Τι θα έκανες αν....

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απλως δεν θα το εβλεπα. Σιγα.. Δεν προβληματιζομαι για τετοια θεματα.

Τι θα εκανες αν.. επαιρνες προσκληση για το γαμο του/της πρωην σου -με τον/την οποιο/α ησουν τρελη/ος και παλαβη/ος και ενω ΔΕΝ τον/την εχεις ξεπερασει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το προσκλητήριο που μου πέσε από τα χέρια….αυτό το λαϊκό άσμα μου θύμισες !
Λοιπόν τι θα έκανα…θα γινόμουν μια κούκλα θα έβρισκα και έναν θεό να με συνοδέψει στην εκκλησία και μπορεί να στο τέλος που εύχονται στο ζευγάρι να έλεγα και κανένα «και του χρόνου» :hehe: :bleh:

Σοβαρά τώρα…δεν θα πήγαινα επ’ ουδενί. Το πιο πιθανό είναι να έφευγα και από την πόλη εκείνη τη μέρα.:'(


Τι θα έκανες αν κατά λάθος άκουγες τις 2 καλύτερές σου φίλες να σε θάβουν πίσω από την πλάτη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα όρμαγα μέσα στην κουβέντα και θα συνέχιζα μαζί τους το κουτσομπολιό προσθέτωντας στις σαλτσες τους κι άλλο πιπέρι με διάφορες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες...
Αφου θα τις εκανα να ντραπουν πραγματικά για την υπαρξη τους και την στάση τους, κι αφου θα μου ζητούσαν συγγνωμη, θα του έδειχνα τον Θεό.. μόνο αυτος μπορει και συγχωρει κι εγω δεν αισθάνομαι καθόλου θεά τελευταίως .
Θα έφευγα βροντώντας και την πόρτα για να πάω μετα να κλειδωθω και να κλαιω κανα μήνα και βάλε για την προδοσία που ΕΠΕΤΡΕΨΑ να μου γίνει :P




Τι θα έκανες αν σου επεριπταν ευθυνες στη δουλεια για ένα λάθος που δεν ειναι δικο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
θα απαιτουσα εξηγησεις..και εαν πιστευα πως δε με καλυπταν....θα εβαζα ενα μεγαλο Χ

τι θα εκανες εαν ο πρωην της κολλητης σου την επεφτε στην αδερφη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιου δυσκολη φάση....
θα ελεγα στην αδερφή μου οτι πρέπει να του το ξεκόψει και θα έλπιζα να με ακουσει!



Τι θα έκανες αν έπρεπε να "δωσεις" συναδελφο προκειμενου να καθαρίσει το όνομα σου στην εταιρια για το λάθος που έγινε και σου χρεώνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ...ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΛΑΘΗ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΙΜΑΤΑΙ ...ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ...ΟΧΙ ΣΤΕΓΝΑ..ΑΛλΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...

τι θα εκανες εαν επρεπε να ξεκοψεις απο μια σχεση πολλων χρονων και γνωριζες καλα πως ο συντροφος σου δε θελει ουτε καν σαν σκεψη να περναει απο το μυαλο του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα ξέκοβα, όοοοοσο κι αν πονούσε, όοοοοσο κι αν έκλαιγε. Δική μου είναι η ζωή και την παίρνω πάλι στα χέρια μου.

ΤΙ θα έκανες αν πλησίαζε απειλιτικά "τρελό" Σαββατοκύριακο με μία παρέα του αμόρε σου, οι οποίοι με το ποτό και τις πλάκες το πάνε πολύυυ συχνά στα όρια και λίγο πιο πέρα, ενώ εσύ δεν πίνεις και... οκ, δεν είσαι 24/7 στην τσίτα για πλάκες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
υπομονή!!!!!!! Και θα προσπαθούσα να εξαντλήσω τα όρια της αντοχής μου και να χαλαρώσω όσο μπορώ για να περάσω εγώ καλύτερα. :)

Τι θα έκανες αν ένιωθες ότι τα "θέλω" του/της φίλης σου και τα δικά σου σχετικά με το -όποιο- κοινό σας μέλλον πάνε με εντελώς διαφορετικές ταχύτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σε αυτή την ηλικία, δε θα έκανα κάτι... Αλλά αν ένιωθα ότι με απασχολεί το θέμα και διεπίστωνα ότι το σκέφτομαι παραπάνω:
α) μεγάααλη συζήτηση
β) ...κι αν δε βγει άκρη... μάλλον θα έφευγα...

