Τι θα έκανες αν....

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εεεεεεε, είμαι κι εγώ εδώ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα πηγαινα με ακομη πιο τονωμενο ηθικο να τον ξεπερασω!

Τι θα εκανες αν στην αναλυτικη βαθμολογια εβλεπες κενο σε ενα μαθημα που ειχες περασει και δεν στο αναγνωριζαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου έχει τύχει το πρώτο σκέλος(να μην έχει περαστεί)2 φορές και το κυνήγησα άγρια μέχρι να μου το περάσουν. Αλλά αν δεν μου το αναγνώριζαν, αφού πρώτα θα τους την έλεγα(στην σχολή πάντα μου έβγαινε ο πιο φωνακλάς εαυτός)αναγκαστικά θα το ξαναέδινα.

Τι θα έκανες αν για ηλίθιο λόγο σου έλεγαν ότι πρέπει να ορκιστείς με την επόμενη φουρνιά σε 4 μήνες;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Υπομονή και θα έβρισκα ένα χόμπυ να ξεσπάω (όπως μπόξ :P)

Τι θα έκανες αν σου έκαναν πρόταση να πας σε μια άγνωστη πόλη για εργασία ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα πηγαινα...ετσι και αλλιως θελω να φυγω απο αθηνα μολις τελιωσω τις σπουδες μου!

τι θα εκανες αν "ησουν στις μερες σου" οταν πηγαινες το πολυποθητο weekend στο πηλιο με τον φιλο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
θα έβρισκα άλλους τρόπους να σκοτώσουμε τις ώρες μας, εντός και εκτός του δωματίου μας :clapup:

Τι θα έκανες αν ξέμενες από χρήματα σε ξένο μέρος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
θα δανειζόμουν:P

Τι θα έκανες αν ... ξαφνικά κέρδιζες το τζόκερ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
ταξίδια σε όλοοοοο τον κόσμο :clapup:

Τι θα έκανες αν σου έδιναν μια λίστα με ονόματα για να τη γεμίσεις με αγάπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Got lots of loving to give!!!

Τι θα έκανες αν όλοι σου οι φίλοι είχαν δείξει απίστευτη προθυμία να σε ζεστάνουν ψυχολογικά, κι ένιωθες πολύυυ ευγνώμων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα τους κερνουσα(μιλοντας παντα υποθετικα:P)

τι θα εκανες αν ησουν σε ενα νησι μονος-η?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
γυμνη μπανιο!!!τι πιο ωραιο?

Τι θα εκανες αν εβλεπες τον δικο σου σε καφε με μια αλλη σε τρυφερο τετ α τετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα πήγαινα καταπάνω τους, θα του πετούσα το νερό στα μούτρα και θα φώναζα "εγώ που σου έδωσα τα καλύτερά μου χρόνια και τώρα που κουβαλάω το παιδί σου στα σπλάχνα μου, πώς μου το ανταποδίδεις; Βλάκα!" και μετά θα καθόμουν δίπλα τους και απλά θα τους κοιτούσα περιμένοντας, χαμογελαστή ειρωνικά.

Τι θα έκανες αν ο καλός σου είχε γενέθλια και λόγω αρρώστιας δεν είχες και δεν μπορούσες να αγοράσεις δώρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
(Θα του είχα πάρει δώρο πριν 1 μήνα σίγουρα).... σε τέτοια περίπτωση θα του έλεγα να δείξει κατανόηση και θα του έπαιρνα μετά ένα δώρο :)




Τι θα έκανες αν μόλις έβλεπες την τανια ring , ξαφνικά χτυπούσε το τηλέφωνο και σου έλεγαν ''σε 7 μέρες θα πεθάνεις''? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα πηγαινα να κοιμηθω στην αδελφη μου και θα ημουν στα ορια νευρικη κρισης...

Τι θα εκανες αν εμενες απο λαστιχο σε μια ερημια και εβλεπες καποιον να τριγυρναει στους θαμνους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα έτρεχα μακρυά με τα χέρια ψηλά,φωνάζοντας :P
(Σοβαρά τώρα) Θα έτρεχα μακρυά και θα έπαιρνα τηλέφωνο κάποιον...



Τι θα έκανες αν πάθαινες το ίδιο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα επερνα το οπλο που εχω παντα κρυμενο στο μπροστινο ντουλαπακι(!) και θα πηγαινα με μια επιφυλαξη να ζητησω βοηθεια.


τι θα εκανες αν σε επιανε στα "πρασα"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"Να σου εξηγήσω, δεν είναι αυτό που νομίζεις...." :P

Τι να πω; Θα χώριζα και τις δύο.

Τι θα έκανες αν τον/την έπιανες εσύ στα "πράσα";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το που και το πως, πάντως δε θα είχα βίαιες αντιδράσεις, αλλά σίγουρα θα ζητούσα εξηγήσεις ειδικά αν τους έβρισκα στο χώρο μου!


Τι θα έκανες αν πεινούσες και βαριόσουν να μαγειρέψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
delivery dear! What else?!!!:D

θα εκανες σχεση με τεκνο ή πιπινι αντιστοιχα? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα φρόντιζα να είμαι-φαίνομαι-φέρομαι αντιστοίχως ως πιπινι :P




Τι θα έκανες αν δεν έβρισκες κάποια δημιουργική απασχόληση να κάνεις? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top