Τι θα έκανες αν....

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γαρσόν... μια σόδα παρακαλω!



τι θα έκανες αν ήθελες να κοιμηθείς μια ωρίτσα για μεσημέρι αλλα σε έπαιρνε τηλ η αδερφή σου ότι είναι στο δρόμο και ... έρχεται?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θα πήγαινα να κοιμηθώ και θα έσκαγε όταν ερχόταν και έβλεπε ότι κοιμόμουν:D:P

Τι θα έκανες αν ... δεν ήξερες τι να κάνεις?:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα εγραφα στο "τι θα εκανες αν"...;):P


τι θα εκανες αν δεν ειχες ορεξη για διαβασμα..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα έκανα ένα ωραίο μπάνιο με φρου-φρού!!

Τι θα έκανες αν δεν είχες λεφτά να πάρεις δώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εφτιαχνα κατι γι'αυτους που θα επαιρνα δωρα.

Τι θα εκανες αν επρεπε να βγεις με ατομα που δε θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
την καρδια μου πετρα!!


τι θα εκανες αν ειχες δυο εξισου καλες προτασεις για το βραδυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα πήγαινα και στις 2 :P




Τι θα έκανες αν το ημερολόγιό σου εξαφανιζόταν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα πλακωνα το μικρο αδελφακι μου μεχρι να μου το δωσει:beating:


τι θα εκανες αν σε πριζανε στο msn?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα έφευγα λέγοντας ότι πρέπει να βγω έξω !!



Τι θα έκανες αν έλεγες μια μεγάλη μ@λ@κί@ σε ένα άτομο πολύ σημαντικό για σενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να μαζέψω τα ασυμμάζευτα και θα ζητούσα ταυτόχρονα ταπεινά συγγνώμη.:/:

Τι θα έκανες αν ήσουν μέσα στη θάλασσα και ένα μεγάλο κύμα σου έπαιρνε το τοπ – η παραλία δε γεμάτη από κόσμο-?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Φυσικά δεν θα ειχα παει μονη μου στη θάλασσα! Οπότε,θα ζητούσα από την/τον φίλη/ο μου να μου φέρει το άλλο μαγιώ :D Ναι,πάντα κουβαλάω κι ένα δεύτερο για περίπτωση ανάγκης :redface:



Τι θα έκανες αν σου συνέβαινε το ίδιο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα καθομουν μεσα στη θαλασσα και θα περιμενα το επομενο κυμα να με πνιξει για την ντροπη που θα ειχα:redface: (βεβαια που ξερεις...ισως εκει να ξαναεβρισκα και το τοπ μου!!:P )



τι θα εκανες αν ησουν τρομερα κυκλοθυμικος και στενοχωρουσες τους ανθρωπους που σε αγαπουν?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιογκα (ώστε να μάθω να ηρεμώ)


τι θα έκανες αν ήθελες να πας γυμναστήριο αλλά δεν έβρισκες παρέα και μόνος/η σου δεν γούσταρες να πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ε,δεν μπορεί! Κάποιον θα έσερνα μαζί μου :P



Τι θα έκανες αν εμφανιζόταν ξαφνικά μπροστά σου ο Μπομπ Σφουγγαράκης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα τον ρωτουσα τη μυστικη συνταγη για το καβουρο-Paty:D:P

τι θα εκανες αν ειχες πονοκεφαλο αλλα για καποιο λογο δεν μπορουσες να βρεις παυσιπονο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα έβγαινα έξω να αγοράσω.



Τι θα έκανες αν εκει που κολυμπουσες έβλεπες το πτερύγιο ενός καρχαρία από μακρυά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Γιουχου!! Καλέ μου(στον πρώην μου) έλα να κολυμπήσεις, έχει υπέροχα νερά :devil:

Τι θα έκανες αν τα είχες πάρει με την αγνωμοσύνη ενός/μιας "φίλου/ης" ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιουχου!! Καλέ μου(στον πρώην μου) έλα να κολυμπήσεις, έχει υπέροχα νερά :devil:

Τι θα έκανες αν τα είχες πάρει με την αγνωμοσύνη ενός/μιας "φίλου/ης" ??
[Η καλοσύνη ξεχειλίζει... :P :angelnot: :P]

"Άντε στη μάνα σου" :beating: :P :P (όσον αφορά τι θα έκανα)

Τι θα έκανες εάν ήσουν στη θέση του θύματος της Fairy; (μου άρεσε τούτο :hehe: :hehe: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα την φωναζα μαζι μου(υποθετικα μιλαμε:))


τι θα εκανες αν ησουν πολυ χαλια και ειχες δοκιμασει πολλα πραγματα για να "ανεβεις" αλλα...τζιφος...?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νέες γνωριμίες :clapup:

Τι θα έκανες αν δεν σου έβγαινε με τίποτα η $%^&* η άσκηση; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top