Τι έχετε στο avatar σας;

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
..να τους μαζέψετε, να τους βάλετε σε κουτάκι και συσκευασία/περιτύλιγμα δώρου...και βουρ για το δέντρο του e-steki :clapup:.

Δεν έχω πρόβλημα με αυτό…για ποιον προορίζομαι? (Θα έχει μια μεγααααλη έκπληξη:bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όπως όλοι βλεπετε ένα Panda που τα θεωρώ απο τα πιο χαριτωμένα ζωακια και είναι είδος προς εξαφάνιση:(

Το συγκεκριμένο το κατέβασα απο το WWF όταν είχα μπει να κάνω συνδρομή, το χω όμως σχεδόν δύο χρόνια και αποφάσισα να το βγάλω.
Θα κατσω το βράδυ να αναζητήσω το νέο μου αβατάρ για το 2007:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μία γατούλα που κοιμάται με ένα τηλέφωνο αγκαλιά, σήμερα την έβαλα :) (ξέρω μάλιστα ότι έχουν πέραση εδώ μέσα ;))

Αν νομίζετε ότι κάπου την έχετε ξαναδεί, η απάντηση είναι ΝΑΙ. Έβλεπα το σόου του Γρηγόρη και την έδειξε σε κάτι ωραία βιντεάκια που έστειλαν ακροατές. Τυγχαίνει να έχω τηλεόραση στον υπολογιστή μου και ευτυχώς που ήμουν γρήγορος και απαθανάτησα αυτή τη στιγμή... :)

Αν τη θέλει κανείς, ευχαρίστως να τη στείλω :D (το μέγεθος είναι αρκετά μεγαλύτερο, περίπου 800χ600)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Λόγω εποχης έναν Άι Βασίλη.... που έκανε λάθος στην έξοδο και χάλασε τον τοίχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HitMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βίκτωρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Tον σκύλο μου -Zidane- γνωστό και ως "ήταν η ζωή μου κόλαση και την έκανες πιο κόλαση" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Tον σκύλο μου -Zidane- γνωστό και ως "ήταν η ζωή μου κόλαση και την έκανες πιο κόλαση" :D
Τι γλυκούλι που είναι!!!!!!!!
Άντε να μαζευομαστε κι άλλοι που προτιμάμε τα σκυλακια:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Moιαζει πανεξυπνος κι σαφως ειναι φατσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HitMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βίκτωρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Χμμ... όλοι μου τον βγάζουν πανέξυπνο αλλά είναι χαζούλης [αξιαγάπητα χαζούλης! :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Όπως όλοι βλεπετε ένα Panda που τα θεωρώ απο τα πιο χαριτωμένα ζωακια και είναι είδος προς εξαφάνιση:(
Πραγματικά έχουν πολύ φάτσα τα άτιμα. Πάντως από ότι μαθαίνω ο πληθυσμός τους ανακάμπτει αργά αλλά ανακάμπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
O Brave sir Robin ειναι ενας χεστης ιππότης απο την ταινια "Monty Pythons and the Holy Grail".
Απο τη wikipedia
He is known for having "nearly fought the dragon of Angnor", for having "nearly stood up to the vicious chicken of Bristol" and for having "personally wet himself at the Battle of Badon Hill".
Ειναι φατσουλα, οποιος εχει δει τις αντιστοιχες σκηνες σκαει στα γελια μολις τον βλεπει και ταιριαζει με τις ανασφαλιες που εχω συχνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τον γνωστό Adrew της σειράς Forever Friends σε διάφορες παραλλαγές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το Σουηδό Μάγειρα από το θρυλικό Muppet Show :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο να το εκλαβω σαν καπιου τυπου υπονοουμενο για μενα;:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτο να το εκλαβω σαν καποιου τυπου υπονοουμενο για μενα;:shifty:
Ήμουν σίγουρος ότι θα απαντούσες :P








ΟΧΙ :teasing:
Εσύ τι έχεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω εχω εναν σεξοπορνοδιαστοφικοσαδομαζωχιστικοπαιδεραστη που επισκευτικε ενα σχολειο να βρει τα θυματα του!:D
Ειναι ερωτιση αυτη ρε; Εναν ινδιανικο λυκο που ουρλιαζει κατω απο την πανσελινο (με τελιος λαθος φωτισμο καθως η πανσελινος ειναι απο πισω αλλα το φως ερχετε απο τα πλαγια και απο πανω:P)
(προφανος ουρλιαζει γιατι σε ειδε και δεν αντεξε το θεαμα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τον Al Pacino ως Don Corleone στο Godfather του Coppola :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
2 δύτες κοπέλες και κάτι δελφινάκια. Επειδή είμαι πολύ γραφικό άτομο καταβάθος ήθελα avatar που να συνδυάζεται με το user name μου.:P Κι αυτό μου φάνηκε πολύ μαγευτικό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εγώ έχω τον χάρο της αρχαίας ελληνικής μυθολογίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
2 δύτες κοπέλες και κάτι δελφινάκια. Επειδή είμαι πολύ γραφικό άτομο καταβάθος ήθελα avatar που να συνδυάζεται με το user name μου.:P Κι αυτό μου φάνηκε πολύ μαγευτικό.:redface:
Όντως, είναι πολύ όμορφο! Και το προηγούμενο που είχες ήταν πολύ καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όντως, είναι πολύ όμορφο! Και το προηγούμενο που είχες ήταν πολύ καλό :)

Ευχαριστώ Maggie μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top