Τι έχετε στο avatar σας;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ύστερα από αρκετό ψάξιμο βρήκα αυτό: ο Kermit από το Muppet Show ακούει τον αρκούδο Fozzie να φωνάζει για βοήθεια από τα παρασκήνια...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Garflied...ΘΕΟΣΣΣΣΣ!!!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Ό,τι πιο αγαπημένο μου: μια όμορφη νεράιδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να το αλλάξω, ήθελα μια αγελάδα και μου την έσπασε που δεν μπορώ να την ανεβάσω(προσπαθώ με διάφορούς τρόπους)που θα μου πάει θα αλλάζω μέχρι να την ανεβάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αλλαξα και παλι......πιστευω μπορειτε να μαντεψτε τι εχω βαλει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αλλαξα και παλι......πιστευω μπορειτε να μαντεψτε τι εχω βαλει ε;


Τα παιζάκια σου ειναι αυτά; hunter μορφόσογο βλέπω έ; δεν παίζεσε:)



Λοιπόν μπόρεσα να βάλω την αγελάδα μου, σαν ζώο ειναι το αγαπημένο μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κουκλια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
αλλαξα και παλι......πιστευω μπορειτε να μαντεψτε τι εχω βαλει ε;

Οι επομενοι τρεις μεγαλοι αργηχοι της Μafia.:P:D
Ευρωπη
Αμερικη
Ασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τα παιζάκια σου ειναι αυτά; hunter μορφόσογο βλέπω έ; δεν παίζεσε:)



Λοιπόν μπόρεσα να βάλω την αγελάδα μου, σαν ζώο ειναι το αγαπημένο μου:redface:

μπράβο η αγελάδα σου,μεταλλαγμένη είναι και κάνει σαν δελφίνι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μια απο τις αγαπημενες μου ταινιες ΕΒΕΡ!!

Ισως πιο προσεγμενη - μεχρι την τελευταια λεξη, κινηση, εκφραση - ταινια που εχω δει.

I love Melvin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τον Launchpad McQuack από τα ιστορικά Ducktales. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
υπέροχο είναι Γιώργο:P.
[=>/*\<=]
Εγώ έχω την αδερφή μου... Σήμερα την τράβηξα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
τον άντρακλα μου!!Είναι το σκυλουμπίνι μου!!Ο Ηρακλής μου!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ρε συ Μητσαρα τι μουτρακι υπεροχο ειναι αυτο στο avatar σου;:inlove: :baby: :thumbsup:
Πραγματικα ειναι η αδελφουλα σου;;;;)
Αφασια ειναι μιλαμε ε!Μπραβο βρε συ!!!

Γιωργαρα εσυ παλι respect γιατι μας ξυπνας παλιες καλες εποχες...:redface: ;)

Εγω τωρα για aνatar τι εχω...ελα μου ντε...το αγαπημενο μου ειδος γυναικων.
Gothic κι ετσι...(περαν απο την κοπελα και το υφος της, μου αρεσαν πολυ και τα χρωματα που εχει...);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ναι Μάριε η αδερφή μου είναι.... Μου έσπασε τα νεύρα να της βγάλω μια φώτο σήμερα..!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιωργαρα εσυ παλι respect γιατι μας ξυπνας παλιες καλες εποχες...:redface: ;)
:redface::)


Εγω τωρα για aνatar τι εχω...ελα μου ντε...το αγαπημενο μου ειδος γυναικων.
Gothic κι ετσι...(περαν απο την κοπελα και το υφος της, μου αρεσαν πολυ και τα χρωματα που εχει...);)
Πολύ ωραίο. :) Γενικά ρισπέκτ σ' όλα τα αβατάρια σου - μαζί με το σχολιασμό από κάτω γίνονται καψουρο-ρομαντικούλια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ένα μωρογατουλίνι..!!! :inlove: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
μαντέψτε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Διαφήμιση της Absolut με αεροφωτογραφία της Αριστοτέλους στη Θεσσαλονίκη!;)

Η πλατεία έχει ακριβώς το σχήμα του μπουκαλιού, χωρίς κάποιο μοντάζ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ενα κοισακι που βρηκα σε μια καρτα που μου εστειλαν στο mail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top