Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Your vote will be publicly visible.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 334)

Physiognomist

Well-known member

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.
Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?
χαχχαχαχ :lol:

Εμένα μου βγαίνει ο καρκίνος ιδιαίτερα σαν χαρακτηριστικά, και μερικές φορές βγάζω του κριού .....
Αλλά με κουράζει πολύ όλο αυτό δεν μπορώ να τα τα ισορροπήσω :eek:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

Indiana Jones

New member

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Όχι ότι έχει κάποια σημασία αλλά είμαι Δίδυμος με ωροσκόπο Ιχθύ. :P

Fotini_mp

New member

Η Fotini_mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα :upside:

Stitchpunk

New member

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 558 μηνύματα.
Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.

Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα :upside:
Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ
Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!:hehe:
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;;)

Stitchpunk

New member

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 558 μηνύματα.
Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!:hehe:
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;;)
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
:lol:)

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,155 μηνύματα.
Αιγοκαιρος είμαι 6/1 έχω γενέθλια!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?
Μόλις τώρα πρόσεξα πόσο αυτά τα δυο ποστ, κάνουν ωραία ρίμα. :D
Πετάει η ομάδα!:thumbup:
Καλημέρα και καλή εβδομάδα! (κοίτα που πάλι ομοιοκαταληξία βγήκε!:P)
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
:lol:)
Ε, σαφώς για να είναι κάποιος "αστέρι", χρειάζονται πολύ περισσότερα από μια απλή επιρροή των άστρων, δεν υπάρχει καμια αμφιβολία περί τούτου.;)

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...