Τι θα έκανες αν....

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα πάλευα να προχωρήσω... θα αφιέρωνα πολύυυ χρόνο σε μένα και μόνο εμένα, θα τον διέγραφα (για λίγο) και με τον καιρό θα αφιερωνόμουν και σε άλλον... Ε, αν μετάαα πια ακόμα τον ήθελα... χμφ. Αλλά όλοι δεν ξαναθέλουμε, μετά το χωρισμό;; ;)

Τι θα έκανες αν η συγκάτοικος χρησιμοποιούσε το ίντερνετ σου αλλά σου έλεγε ότι "παίρνει" ασύρματο από τον από κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα άλλαζα τον κωδικό πρόσβασης μου και θα έβαζα εντολή κάθε φορά που είναι να γίνει η ασύρματη σύνδεση να μου ζητάει κωδικό ;)



τι θα έκανες αν καταλάβαινες ότι έχεις ένα ελάτωμα που βάζει σε κίνδυνο τη σχέση σου αλλά μάλλον δεν έχεις τον χρόνο και την διάθεση στην παρούσα φάση της ζωής σου να το αλλάξεις? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θα άλλαζα σχέση ???

Τι θα κάνατε αν την ώρα της πτήσης σε προορισμό προς το εξωτερικό, σας καρφώνονταν στο μυαλό να συνεχίσετε την ζωή σας εκεί και μετά την προσγήωση το έχετε πλέων αποφασίσει οτι τουλάχιστον θέλετε να το προσπαθήσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θα ...ξύπναγα γιατί η αεροσυνοδος θα μου έλεγε ότι ήρθε η ώρα για την προσγείωση και πρέπει να δέσω τη ζώνη μου... :P:P:P


Τι θα έκανες αν κάποιος που πρέπει να συναναστρέφεσαι για 8 ώρες καθημερινά είχε αγαπημένο χόμπυ εντός 8ώρου να κοιτάει (χμμμ...ας είμαι κομψή)...τα οπίσθιά σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα του έλεγα το ίδιο κομψα όσο αυτός κοιτάει "σου αρέσει αυτό που βλέπεις? σε λίγο δε θα βλέπεις τουλάχιστον απ το ένα μάτι" :P




τι θα έκανες αν την έκανες κοπάνα απ τη δουλεια αλλα βαριοσουν να κανεις κι οτιδήποτε άλλο από ένα σωρό δουλειές που σκεφτόσουν ότι θα κάνεις αφου δεν πηγες στη δουλεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
θα πήγαινα στη δουλειά τελικά!!




Τι θα έκανες αν έκανε γιορτή σήμερα το σχολείο και δεν βάζαν απουσίες? (θα πήγαινες ή όχι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αναλογως! Θα πηγαινα αν πηγαιναν και οι φιλοι μου, αν προβλεποταν νταβαντουρι, αν ηταν κανενας που μου αρεσε:redface:, αν ηταν να παω για καφεδακι μετα!:P Αν και γενικα η γιορτη της 17 Νοεμβρη παντα μου αρεσε, με συγκινουσε, οποτε μαλλον θα πηγαινα ετσι κι αλλιως! Αλλα τα παραπανω θα βοηθουσαν!


Τι θα εκανες αν ειχες πολυ διαβασμα και ειχες κανονισει να βγεις το βραδυ αλλα δεν μπορεις να ξεκολλησεις απο το πισι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν θα ξεκόλλαγα!!




Τι θα έκανες αν έκανες πάρτυ και μαζευότνα τόσος ακάλεστος ξένος κόσμος και στα έκανε όλα ρημαδιό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα τους έλεγα, όσο πιο ευγενικά και διακριτικά γίνεται, πως το πάρτυ τέλειωσε και θα παρακαλούσα την παρέα μου να με βοηθήσει να συμμαζέψω λίγο το σπίτι πριν έρθουν οι γονείς μου...γιατί αλλιώς δε το κόβω να έκανα πάρτυ ξανά!