Τι θα έκανες αν το αμόρε σου έλεγε να συζήσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα μου άρεσε πολύ και θα έβαζα κάτω τα πράγματα για να δώ κατά πόσο είναι εφικτό αυτό και για το πως θα μπορούσε να γίνει ακόμα περισσότερο!


Θα ήσουν διατεθειμένη/ος να κάνεις κάποιες θυσίες-υποχωρήσεις για να συζήσεις με τον αγαπημένο/η σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θα ήσουν διατεθειμένη/ος να κάνεις κάποιες θυσίες-υποχωρήσεις για να συζήσεις με τον αγαπημένο/η σου ?

Εξαρτάται... Τι θυσίες? Γενικά όμως ναι θα είχα τη διάθεση να συζητήσουμε και να κάνω υποχωρήσεις για να μπορέσουμε να ...συμβιώσουμε καλά.

Τι θα έκανες αν εσύ ήθελες να συζήσεις με τον/την φίλο σου και εκείνος/η το έβλεπε ως διαδικασία "ουπς, σοβάρεψα πολύ και μεγάλωσα τώρα" και ένιωθες ότι δεν ήθελε? Το αυτό και για ανάποδη περίπτωση (αυτός/ή θέλει και εσύ όχι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω ότι μία συζήτηση πάντα βοηθάει... Εγώ ήμουν πάντα πολύυυ κατά της συμβίωσης. Ίσως μεγαλώνοντας, ίσως οι απόψεις φίλων, μου έρχεται πιο "ευκολοχώνευτη" η ιδέα! Άρα... αν δεν είναι αγεφύρωτο το χάσμα, κάαατι πάει κι έρχεται, ε; :)

Τι θα έκανες αν δε σου έλεγε αρκετά γλυκόλογα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα της έλεγα εγώ ακόμα περισσότερα!

Τι θα έκανες αν ήθελες να κάνεις μια αλλαγή στην ζωή σου ?
(άμεσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μια αλλαγή στη ζωή μου.

Τι θα έκανες αν βαριόσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Θα άλλαζα συνήθειες ;)

Τι θα έκανες αν έπρεπε να πας με το συντροφό σου σε αγώνα ΠΑΟ_Γαύρος, στο ΟΑΚΑ, σε θύρα γαύρων ενώ είσαι βάζελος φίλαθλος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα το διασκέδαζα ρίχνοντας βρωμοαμπούλες.:hehe:

Τι θα έκανες αν "το προσκλητήριο, μου έπεσε απ'τα χέρια, όχι δεν γίνεται δεν είναι δυνατόν. Εσύ που μου 'ταζες τον ουρανό, τ'αστέρια, τώρα στον γάμο σου με θες να 'μαι παρών".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τίποτα. Οι ερωτευμένοι γίνονται πολύ συχνά περίεργοι, δε σκέφτονται το "σωστό" ή απλά τον άλλον. Και στην τελική, πιο δυναμικά να κλείσει αυτό το κεφάλαιο δεν μπορούσε, άρα πάμε γι' άλλα... επιτέλους!

Τι θα έκανες αν είχες πέντε λεπτά καιρό να κάνεις το αμόρε να σε συγχωρέσει, επειδή σε είδε χέρι-χέρι με τον/την πρώην;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αν ήταν απλά κάτι αθώο πραγματικά θα του εξηγούσε με κάθε ειλικρίνια και θα έλπιζα στην κατανόηση του. αν πάλι το χερι-χερι ήταν κάτι πιο πονηρό, καλά να πάθω, αλλά κ πάλι θα προσπαθούσα να εξηγήσω την κατάσταση.

Τι θα έκανες αν είσαι με κάποιον καιρό κ αγαπιέστε αλλά πρέπει να είστε μακριά (σε άλλες χώρες) για τουλάχιστον 2 χρόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι να έκανα....υπομονή. :(
Αν δεν είχα παιδί και υποχρεώσεις θα πηγαινοερχόμουν όσο πιο συχνά μπορούσα.



Τι θα έκανες αν κάποιος άνωστος σου τηλεφωνούσε καθημερινά στις 3 τη νύχτα και σου μιλούσε πονηρά, και από τον ΟΤΕ σου έλεγαν πως δεν μπορούν να τον εντοπίσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Θα άλλαζα αριθμό!!


Και αν αυτός έβρισκε και τον νεο σου αριθμό και συνέχιζε να σε παίρνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top