Τι έκανες χθες το βράδυ;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πήγα σε μια θεατρική παράσταση ερασιτεχνών όπου έπαιζαν "Ειρήνη" του Αριστοφάνη σε ένα αμφιθέατρο χωμένο στα στενά της Πλάκας.
Συνειδητοποίησα ότι υπάρχουν πολλά ταλέντα ανάμεσά μας και άλλοι τόσοι που νομίιιιιιζουν ότι έχουν ταλέντο. Καλά ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ως γνωστη καγκουρογκομενα(:P) βολταρα στο μπουρναζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.


ότι κάνω κάθε Δευτέρα βράδυ :)

7-8 : μυστικά της ΕΔΕΜ
8-9: κάτι ψήνεται
9-10: CSI Miami
10-11: CSI New York

και κάπου ανάμεσα στα διαλείματα, βρήκα χρόνο να μαγειρέψω , να συμμαζέψω τα ρούχα που άφησα
ακατάστατα φεύγοντας το πρωί, να ταϊσω το καναρίνι και τα ψαράκια, να ποτίσω ένα λιποθυμισμένο φυτό
(τα υπόλοιπα σήμερα) και να μαζέψω τα ξερά φύλα απο το μπαλκόνι ,να κάνω ένα τηλέφωνο στη μαμά μου και
να ολοκληρώσω το πρώτο φετινό μου καλοκαιρινό πλεκτό ζακετάκι :) :) :)


(η Δευτέρα είναι η χειρότερη μου ημέρα λέμε ...):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πηγαμε για καφε πλατεια ταχυδρομειου και μετα παραγκειλαμε και κοιμηθηκα με τις αγορινες... τα κολλητουλια μου στη λαρσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


ότι κάνω κάθε Δευτέρα βράδυ :)

7-8 : μυστικά της ΕΔΕΜ
8-9: κάτι ψήνεται
9-10: CSI Miami
10-11: CSI New York

και κάπου ανάμεσα στα διαλείματα, βρήκα χρόνο να μαγειρέψω , να συμμαζέψω τα ρούχα που άφησα
ακατάστατα φεύγοντας το πρωί, να ταϊσω το καναρίνι και τα ψαράκια, να ποτίσω ένα λιποθυμισμένο φυτό
(τα υπόλοιπα σήμερα) και να μαζέψω τα ξερά φύλα απο το μπαλκόνι ,να κάνω ένα τηλέφωνο στη μαμά μου και
να ολοκληρώσω το πρώτο φετινό μου καλοκαιρινό πλεκτό ζακετάκι :) :) :)

(η Δευτέρα είναι η χειρότερη μου ημέρα λέμε ...):)


για να είμαι ειλικρινής έχω πολύ καιρό να δω τηλεόραση , αλλά μάλλον το έχουνε παρακάνει με τις διαφημίσεις....................................



άσχετο : δεν το παίζω υπερασπιστής της Ηρούς αλλά πάνω πάνω στην σελίδα το μύνημα της που λέει κάτι πιο προφανές και από το ότι η γη είναι σφαιρική , γιατί έφαγε αρνητική ; Ειλικρινά μην το σβήσετε ρωτάω από καθαρή περιέργεια και μόνο


α! εχτές τσάταρα στα μυνήματα του προφίλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

guru

Νεοφερμένος

Ο guru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Η χθεσινή ήταν μία σχετικά γεμάτη βραδιά...Έκανα μία γενική στο σπίτι, πήγα μια βόλτα το σκυλάκο μου και την αδερφή του στο Γκάζι με ένα φίλο και αράξαμε να ρουφήξουμε ένα δυνατό και ξινό mohito, μετά πήγαμε για σουβλάκια εκεί γύρω μέχρι να γυρίσω σπίτι οπού με πήρε ο ύπνος στην τηλεόραση, δε ξέρω και γω με ποιο πρόγραμμα...
Καλά ήταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
με πλημμύριζαν τυφλές ελπίδες (σχετ: https://www.youtube.com/watch?v=zMonkjavkkU :'()...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
χθες:
Πλήρωνα τον κώλο μου σε κάτι Τεριγιάκι και γλυκόξινα ασιατικά,
που ήταν και πολύ μιαμ, στο Golden Hall. :) (δεν είχε νυχτώσει ακόμα :redface::redface:)

Wagamama και wok food (yeah). Πολύ ποιότητα αλλά αυτό το σχεδόν ωμό πράσο ρε παιδιά τι το βάζετε; Τρέλα το φιλέτο μοσχαριού με το σουσάμι.
Οι πανέ γαριδούλες και το ντιπ, όλα τα λεφτά. Και τα νουντλς καλή φάση.
Αν και προτιμώ λιγκουίνι μπαρίλα. :pfff:

Αχ, και αυτό το κολασμένο γλυκό με σοκολάτα και μπισκότο (oreo) και σιρόπιον, με την ολόφρεσκη μπάλα παγωτού βανίλιας.