Τι θα έκανες αν το ίδιο βράδυ είχε πάρτυ γενεθλίων ο/η κολλήτος/η σου και το αμόρε σου είχε προτείνει ρομαντικό δείπνο για την επέτειό σας; (Το αμόρε προτιμάει να μείνετε μόνοι και δε δέχεται να έρεθι στο πάρτυ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εννοείται θα πήγαινα στο πάρτυ, το δείπνο θα μπορούσαμε να το κάνουμε μια μέρα πριν ή μετά, αλλά θα ήταν γαϊδουριά να πω στον φίλο μου να αλλάξει μέρα στο πάρτυ για να βγω με το αμόρε.:ermm:

Τι θα έκανες αν το έτερον ήμιση στην έλεγε για τον τρόπο που ντύνεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα του εξηγούσα πως αυτό το ντύσιμο με εκφράζει και πως με ενοχλεί να μου τη λέει κι αν δεν έπαιρνε από λόγια, θα έκανα ακριβώς το ίδιο για να καταλάβει πόσο σπαστικός γίνεται!

Τι θα έκανες αν κάποιος/α άγνωστος/η στο δρόμο(ο/η οποίος/η όμως σου τράβηξε την προσοχή από μακριά) σε πλησίαζε, σου μιλούσε και σου ζητούσε το κινητό σου για να μη χαθείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Θα ζητούσα εγώ το δικό του τηλ χωρίς να δώσω το δικό μου και θα σκεφτόμουν με την ησυχία μου τις επόμενες μέρες αν και πώς θα το χειριστώ.

Τι θα έκανες αν ο πρώην σου ερχόταν μετά το χωρισμό συνεχώς στο στέκι που σύχναζες –το οποίο πριν σνόμπαρε- και κουβαλούσε μαζί του και την κοπέλα με την οποία σε είχε κερατώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αν ήμουν κοπέλα θα έπαιρνα μια φίλη μου και θα φιλιόμασταν παθιασμένα μπροστά τους. Μετά θα έπαυα να το σκέφτομαι, γιατί σε αυτό ποντάρει -στο ότι τον προσέχω- και είναι σιχαμένο παιχνίδι.

Τι θα έκανες αν έπρεπε να κάνεις μπάνιο και να ξυριστείς και είχες πολύ λίγη ώρα μπροστά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να ζητήσω παράταση!



Τι θα έκανες αν κάποιος ενοχλητικός σου είχε σπάσει τα νεύρα, αν έστελνε συνεχώς sms και έπαιρνε τηλ 2-3 φορές τη μέρα και καλά "να πει ένα γεια";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να ζητήσω παράταση!



Τι θα έκανες αν κάποιος ενοχλητικός σου είχε σπάσει τα νεύρα, αν έστελνε συνεχώς sms και έπαιρνε τηλ 2-3 φορές τη μέρα και καλά "να πει ένα γεια";

Θα του έλεγα κι εγώ συνέχεια "Είσαι μια μαϊμού και τον παίρνεις που και που".:clapup:


Κι αν δεν υπήρχε περίπτωση για παράταση;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToSoDouLa

Νεοφερμένος

Η ToSoDouLa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Θα του έλεγα κι εγώ συνέχεια "Είσαι μια μαϊμού και τον παίρνεις που και που".:clapup:


Κι αν δεν υπήρχε περίπτωση για παράταση;:clapup:


Αν δεν υπήρχε περίπτωση για παράταση θα φώναζα σα το Βέγγο "δεν προλαβαίνω" ε και απλά θα προσπαθούσα να κάνω ό,τι καλύτερο με δεδομένο το χρόνο που είχα στη διάθεσή μου.

Ερώτηση:
Τι θα έκανες αν έμενες με το αυτοκίνητο κάπου στο δρόμο, δεν υπήρχε ψυχή και το κινητό δεν είχε σήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Κι αν δεν υπήρχε περίπτωση για παράταση;:clapup:


Ηι Valderako!!:) :)

Το ακαδημαϊκό τέταρτο δε σου λέει κάτι -? ;)


Τι θα έκανες αν ο κομμωτής σου έκοβε κατά λάθος πολύ πιο κοντά τα μαλλιά απʼ ότι ήθελες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φόνο! :mad:

Τι θα εκανες αν εμενες απο βενζινη στην μεση του πουθενα και το κινητο σου ειχε κλεισει απο μπαταρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πανικοςςςς.....θα εκλαιγα γοερα παρακαλωντας να βρεθει ενας χριστιανος να με παρει απο'κει...


κι'αν σε αυτη την κατασταση εβλεπες μια τεραστια αρκουδα να σε κοιταει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα ξάπλωνα και θα κράταγα την αναπνοή μου(λένε ότι οι αρκούδες δεν τρώνε τους πεθαμένους).

Τι θα έκανες αν το υπέροχο καινούριο και πανάκριβο ρούχο λερωνόταν με πίσσα(τώρα πώς δεν ξέρω!:P );
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top