Τι θα έκανες αν....

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μαλλον δε θα το καταλαβαινα καν, περπαταω πολυ γρηγορα, δεν βλεπω γυρω μου, και σχεδον παντα με τερμα μουσικη :X

Τι θα εκανες αν κατεβαινοντας απ'το λεωφορειο ενιωθες καποιον να σε ακολουθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή συχνά έχω τέτοιες έμμονες ιδέες:redface: , αυτό που κάνω είναι να κάνω το βήμα μου πιο αργό για να δω αν θα με προσπεράσει ο άλλος.

Οπότε έρχεται το ερώτημα: τι θα έκανες αν δεν σε προσπέρναγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εκανα οτι πηρα λαθος δρομο και θα γυρνουσα πισω. Αν συνεχιζε, ταξακι, μπαινω σε κανενα μαγαζι που υπαρχει εκει κοντα, παιρνω τηλεφωνο να ερθει καποιος να με παραλαβει..κατι.

Κι αν τελικα αφου κανεις ολα αυτα, καταλαβαινεις οτι δεν ετρεχε τιποτα? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κλείνω άμεσα ραντεβού με τον ψυχιατρό μου.

Τι θα έκανες αν το έτερον ήμιση αποφάσιζε να πάει να μείνει στο εξωτερικό μόνιμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα έβρισκα τρόπο να τον ακολουθήσω! χεχε



Τι θα έκανες αν χτύπαγε το τηλέφωνο σου μέσα στην άγρια νύχτα και δεν σου μίλαγε κανένας απ την άλλη μεριά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα τον έβριζα που μου χάλασε τον ύπνο κ θα συνέχιζα το ροχαλητο...

κ αν ξαναχτύπαγε κ ακουγόταν ένα ανατριχιαστικό γέλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα το έκλεινα και θα πήγαινα να κοιμηθώ με την αδελφή μου :redface:



και αν σε ξαναεπαιρνε τηλ και σου ελεγε οτι αν κοιμηθεις θα πεθανεις?



(πάλι θρίλερ το καναμε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εεε θα ξύπναγα επιτέλους (γιατί θα μου είχε σπάσει τα νεύρα :P) θα έφτιαχνα καφέ και θα εμπαινα στο στέκι (Επι τη ευκαιρία θα έγραφα και στο δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς :P)



Τι θα έκανες αν έκανες δίαιτα αλλά δεν έχανες βάρος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα ακολουθούσα άλλο διαιτολόγιο.



Τι θα έκανες αν δεν ήξερες αν αυτό που ζεις είναι όνειρο ή αλήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα με τσιμπουσα για να δω αν ειμαι ξυπνια!


τι θα εκανες αν λογω σχολης(πολλες ωρες εργαστηρια...) δεν μπορουσες να βρεις δουλεια και χρειαζοσουν λεφτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εφτιαχνα το προγραμμα μου ωστε να εχω εργαστηρια μονο πρωι η μονο απογευμα, και να βρω μια part time.

Τι θα εκανες αν σου εκαναν δωρο κατι που εκανε κρα οτι ειναι "μεταχειρισμενο" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα του το εδινα το ιδιο δωρο με την πρωτη ευκαιρια!


τι θα εκανες αν ολοι στο σπιτι ηταν αρρωστοι και ησουν ο-η μονος-η που την εχει σκαπουλαρει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
8α προσπαθούσα να μην σε κολλήσω μικρό

τι θα έκανες αν ήθελες να δεις τον φίλο σου και δεν βρίσκατε χρόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Υπέρβαση. Θα πήγαινα μες στη νύχτα, θα του έδινα ένα φιλί και μία γερή αγκαλιά, και τουλάχιστον θα τον είχα χαρεί για λίγο!!!

Τι θα έκανες αν η μία συγκάτοικος σου έλεγε ότι δεν παίρνει από το internet σου, αλλά... μάλλον παίρνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα το ξεκαθάριζα μαζί της.



Τι θα έκανες αν κάποιος κρυφάκουγε όλες τις συζητήσεις σου?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα μιλούσα συνθηματικά.

Τι θα έκανες αν ο ταξιτζής άλλαζε πορεία και σε πήγαινε σε δρόμους που δεν ήξερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μόνος και χωρισμένος; Θα έβρισκα κάποια από εκεί μέσα για να μην είμαι μόνος :P

Τι θα έκανες εάν κέρδιζες μία υπερπολυτελή κρουαζιέρα για την ημέρα του γάμου σου; (και το μάθαινες 3 μέρες πριν το γάμο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα πηγαινα στην κρουαζιερα μαζι με τον αντρα μου!


τι θα εκανες αν σου την επεφτε η σχεση της φιλης σου(αντιστοιχα για τα αγορια)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα το έλεγα στη φίλη μου κατευθείαν!!!!!!




τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι ο/η καλος/ή σου έχει βάλει να σε παρακολουθούν για να δει αν είσαι πιστός/ή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
θα το έλεγα στη φίλη μου κατευθείαν!!!!!!




τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι ο/η καλος/ή σου έχει βάλει να σε παρακολουθούν για να δει αν είσαι πιστός/ή;

Θα χώριζα επί τόπου! Τί σόι σχέση θα ήταν αυτή?


Κι αν είχαν βάλει οι γονείς σου να σε παρακολουθούν?(εδώ σε θέλω:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top