Τι θα έκανες αν....

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
θα τηλεφωνούσα στον καλό μου να μου φέρει μια!

τι θα έκανες αν δεν έβρισκες ενα σαββατοκύριακο μες τισ γιορτές να πας ενα 3ημερο με το έτερον ήμισυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
θα γκρινιαζα κλασικα...
Τι θα εκανες αν σε πουλαγε ο/αγαπημενος/η στις γιορτες για να βγει με φιλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... θα ακουστει άσχημα σίγουρα αλλα.... θα τον χώριζα κατευθείαν...



Τι θα έκανες αν.... ανακάλυπτες τυχαία το password του email του/της καλού/ης σου? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν θα το χρησιμοποιούσα πάντως!

Τι θα έκανες αν σου ερχόταν ένας πολύ φουσκωμένος λογαριασμός πιστωτικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οικονομια μεχρι τελικης πτωσης, ρυζια και μακαρονια οεο, μπηκαμε σε εμπολεμη ζωνη.

Αν χρειαζοσουν για κατι, αλλα επρεπε να περιμενεις τουλαχιστον 10 μερες για να πληρωθεις, θα δανειζοσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν.... ανακάλυπτες τυχαία το password του email του/της καλού/ης σου? :hmm:

Εγω του δικου μου τα ξερω :bleh::bleh: (προφανως δεν τα εχω χρησιμοποιησει εκτος απο οταν ειναι αυτος εκει και μου λεει μπες να δω αν μου εχει ερθει το ταδε email)


@katerina Θα δανειζομουν, αλλα μονο απο πολυ πολυ κοντινο μου προσωπο, και θα τα επεστρεφα αμεσως μολις πληρωνομουν!


...αν μια φιλη σου σου χρωσταγε 50 ευρω και δεν εβλεπες καμια κινηση για να στα επιστρεψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα της το έλεγα!!!

Τι θα έκανες αν ήθελες επιτέλους να ξαπλώσεις, κι οι από πάνω είχαν αρχίσει το ποδοσφαιράκι, κάνοντας φασαρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ποδοσφαιράκι; :jumpy:
Θα ανέβαινα για κανά παιχνιδάκι, ποτέ δε μπορώ να αντισταθώ :bleh:

Τι θα έκανες αν κουραζόσουν από την καθημερινότητα; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τώρα, στα 24 μου, θα έκανα αλλαγή. Στα 17, απλά υπομονή...

Τι θα έκανες αν τις τελευταίες 3 μέρες είχες φάει τα ... σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
3 μέρες πείνας!!:P

τι θα έκανες αν είχες μόνο την παρασκευή το βράδυ για να δεις τον καλό/ή σου πριν φύγει για διήμερο ενώ την ίδια μέρα γύριζε ο πατέρας σου σπίτι από το εξωτερικό κ είχες να τον δεις 2μηνο;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα συνδύαζα και τα δύο, αφιερώνοντας όμως περισσότερο χρόνο στον μπαμπά μου. Άλλωστε ο φίλος μου για 2 μερούλες θα λείψει, δεν έγινε δα και τίποτα!

Τι θα έκανες αν έβλεπες ότι το δώρο των χριστουγέννων από την εργασία σου, δεν σου φτάνει ούτε για ζήτω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι θα έκανα ή τι θα κάνω.... :'( ...

Θα κοίταζα να μειώσω τα Χριστουγεννιάτικα έξοδα για δικά μου πράγματα ώστε να μη λείψει τίποτα από την κορη μου.



Τι θα έκανες αν σκιζόταν σε "άσχημο σημείο" το παντελόνι σου στη δουλειά και δεν είχες άλλο να αλλάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα έδενα κάτι στη μέση μου, ένα σάλι, μπλούζα... εν ανάγκη θα αγόραζα μία φτηνή.

Τι θα έκανες αν είχες καιρό να δεις το αμόρε και λόγω αρρώστιας, είχες μαλλί λαδωμένο σαν...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εριχνα κανενα αυτοσαρκαστικο αστειακι, και θα με λυποταν

Τι θα εκανες αν περιμενες ενα σοβαρο τηλεφωνο, και εβρισκες 6 κλησεις απο αποκρυψη αναπαντητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι θα εκανες αν περιμενες ενα σοβαρο τηλεφωνο, και εβρισκες 6 κλησεις απο αποκρυψη αναπαντητες;
αν είχα τη δυνατότητα θα έπερνα εγώ πίσω, αλλιώς αν δε γνώριζα το νουμερο.... θα ευχόμουν να ξαναπάρουν!

θέλω όμως να απαντήσω και σε αυτό :redface:
Τι θα έκανες αν σκιζόταν σε "άσχημο σημείο" το παντελόνι σου στη δουλειά και δεν είχες άλλο να αλλάξεις;

συρραπτικό rulez big timez! :P



τι θα έκανες αν έκανες αν η γυναίκα που με τις πραξεις της εχει δείξει ότι σε ζηλεύει (αγνωστο το γιατι) προσπαθει να γινετε φιλες? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
συρραπτικό rulez big timez! :P

ΑΨΟΓΗ!!!! :D

Θα το δοκίμαζα αφού της έλεγα όμως πως με έχει κάνει να νιώθω... Μπορεί επιτέλους να μάθαινα και γιατί με ζηλεύει. :confused:



Τι θα έκανες αν σου πρόσφεραν μια καλύτερη (πιο ευχάριστη και του γούστου σου) δουλειά, αλλά με λιγότερα χρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν σου πρόσφεραν μια καλύτερη (πιο ευχάριστη και του γούστου σου) δουλειά, αλλά με λιγότερα χρήματα;

αν "εβγαινα" θα πήγαινα με χίλια!!!


τι θα έκανες αν... εβλεπες οτι ο καλός σου δεν εχει παρει και πολυ χαμπαρι ποσο αναγκη εχεις να φυγεις απο αθηνα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
θα αλλαζα δουλεια.αφου θα μου αρεσε περισσοτερο θα ημουν και καλυτερη σε αυτο και ισως με τον καιρο να επερνα καποια προαγωγη η αυξηση.


τι θα εκανες αν ο γαμπρος σε εστηνε..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα τον έβαζα κάτω, με πολύ σοβαρό ύφος, και θα του το εξηγούσα πολύυυ αναλυτικά, σοβαρά και αδιάλλακτα.

Τι θα έκανες αν ο καλός σου δε σε περιποιούταν και τόσο ενώ ήσουν άρρωστη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
αν "εβγαινα" θα πήγαινα με χίλια!!!


τι θα έκανες αν... εβλεπες οτι ο καλός σου δεν εχει παρει και πολυ χαμπαρι ποσο αναγκη εχεις να φυγεις απο αθηνα? :(
θα του το ελεγα ξεκαθαρα


τι θα εκνες αν την ωρα που βγαινεις για το πρωτο ραντεβου σε παρει τηλ η παλια μεγαλη αγαπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top