο λεωφορείο, δεν είχες μπαταρία στο κινητό, ταξί γιοκ κι έκανε αφόρητο κρύο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αν ήταν κοντά,με τα πόδια φυσικά! Ο κρύος αέρας αναζοωγονεί!


Τι θα έκανες αν έβλεπες κάποιον έτοιμο να πέσει από μια πολυκατοικία και να αυτοκτονήσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν έβλεπες κάποιον έτοιμο να πέσει από μια πολυκατοικία και να αυτοκτονήσει??
"Mitsos, I need a backup" :P Καλώ αστυνομία, πυροσβεστική...

Τι θα έκανες εάν δεν έβρισκες παρέα για να κάνεις ρεβεγιόν; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Οικογενειακά :)


Τι θα έκανες αν ειχες χαθεί στο δάσος, μόνος σου τη νύχτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, τι τα 'χουμε τα κινητά, για μόστρα; :P

Τι θα έκανες εάν δεν είχες ούτε κινητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top