Τι έκανες χθες το βράδυ;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βολτουλα, πετυχα και τα ξαδερφια μου... Αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηγα στην αγορα και μετα γυρισα σπιτι μαγειρευα επλενα πιατα κλπ κλπ:/: ημουν πτωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μαγείρεψα, σκούπισα τη πυλωτή από τα φύλλα, πότισα, έκανα μπάνιο, έκανα παρέα στον άντρα όταν έτρωγε, έκανα μπάνιο και νάνι αποκαμωμένη στις 10... 9 ώρες κοιμήθηκα, το χρειαζόμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μαγείρεψα, σκούπισα τη πυλωτή από τα φύλλα, πότισα, έκανα μπάνιο, έκανα παρέα στον άντρα όταν έτρωγε, έκανα μπάνιο και νάνι αποκαμωμένη στις 10... 9 ώρες κοιμήθηκα, το χρειαζόμουν!

2 φορες εκανες μπανιο βρε;:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα για μάθημα γαλλικών!! και μετά τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
2 φορες εκανες μπανιο βρε;:hehe::hehe::hehe::hehe:
έλα μωρέ, έχουμε ηλιακό θερμοσίφωνα, δε καταναλώνουμε ρεύμα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Duracell

Νεοφερμένος

Ο Duracell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΣΕΞ (όπως συνήθως κάθε βράδυ)...

Δυστηχώς όμως αυτή την φορά δεν ήταν τόσο καλά και μάλλον δεν θα το ξανακάνω με την ίδια (ήταν η 2η ευκαιρία της) !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για ποτό στη Χαλκίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
προσπαθησα να μαγειρεψω (ειχα ενα προωρο ατυχημα και επειδη σπαστηκα τα πεταξα ολα), πηγα στην αποπάνω (:P) για να στολισουμε το σπιτι και μετα εφαγα 5 μικρά ντακάκια που ημουν νηστικη ολη μερα και επεσα για υπνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καφεδάκι με τις φίλες μου...και μία σοβαρή και ήρεμη συζήτηση με το μωρό μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βολτουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχικά το πηγαίναμε για μάζωξη για διβιδί, αλλά ο ένας μάς την έκανε, γιατί είχε δουλειά, η άλλη άργησε, για να κάνει μπάνιο... τελικά βάλαμε ταινία, αλλά όταν άρχισε να παίζει πιάσαμε την πάρλα και επιτέλους είδαμε ένα prison break με τον ιχλίμπεντιχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Βγήκαμε βολτίτσα και κουβεντιάζαμε για ώωωωρα καθισμένοι σε ένα παγκάκι απολαμβάνοντας τη φθινοπωρινή νύχτα...
Μετά σπιτάκι και ύπνο αγκαλίτσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγαμε στο στρωσιμο κρεβατιου που εκανε η φιλη μου.. :)

κοντεψαμε να γινουμε ρεζιλι.. εγω δεν ηξερα οτι ριχνουμε και λεφτα στο κρεβατι και δεν ειχα καθολου μαζι μου.. :redface: ευτυχως ομως ειχε το μωρο μου και με εσωσε.. φιουουουουουυου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βάλαμε την λάθος στροφή, χόμ σίνεμα δυνατα σκοτάδι μπόλικό και αγγαλίτσα με τον μικρό μου:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Βάλαμε την λάθος στροφή, χόμ σίνεμα δυνατα σκοτάδι μπόλικό και αγγαλίτσα με τον μικρό μου:inlove::inlove::inlove:

την πηρες την ταινια που σου ειπα καλε;:P
πως σου φανηκε; φρικη ε;:D:D:D

εγω εκανα μπανακι και αραξα στην κουβερτουλα μου....τελεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πήγαμε για φαγητό στο Γλαύκο, και μετά στο Οναρ για ποτάκια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ήθελα από καιρό να κάνω βόλτα σε κάποια μέρη και τελικά την έκανα. Δε κατάφερα κάτι αλλά τέλος πάντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
σπίτι και νωρίς για νανάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
την πηρες την ταινια που σου ειπα καλε;:P
πως σου φανηκε; φρικη ε;:D:D:D

εγω εκανα μπανακι και αραξα στην κουβερτουλα μου....τελεια:redface:

Λάθος ταινεία ξέρεις λέμε, αυτή που είδα εγώ ηταν με πνέυματα και φαντάσματα καμία σχέση με μεταλαγμένους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top