Τι θα έκανες αν....

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
θα περιμενα να μου ρθει ορεξη, δεν ερχονται με ζορι αυτα!

τι θα εκανες αν η σπιτονοικοκυρα σου κανε παραπονα για πραγματα που εκεινη κανει σε μεγαλυτερο βαθμο? (φασαρια, κανενας σεβασμος για ωρες κοινης ησυχιας κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα της έλεγα ότι να 'ναι καλά που μου το 'πε, είχα υποψιαστεί ότι ακουγόμουν παραπάνω, γιατί κι εγώ άκουγα εκείνη!

Τι θα έκανες αν ο/η συγκάτοικος σου άφηνε ραβασάκι να καθαρίσεις κάτι στο σπίτι, ενώ αυτός/η δεν έχει κάνει τίποτα εδώ και καιρό; Α, και μετά το ραβασάκι έφυγε για 2 εβδομάδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα το καθαριζα γιατι δε θα αντεχα 2 βδομαδες βρωμα, αλλα οταν επεστρεφε δεν θα ανεχομουν πολλα πολλα

Τι θα εκανες αν δεν αντεχες τη συγκατοικο σου αλλα εσυ πηγες στο σπιτι που εκλεισε εκεινη πρωτη? Τα μπογαλακια σου κι αλλου η την υπομενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τα μπογαλακια μου και αλλου φυσικα..

Τι θα εκανες αν εβλεπες οτ ικαποιου του επεσε ενας πακος λεφτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! Τα λάθη πληρώνονται!

Τι θα ήταν το πρώτο που θα έκανες με αυτά τα λεφτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε Φουνίδιο, "τι θα έκανες αν..." είναι το θέμα!!

Λεφτά, εεε;
Unicef! και κουμπαράς!!

Τι θα έκανες αν έβγαινες από το ντους, σου έπεφτε η πετσέτα, εκείνη την ώρα έμπαινε ο φίλος της συγκατοίκου, μένατε παγωμένοι και καπάκι έμπαινε η συγκάτοικος μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα φώναζα όλο χαρά!!! PARTY time!!!

Τι θα έκανες αν σήμερα το βράδυ έπρεπε να πάς οπωσδήποτε Πετρέλη-Κοκκίνου και συγχρόνως να έπρεπε να βρίσκεσαι και στα Floca στον Πειραιά για επαγγελματικούς λόγους???



ps. Καλά βρε γιδάκι... δεν το διατύπωσα σωστά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Θα μετέφερα το φλόκα (την επαγγελματική παρέα εννοώ) στο τραπέζι μου στο δίδυμο Πετρέλης-Κοκκίνου...θεάματα και μπίζνες :D

Τι θα έκανες αν δεν ήξερες σε ποιο χρώμα να βάψεις τα μαλλιά σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε ένα μαγαζί με περούκες και θα δοκίμαζα!!

Τι θα έκανες αν είχες μόλις σπάσει την αγαπημένη κούπα της συγκατοίκου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα της έπερνα καινούρια με ένα γλυκό συγγνώμη

τι θα έκανες αν αγαπούσες πολύ τα πουλάκια σου αλλά ταυτόχρονα συμφωνούσες με τον αδελφό σου ότι αν ταγαπας πρέπει να ταφήσεις να πετάξουν;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν ήταν σε θέση να ζήσουν μόνα τους, θα τα άφηνα. Αν όχι... απλά δε θα φυλάκιζα άλλα...

Τι θα έκανες αν πεινούσες κι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα έτρωγα κ άλλο, ουγκ!!!

κ αν δεν ζούσαν μόνα τους, θα τα κράταγες ή θα ταδινες σε κάποιον άλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα τα κρατούσα. Τουλάχιστον ξέρω πώς θα τους φέρομαι εγώ... Και δε θα έκλεινα τα μάτια μου στη φυλάκισή τους! ;)

Τι θα έκανες αν σου είχε μείνει λίγο συνάχι, δεν ήθελες να πάρεις κι άλλα φάρμακα, αλλά ήθελες να γίνεις καλά για να πάρεις/λάβεις φιλάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υπομονή για να πάρω δωράκια... Άρα πολλά πολλά φάρμακα και ύπνο :sleep:

Τι θα έκανες αν έβλεπες μπροστά σου τον :santa: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
θα έπεφτα τρέχοντας στην αγκαλιά του και θα τον έσφιγγα μέχρι τελικής..!!! :D:baby:

Τι θα έκανες αν μπορούσες για μια ημέρα να διαβάζεις τις σκέψεις των άλλων..?αναλυτικά περικαλώ..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
το μόνο σίγουρο είναι πάντως ότι θα διάβαζα τις σκέψεις όλων των αντρών/αγοριών που έβρισκα μπροστά μου:devil::P και ίσως και κανενός οικογενειακού μου προσώπου:devil::P

Τι θα έκανες αν έβρισκες τον σύντροφο σου με άλλον/άλλη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απλα θα εφευγα και δεν θα με ξαναεβλεπε ποτε.

Τι θα εκανες αν εχανες κατι ταιραστιας συναιστιματικης αξιας, για καπιον αλλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θα πρoσπαθούσα να βρω κάτι για να το αντικαταστήσω:)

Τι θα έκανες αν ... o σύντροφος σου σου ζητούσε να έχετε σεξουαλική επαφή πρώτη φορά ενώ εσύ δεν ήσουν προετοιμασμένος κ' ύστερα επέμενε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:confused: θα τα έπαιρνα τόσο πολύ κρανίο που θα το σκεφτόμουν πάαααααρα πολύ αν θα συνέχιζε να είναι ο σύντροφος μου! :mad: μα με το ζόρι? δεν γίνονται αυτά τα πράγματα!!!!!




τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι έχασες το πορτοφόλι σου με μέσα ΟΛΟ το μηνιάτικο και το Χριστουγεννιάτικο δώρο?? (όχι όχι δεν μου συνέβει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Θα φρόντιζα την επόμενη φορά να καταθέτουν τα λεφτά στην τράπεζα για να είμαι σίγουρος:P

Τι θα έκανες αν ξαφνικά άρχισαν να βγαίνουν καπνοί απο τον υπολογιστή σου? [λέμε τώρα:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top