Προχθές: έκθεση βιβλίου, Ερμού. Πολύ βύζιτα σε κάτι οίκους. Πιάνεις βιβλίο και μετά ξεσκόνισμα με πανάκι λες και είσαι λεπρός. Κι αυτές οι new ντίβες, αναδύουν μια εσάνς "έβγαλα βιβλίο, δοξάστε με" αλλά είναι θωρηκτά ματαιοδοξίας.

Γιατί αν δεν σε νοιάζει το όνομα, τότε πως εξηγείται ότι ποτέ κανείς δεν παραλείπει το όνομα στο εξώφυλλο;

Αν αφιερώσεις χρόνο και φτάσεις μέχρι κάτω (Πειραιώς), θα βρείς σπάνιες ποιητικές συλλογές. Τιμές που τσιμπάνε μετα βδελυγμίας, όμως. Οπότε άστες να σκονίζονται...

Αγόρασα...κάτι καταλόγους Καστανιώτη, Ύψιλον, Κέδρος και ...Καλέντη νομίζω γιατί ήταν τσάμπα. :redface:

Να πάτε (και μετά από τόση περπατησιά, για εύκολη χώνεψη, όλοι στου Μπαϊρακτάρη στο Μοναστηράκι για κεμπάμπια). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τελικος UEFA (α ρε Τζιωλη, δεν πηγε η μπαλα στο πλεχτο να πανυγηρισουμε),
pizza hut (η texas BBQ ειναι η καλυτερη πιτσα μακραν)
και υπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι αυτή έφαγα και εγώ σήμερα! σοβαρά , δεν το λέω για να μην βγω οφτόπικ:P
με σάλτσα μπάρμπεκιου ε ; Στην μία πίτσα , άλλη μία δώρο
-και πόσο κάνει η μία?
-όσο 3 κανονικές:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξενέρωσα τη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Διάβαζα και ενίοτε παρηγορούσα τον βλάκα γάτο ο οποίος δεν λέει με τίποτα να πάρει το χάπι του, ούτε να φάει το φαί του, που το έτριψα μέσα. Είμαι με 1 ώρα ύπνο στην οποία μου δάγκωνε τα πόδια. Χάρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Χορευα στους ρυθμους της soul-funk-hip hop μουσικης και απολαυσα επι σκηνης ενα μεγαλο καλιτεχνη. Τον Madlib.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosoulita

Νεοφερμένος

Η drosoulita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ακουσα για δευτερη φορα live τους locomondo.Ξενερωσα...Την πρωτη φορα ηταν πολυ καλυτεροι κ επιπλεον οι κλειστοι συναυλιακοι χωροι δεν τους πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έπαιζα στη βεράντα επί 3 -4 ώρες μπιρίμπα.
Το απόλαυσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πήγα να δω το έργο που ανέβασαν τα παιδιά της θεατρικής ομάδας του Πολυτεχνείου! Πολύ ωραίο ήταν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
πηγα για καφεδακι με το αμορε και μετα για φαγητο και μετα για ποτο...:clapup::clapup::clapup:
και μετα.........................


σπιτι για νανι...αγκαλιτσα παντα:):):):)
αααχχχχ....θ αργησει να ξαναγινει αυτο.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δουλεία και μετά σπίτι και μετά μαμ και μετά νάνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Φωναζα μαζι με αλλους 8000 βαζελους: "Μπουρουσης, Μπουρουσης..." :P

Υγ. Να 'ναι καλα και η Ολυμπιακαρα που μας διασκεδαζει τοσο, μετα απο ενα κουραστικο ευρωπαικο. Να 'ναι καλα τα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήγαμε με τον οχυ και την Ρουμάνα για καφέ και ήταν υπέροχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top