Τι θα έκανες αν....

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι θα έκανες εάν σας πιάνανε οι κάψες με το έτερον ήμισυ μέσα στο..... αεροπλάνο; :P


Θα του έδινα ραντεβού σε τρία λεπτά στην ..τουαλέτα! ;)

Τι θα έκανες αν σε πιάνανε κάψες γενικά αλλά δεν είχες με ..ποιον/α να τις μοιραστείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Θα τις "μοιραζόμουν" με τον εαυτό μου βέβαια!!!:P

Αν ενώ κυκλοφορούσες στο δρόμο άκουγες ένα σκρατς; Ναι, ήταν το παντελόνι σου που σκίστηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα γύριζα σπίτι :P

Αν ήθελες να "ξεφύγεις" για λίγο καιρό και δεν είχες πού να πας να απομονωθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
θα εμπαινα στο αμαξι και οπου με βγαλει ο δρομος ;)



τι θα εκανες εαν ειχες φτασει στα ορια σου με μερικους/μερικες αλλα εαν ξεσπασεις θα εχει κακες συνεπειες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα ξεσπούσα και όποιον πάρει ο χάρος, όταν τα πέρνω δεν καταλαβένω μια:D
Ειμαι υπέυθυνη των πράξεων μου


Τι θα έκανες άν έπρεπε να προλάβεις σπίτι, σύζηγο, υπερορίες στην δουλειά και δεν προλάβενες ούτε να φάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Θα έστελνα το σύζυγο στη μαμά του για μόνιμη εγκατάσταση και θα ζούσα περισσότερο για πάρτη μου....:)


Τι θα έκανες αν δεν μπορούσες να διαλέξεις μέρος για εκδρομή;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τι θα έκανες άν έπρεπε να προλάβεις σπίτι, σύζηγο, υπερορίες στην δουλειά και δεν προλάβενες ούτε να φάς;

Θα έφευγα από τοι σπίτι, θα χώριζα, θα δήλωνα παραίτηση από τη δουλειά και θα πήγαινα σε ένα καλό εστιατόριο όπου θα έτρωγα μέχρι τελικής πτώσης.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα έκλεινα τα μάτια και θα έδειχνά ένα οποιοδήποτε μέρος στο χάρτη που θα είναι μπροστά μου:)

Τι θα έκανες άν δεν έφτασες τα οικονομικά ουτε κάν στα μισά του μήνα και δέν έχεις τίποτα στην τράπεζα εξτρά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Θα έκλεινα τα μάτια και θα έδειχνά ένα οποιοδήποτε μέρος στο χάρτη που θα είναι μπροστά μου:)

Τι θα έκανες άν δεν έφτασες τα οικονομικά ουτε κάν στα μισά του μήνα και δέν έχεις τίποτα στην τράπεζα εξτρά;

Θα πήγαινα στην Ερμού με την κιθάρα μου και θα έπαιζα μέχρι να μαζέψω όσα μου λείπουν.......


:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα πήγαινα στην Ερμού με την κιθάρα μου και θα έπαιζα μέχρι να μαζέψω όσα μου λείπουν.......


:) :)


Θα σου χαμογελούσα και εγώ :) :) :) :) :) :)


Τι θα έκανες άν έπερνες νέο αυτοκίνητο και κάποιος το βράδυ στο γρατσουνούσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τάματα ..να μη του ξανασηκωθεί! :P

Τι θα έκανες αν ερωτευόσουν κάποιον φίλο σου; Και για να το κάνω δύσκολο ...ήταν παντρεμένος με παιδιά; (δεν ξέρω τι να ρωτήσω μαμώτο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οτι θα έκανα κι αν ήταν ανύπαντρος και χωρίς παιδιά...........


Τι θα έκανες αν σε καλούσαν σε ένα βαρετό επαγγελματικό δείπνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θα πήγαινα και θα έβρισκα μια καλή δικαιολογία για να φύγω νωρίς.

Τι θα έκανες αν έβλεπες 200 ευρω να πεύτουν από το πορτοφόλι μιας μεγάλης σε ηλικία κυριας, χωρίς βέβαια αυτή να το έχει αντιληφθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Αν τα τσεπωνα, δεν θα μπορουσα να τα χω καλα με τη συνειδηση μου... Οποτε φυσικα θα της τα εδινα.

Αμα επεφταν ομως απο καποιον με πολλα λεφτα, εννοειται θα τα τσεπωνα.

Τι θα εκανες αν επαιρνες χαμπαρι οτι καποιος προσπαθει να σου κλεψει λεφτα στο δρομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα τον ξεφτιλιζα μπροστα στον κοσμο για να το θυμαται.... :mad::mad::mad::mad:

τι θα κανατε αν χανατε ενα αγαπημενο σας προσωπο; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Απλά θα προσπαθούσα να συμβιβαστώ με την ιδέα :(

Τι θα έκανες αν έφτιαχνες ένα γλυκό για το αγόρι σου και τελικά έβγαινε χάλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα το πεταγα και θα φτιαχνα αλλο αν προλαβαινα... :P:P:P:P

τι θα κανες αν σου διναν οριο ζωης; ποια πραγματα θα θελες να κανεις για τελευταια φορα; (πολυ μακαβρια ερωτηση αλλα πεστε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tίποτα περισσότερο από αυτά που κάνω τώρα. Ετσι κι αλλιώς έχω μάθει να ζω σαν κάθε στιγμή να είναι η τελευταία μου.


Τι θα έκανες αν καταλάβαινες οτι άδικα αγχώνεσαι για κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα προσπαθουσα να μην αγχωνομαι και να δω την ομορφη πλευρα της ζωης :) :) :) :)

τι θα εκανες αν ειχες να πας ενα ταξιδι που ονειρευοσουν και εκεινη τη μερα εφτανες αργοπορημενος-η στο αεροδρομιο και κινδυνευες να χασεις την πτηση σου; :confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν και δέν υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτό:P Θα έτρεχα όσο μπορούσα να φτάσω άν τελικά δεν προλάβω πέρνω΄το επόμενο που πάει στον προορισμό μου;)


Τι θα έκανες άν κλεινόσουν έξω απο το σπίτι με τα εσώρουχα; χωρίς κινητό και κανένα γνωστό γείτονα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top