Τι θα έκανες αν....

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η πυρηνικη φυσικη ειναι ο πιο ευκολος τομεας της φυσικης. :redface:
Coming from a physicist.
Χαλαρή είμαι μωρε no trigger.
Ολοι με πρεξηγειτε εδω μεσα :redface:
Και για να απαντήσω στην ρημαδιασμένη την ερώτηση.
Ναι θα το έκανα !
Θα ελεγες ψεματα για να κρυψεις την πικρη αληθεια;
Είμαι σε λάθος θέμα αρα θα το προσαρμόσω ανάλογα με το εξής εδιτ:
Τι θα εκανες αν χρειαζοταν να κρυψεις την πικρη αληθεια με ενα ψεμα;
Αναλογα αυτο που θα περιειχε η πικρη αληθεια και το αποτελεσμα της αν ο αλλος την μαθαινε τελικα.
Αν ειχε αποτελεσμα δε θα ελεγα ψεμα,θα ελεγα την πικρη αληθεια full face και οπως το επαιρνε.
Αν ομως παρολο που την ελεγα δεν γινοταν κατι την αληθεια εκει θα την παρεκαμπτα απλα,ουτε με ψεμα δεν θα την ελεγα καν.Καποιους ειναι βοηθητικο να τους αφηνεις στην αγνοια τους,τους βοηθαει πολυ περισσοτερο:Pψιτ δες εδω ;)

8397956f1e97ecef404121b358077655.jpg


Iδια ερωτηση παιδια
Τι θα εκανες αν χρειαζοταν να κρυψεις την πικρη αληθεια με ενα ψεμα;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ε αν χρειαζόταν οπωσδήποτε να πω ψέμα, θα προσπαθούσα τουλάχιστον να το πω όσο πιο πειστικά γίνεται και θα προετοίμαζα ήδη στο μυαλό μου τα λόγια μου σε περίπτωση που με ανακάλυπταν. Είναι η φύση της ερώτησης τέτοια που δεν μπορώ να πω ότι θα έλεγα την αλήθεια.


Τι θα έκανες αν οι γονείς σου δε σηκωναν κανένα τηλέφωνο ούτε σταθερό επί 1 ολόκληρη μέρα; (φαντάζομαι ότι δεν το συνηθίζουν)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα έψαχνα να τους βρω από κοντά έτσι ώστε να τους πω κι εγώ "γιατί δε σηκώνεις το τηλέφωνο; να σου αγοράσω ένα κορδόνι να το κρέμας στο λαιμό" όπως μου λενε αυτοί.

Τι θα εκανες αν λαμβάνες ερωτικό ραβασάκι από άγνωστο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,171 μηνύματα.
Θα κρυβομουν γιατί σαν γνωστό πνεύμα αντιλογίας που έχει διαφωνίες με όλους και για τα πάντα όλο και κάτι περίεργο θα πετούσα και θα με έστελναν πακέτο μαζί με τους κομμουνιστές σε κάνα ξερονησι.

Τι θα έκανες αν γινοσουν δισεκατομμυριούχος; Biased.
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα επένδυα σε asteroid mining ώστε να γίνω τρισεκατομμυριούχος.

Τι θα έκανες αν ήσουν πρώην μεγάλος αθλητής ως παράγοντας για να βελτιώσεις τον αθλητισμό (οποιοδήποτε άθλημα);
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έφτιαχνα ένα δικό μου γυμναστήριο - χώρο προπόνησης αποκλειστικά για γυναίκες, με γυναίκες στο προσωπικό ώστε να υπάρχει μεγαλύτερη ασφάλεια και οικειότητα και θα αναλάμβανα προσωπικά την προπόνηση κάποιων ανερχόμενων ταλέντων με πολύ χαμηλή ή χωρίς καθόλου αμοιβή (δεδομένου ότι έχω ήδη κάνει περιουσία ως πρώην αθλήτρια).


