Τι έφαγες σήμερα για μεσημεριανό;

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:

Και χέρεσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Κοτοπουλο με ρυζακι και τυρακι..
σημερα εφαγα στο γραφειο γιατι μετα πρεπει να παω γυμναστηριο.. :/: :strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Και χέρεσαι; :P
Ναι,γιατί όχι? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παστιτσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
1 γιαούρτι 0% με γευση φράουλα :(

(Μην με λυπάστε χθές τσάκισα 6 κομμάτια πίτσα 1 κόκα λαιτ και 1 παγωτό!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σε λίγο θα πάω να φάω!!!!!:clapup:
Είπα να μου φτιάξουν στραπατσάδα.....σρλουπ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
1 γιαούρτι 0% με γευση φράουλα :(

(Μην με λυπάστε χθές τσάκισα 6 κομμάτια πίτσα 1 κόκα λαιτ και 1 παγωτό!) :P
Γιαννούκο, να μην τρως ποτέ κάτι με 0% λιπαρά....απαγορευεται ακόμα και αν είσαι σε δίαιτα (που έισαι)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Corn flakes με γάλα! :)

Όποιος χάνει το πρωϊνό , το τρώει για μεσημεριανό!

Ειδικά εγώ που λατρεύω τα δημητριακά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ακόμη δεν έφαγα γιατί κάθομαι και χαζολογάω εδωπέρα :jumpy:ενώ πρέπει να φύγω σε μια ώρα γιατί έχω μάθημα σουδικών.

Πάω να φάω τώρα κοτόπουλο με ρύζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
chicken and fresh beans with tomato and onion sauce.*

ψαρωτικό ακούγεται στα αγγλικά.




*κοτόπουλο με φασολάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ένα γιαουρτι απ αυτα που εχουν μέσα και δημητριακα :|
αν πω οτι φυσικα αυτο ήταν για να μου ανοιξει η ορεξη κι οχι για να κλεισει θα ειμαι υπερβολικη ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Γιαννούκο, να μην τρως ποτέ κάτι με 0% λιπαρά....απαγορευεται ακόμα και αν είσαι σε δίαιτα (που έισαι)!

Αυτό ακριβώς ήθελα να γράψω κι εγώ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό ρε γμτ! Συνήθως παίρνω με 2% αλλα δεν είχε. Γιατί δεν κάνει ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χμμμ...σωστή ερώτηση αλλά ..... δεν θυμάμαι τον λόγο!!!!!:redface: :)
Είχα διαβάσει ολόκληρο άρθρο για τα 0% και τελικά το μόνο που μου έμεινε ήταν αυτό....θα ψάξω να βρω το περιοδικό (forma) και θα σε ενημερώσω, αν εντω μεταξύ δεν σου έχει πει το evouli (ίσως να ξέρει να σου απαντήση άμεσα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Χμμμ...σωστή ερώτηση αλλά ..... δεν θυμάμαι τον λόγο!!!!!:redface: :)
Είχα διαβάσει ολόκληρο άρθρο για τα 0% και τελικά το μόνο που μου έμεινε ήταν αυτό....θα ψάξω να βρω το περιοδικό (forma) και θα σε ενημερώσω, αν εντω μεταξύ δεν σου έχει πει το evouli (ίσως να ξέρει να σου απαντήση άμεσα)...

Χαίρομαι που τουλάχιστον στηρίζεται ο λόγος σου σε επιστημονικά επιβαιβεωμένη πηγή!:P
Μόνο και μόνο που κάποιος έχει γράψει άρθρο για ποιόν λόγο δεν πρέπει να τρώμε 0% μου αρκεί, άλλωστε πιο πολλές φορές 2% τρώω απλά έτηχε να μην έχει. Θα κοιτάξω να μην ξαναπάρω πάντος σίγουρα κάτι θα παίζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όσο πιο Light ειναι ενα προϊον τοσο πιο πολλη χημική επεξεργασια εχει υποστεί....
ήτοι... μαμησε τα.. δεν τρως φαγητο αλλα χημεια!

Το δε γιαουρτι 0% δεν εχει καμια απολυτως θρεπτική ουσια όπως θα οφειλε ως γιαουρτι :P
Το τρως μονο και μονο για να πεις οτι κατι εβαλες στο στομαχι σου....
κοινως απλα κοροϊδευεις τον οργανισμό σου, πραγμα ιδιαιτερα ανθυγιεινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Χαίρομαι που τουλάχιστον στηρίζεται ο λόγος σου σε επιστημονικά επιβαιβεωμένη πηγή!:P
Μόνο και μόνο που κάποιος έχει γράψει άρθρο για ποιόν λόγο δεν πρέπει να τρώμε 0% μου αρκεί, άλλωστε πιο πολλές φορές 2% τρώω απλά έτηχε να μην έχει. Θα κοιτάξω να μην ξαναπάρω πάντος σίγουρα κάτι θα παίζεται

:)
Αυτό που μου έμεινε σίγουρα είναι πως δεν πρέπει να τρώμε οτιδήποτε που έχει κάτω από 1.5% λιπαρά....τώρα το γιατί....σπάω το κεφάλι μου , αλλά μάταια...δεν μπορώ να θυμηθώ....
Είμαι πάντως ειλικρινείς, δεν μπορείς να πεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σαντουιτσακι με φετα και ντομααατα. Πρεπει επειγοντως να παω σουπερ μαρκετ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Σαντουιτσακι με φετα και ντομααατα. Πρεπει επειγοντως να παω σουπερ μαρκετ :p

Στο σαντουιτσάκι σου δοκίμασε να βάλεις Ψωμί σικάλεως, γαλοπούλα, τυρί, μαρούλι και φυσικά... μουστάρδα! Χωρίς πλάκα είναι φοβερό, άσε που σου κόβει την πείνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπιφτεκακια με σαλατα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top