Τι έκανες χθες το βράδυ;

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
γυρισα απ εξω εκανα μπανακι και αραξα στην τιβι κουκουλωμενη με την κουβερτουλα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Λιώσαμε στις πίτσες και στις μπύρες στο σπίτι ενός φίλου στο βουνό.

Μπρρρ, το βράδυ κάνει πλέον πολύ κρύο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Λιώσαμε στις πίτσες και στις μπύρες στο σπίτι ενός φίλου στο βουνό.

Μπρρρ, το βράδυ κάνει πλέον πολύ κρύο...

μπα; κρυωσες πειρατη;:P:D:D:D:D
δεν θα πας για μπανιο στη θαλασσα σημερα;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Δούλευα ως αργά, μετά σπιτάκι, λίγη δουλίτσα και νανάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
μπα; κρυωσες πειρατη;:P:D:D:D:D
δεν θα πας για μπανιο στη θαλασσα σημερα;:P:P:P

Το μεσημέρι δεν κάνει κρύο Βίκυ.
Ασε που δεν μπαίνω στη θάλασσα με τη μηχανή.
Δεν λέει.



:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χάζευα στο δίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ηρθε ενας φιλος μου απο Λειβαδια, βγκαμε για ποτακι στο Παγκρατι (σε εναν αλλο φιλο που ανοιξε το μαγαζι μετα απο ανακαινηση) και μετα τσαρκα στην Συγγρου σε γνωστο καλανομαγαζο.



ΥΓ Μαρινα Μαρινα εισαι τρελα χωρις την ροζ φανελα :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα στο σπιτι της κοπελας μου οπου με τις 12 μου ειχε "παρτυ" εκπληξη:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα προπόνηση και μετά γύρισα ένα πτώμα απίστευτο, αλλά είχα να απλώσω ρούχα κλπ... Ε, μέχρι να χαλαρώσω λίγο ίντερνετ πήγε 00.30...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έφαγα πίτα παππού και ήπια 2 cardhu, ξεράθηκα εύκολα κατά τις 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
διαλεξα συνθετο και τραπεζαρια, αλλα την τραπεζαρια τελικα θα την αλλαξω μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πέρασα όμορφα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ξεκίνησα την μία από τις 3 δουλειές που θα κάνω φέτος!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Διαβαζα μεχρι τις 3 το πρωι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όμορφα! Πήγαμε χαλαρά cinema με τι Φάνη, στο festival... είδαμε μια όμορφη σε εικόνες και συναισθήματα αυστραλέζικη ταινία... και μετά σπίτι για νανάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ο καφες εξελιχθηκε σε κατι παρα πολυ ομορφο, κατι που ειχα να ζησω πολυ καιρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηγα γυμναστηριο και μετα σπιτι γιατι δεν μπορουσα να κουνηθω:P
τεζα στον καναπε ημουν:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βγήκα με τις νέες μου συναδέλφους και τα πέρασα πολύ ωραία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Φόρεσα τις πυτζάμες μου, έβαλα και τον σκούφο, άφησα ένα ποτήρι νερό στο κομοδίνο -αν διψάσω- και μια κουταλιά αλάτι -αν δεν διψάσω- και μπήκα κάτω από τα σκεπάσματα νωρίς.

Επειδή ως συνήθως πρέπει να μετράω πρόβατα ή να διαβάσω ένα ερωτικό μυθιστόρημα, είχα μαζί μου ένα τη νουβέλα του Louis Witten "Gravitation" (Πς δεν ξαναπαίρνω μαζί μου προβατα). Καλό ήταν στην αρχή, μετά όμως έχασα τελειώς την πλοκή :redface: και το πέταξα στην άκρη, δυστυχώς είχα ξεχάσει το παράθυρο ανοιχτό και δεν γνωρίζω που προσγειώθηκε. Εκεί που πάω να πέσω, ακούω την πόρτα. "Γουατ δε ντέβιλ", σκέφτομαι, και μπαίνει μέσα μεθυσμένος ο ένας συγκάτοικος, και μέσα στην λιάρδα άρχισε να μου λέει συγγνώμη για τότε που είχε γίνει κάτι που πραγματικά δεν θυμόμουν, και είδα και έπαθα να τον κουβαλήσω έξω, είναι και γομάρι που να πάρει (1,40 με τα χέρια ψηλά).

Εκεί που επέστρεψα στο κρεββάτι, να σου πάλι ο ίδιος, ήρθε η παρέα και ήθελε να βγούμε... Ε δεν κρατήθηκα, του είπα ευγενικά πως δεν έχει λόγο να βγει να μεθύσει γιατί είναι ήδη στούκας, και πως δεν ξαναβγαίνω με την παρέα του γιατί την πέφτουν σε ό,τι κινείται (και το κυριότερο είναι όλοι τους παιδαράδες, και μένω εγώ μπουκάλα με το τζουκ-μποξ :redface: ). Εκεί με αγκάλιασε χωρίς προφανή λόγο, και είπε πως με αγαπά πολύ και είμαι καλός φίλος. :worry: Μετά από αυτήν την επίθεση φιλίας, και το άβολο male bonding, κατέβηκα να πιω μια μπύρα από το μπουκάλι ε-πει-γό-ντως. Η πάγκος της κουζίνας ήταν γεμάτος με κατσαρολικά, ψίχουλα, άδεια μπουκάλια, ποτήρια, και φλούδες από κάτι απροσδιόριστο - μου έκανε εντύπωση το πόσο καθαρός ήταν σε σχέση με το σύνηθες.

Εκεί που έπινα την μπύρα μου, ο νούς μου φλόγισε με την κουλτούρα του αλκοόλ που πασάρουμε στους νεους μας, και το πως σβήνουμε τη δημιουργική φλόγα τους μέσα σε ποταμούς φτηνής μπύρας :mad: Από τα νεύρα μου άνοιξα και άλλη μπύρα.

Έλα μου όμως που δεν πέρναγε αυτή η φούντωση, η φλόγα. Σηκώθηκα, τιγκάρισα το mp3 με ότι πιο κοπανιστό βρήκα, και έφυγα αέρας για το γήπεδα ποδοσφαίρου, και άρχισα να το φέρνω βόλτες, σταματώντας στα τέρματα για να τα γκρεμίσω (:strong:) και μετά να τα ξανασηκώσω (:stunned: άου... άου). Τελικά σα να ηρέμησα και γύρισα σπίτι. Έπεσα με τα ιδρωμένα πάνω στο κρεββάτι και αποκοιμήθηκα επιτόπου. (:1eye: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top