Τι θα έκανες αν οι γονείς σου σου έλεγαν ότι χωρίζουν ή ξαναπαντρευονται μεταξύ τους; (ανάλογα με το τωρινό τους relationship status και υποθέτοντας ότι είναι και οι δύο εν ζωή).
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα τους έλεγα τόσα χρόνια δεν χωρίσατε τώρα το θυμηθήκατε !

Τι θα έκανες αν ο πατέρας σου την έπεφτε στη κολλητή σου .
Η η μαμά σου στον κολλητό σου .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα τους εβαζα μια πόστα για να καταλαβαιναν την ασχημη θεση μου εκεινη τη στιγμη και ευελπιστω οτι θα το εκοβαν μαχαιρι.

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν ο πατέρας σου την έπεφτε στη κολλητή σου .
Η η μαμά σου στον κολλητό σου .
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τους εβαζα μια πόστα για να καταλαβαιναν την ασχημη θεση μου εκεινη τη στιγμη και ευελπιστω οτι θα το εκοβαν μαχαιρι.

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν ο πατέρας σου την έπεφτε στη κολλητή σου .
Η η μαμά σου στον κολλητό σου .
Super cringe! Αλλά θα τους άφηνα να κάνουν ο,τι θέλουν, μόνο που θα έκλεινα τα μάτια να μην βλέπω.

Τι θα έκανες αν έπιανες τη γιαγιά σου στο τάμπλετ να γράφει στο e-steki στο thread για τις ερωτικές σχέσεις; Και μετά, για να το κρύψει έμπαινε στο fb να ανεβάσει "γλυκές καλημέρες σε όλο το παρεάκι μου" με φόντο την Αγιά Σοφιά, F-16 και ένα φλυτζάνι καφέ;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Το παραπάνω σενάριο είναι πιθανό να συμβεί. Απλά θα χαιρόμουν που περνάει καλά.

Τί θα έκανες αν κάποιος σού έλεγε οτι κάποιος άλλος είναι κρυφά ερωτευμένος μαζί σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τον ανάγκαζα να μου πει ποιος.


Τι θα έκανες αν σου έστελνα πμ και σου έλεγα ότι θέλω να αυτοκτονήσω.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά θα σε έκανα ταγκ σε κάνα τρολοθέμα.

Τι θα έκανες αν έτρωγες μπαν for life;
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Μακαρόνια με κιμά γαλοπούλας, μιας που είμαι σε διατροφή.

Τι θα έκανες αν σε έπιανε λάστιχο σε ερημική περιοχή και δεν είχες ρεζέρβα;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα αλλαζα το λαστιχο;
τι θα εκανες αν η κοπελα σου σου ελεγε πως ειναι εγκυος ( για αντρες) για γυναικες αν μαθαινες πως ησουν εγκυος
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Εε αν ήταν σε ηλικία και γενικά σε φάση που το ήθελα, θα χαιρόμουν πολύ. Διαφορετικά σίγουρα θα έτρωγα σοκ και προβληματισμό (μακριά από εμάς αυτά 😛).
(Γενικά θέλω πολύ να κάνω παιδιά, αλλά μετά από μιας δεκαετία και αν βρεθεί ο κατάλληλος σύντροφος κτλ)


Τι θα έκανες εάν μάθαινες πως ο σύντροφος της κολλητής σου την απατά ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τον έπιανα να του μιλήσω για να μου πει τι συμβαίνει και θα αποφάσιζα μετά ανάλογα αν θα της μιλήσω ή όχι.

Τι θα έκανες αν κάποιος ήταν πολύ προσβλητικός δημόσια απέναντι σε ένα δικό σου άτομο.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα γινόταν της πουτ@νας
τι θα εκανες αν είχες δυο μηνες ζωης
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Θα έκλεινα κινητά και θα έκανα τη ζωή μου.

Τι θα έκανες αν επιανες στα πράσα το/τη σύντροφο σου με τον/την κολλητό/ή σου; (Κάντε ο,τι συνδυασμό θέλετε.)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top