Τι έχετε στο avatar σας;

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1) ως γνωστόν,στα posts μου,συνηθίζω να χρωματίζω μερικές λέξεις..αυτό το κάνω,γιατί από τότε που ήμουν μικρή,θυμάμαι ότι κάθε λέξη μου "έβγαζε" κι ένα χρώμα,όπως και οι αριθμοί.. 2) το ψευδώνυμο μου είναι "burbuja" που σημαίνει "μπουρμπουλήθρα" στα ισπανικά..
επομένως,το avatar που έχω,το βρήκα απ'αυτά που υπάρχουν στο e-steki,αλλά νομίζω ότι ταιριάζει απόλυτα στο nick μου,καθώς και τα 2 έχουν μια αρκετά παιχνιδιάρικη διάθεση και τα χρώματα που έχει το παπούτσι,είναι αυτά που έχω στο μυαλό μου όταν σκέφτομαι την λέξη "burbuja"... ;) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Από πιτσιρίκα λατρεύω τον κούκλο αρκούδο Andrew Brownsword της συλλογής "Forever Friends" της Hallmark και αποφάσισα εκτός από τα άπειρα αρκουδάκια που έχω σπίτι να τον χρησιμοποιήσω και ως avatar στο στέκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ένα κουνελάκι για να ταιριάζει με το νικ μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Την Maggie!!!!! :D :D :D
Δεν είναι γλύκα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Την Maggie!!!!! :D :D :D
Δεν είναι γλύκα? :redface:
Αμε! Μην πω οτι πρέπει να είναι η πιο έξυπνη της οικογένειας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δεν ισχύει το ίδιο και για τη δική μας maggie :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Το νανάκι που έπαιζα παλιά στο lineage!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Oσοι-ες ασχολουνται με το pc gaming και παιζουν role playing games, σιγουρα αναγνωρισαν την Lady Aribeth απο το μοναδικο και ανεπαναληπτο παιχνιδι Neverwinter nights.
Καταπληκτικο παιχνιδι, απιθανο σεναριο και απολυτα γοητευτικο!Μια απο τις μεγαλες μου αδυναμιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ένα αρκουδάκι που λέγεται ''tatty'' ή ''me to you''!!! Είναι το αγαπημένο μου αρκουδάκι :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τώρα ποια έχω το αυτονόητο που δείχνει και λέει.
Τα ευχαριστώ μου στους δημιουργούς τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Μία μέρα έπινα καφέ με μία φίλη.. Νες... Και πριν πιω, πριν καν τον ανακατέψω κοιτάω και βλέπω αυτό που βλέπετε!!! Η φωτό είναι από το κινητό μου... Ευχαριστώ τη Sony-Ericsson που έβαλε κάμερα στο κινητό μου κι εγώ απαθανάτισα τη στιγμή... Μετά έβαλα ζάχαρη, ανακάτεψα, ήπια οπότε πάει το smiley... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η εικόνα στο avatar μου λέγεται Moon Daughter, είναι της Durga Bernhard και είναι αυτή εδώ:


Isiliel σημαίνει κόρη της σελήνης στα ξωτικίστικα άρα μου ταιριάζει γάντι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
isi :thumbup: πολύ καλό!


πρέπει να πω για το νέο μου άβαταρ ε? :P
Λοιπόν.... αν ήμουν καρτούν του south park... έτσι θα ήμουν :P
Στηρίχθηκα στα χαρακτηριστικά μου και το έφτιαξα στο σάιτ που έδωσε ο κρονος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
το έφτιαξα στο σάιτ που έδωσε ο κρονος :D

:blink: ποιο site έδωσε ο Kronos..? γιατί τα χάνω εγώ αυτά..?? :fool: Krone ποιο site έδωσεεες..??? κι εγώ θέέέλωωωωω.... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το έδωσε στην κουβεντούλα.....
πρέπει να ειναι 4-5 σελίδες πίσω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ποια είναι η Durga Bernhard;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
H ζωγραφος που έφτιαξε το avatar μου (τυχαία το βρήκα στο google, δεν την ξέρω κι εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Isiliel πολύ ωραίο το avatar! Δεν είχα προσέξει την κοπελιά στο δέντρο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top