Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ό,τι κάθε βράδυ... lost in my thoughts. :|



//Χμ, όχι, το χθεσινό ήταν εξαίρεση. :P
Ξενύχτι με πολύ-πολύ καλούς φίλους μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα στην ορκομοσια του Drummer μας (και απο εχτες τον φωναζω "κυριε αρχαιολογε" :P) και μετα στην παραλια οπου εγινε λιωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μια β'ολτα για χαλαρο ποτακι στο Βabae.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Αφού γύρισα από την βόλτα, που πήγα με το σκύλο μου..., ήρθε το έτερον μου ήμιση και περάσαμε ένα υπέροχο βράδυ, μέχρι της 07.00 πμ, που μας πήρε ο ύπνος...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
είδα αμερικανικη πίτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Από εδώ και από εκεί και ένα σύντομο ταξίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγα σε συναυλια ρεμο κ ονιραμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα στο φεστιβαλ τις ΚΝΕ οπου επαιζαν κατι φιλαρακια, τραγουδισα και με την μια μπαντα σε 3 τραγουδια, οταν τελιωσε αραξαμε μερικοι απο την παρεα σε ενα παρκακι και τελικα σπιτι οπως παντα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εκατσα σπίτι και σκεφτόμουν...Ακρή βέβαια δεν έβγαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πέρασα πολύ όμορφα :D

Οι γονείς μου έλειπαν, η αδερφή μου είναι κατασκήνωση και εγώ είχα μείνει με τον αδερφό μου στο σπίτι. Αρχικά βάλαμε και οι δύο τα all star μας (:P) και βγήκαμε βόλτα στο λιμάνι, μετά γυρίσαμε σπίτι, εγώ έφτιαξα ένα ρύζι, το βάλαμε σε ένα μεγάλο πιάτο και καθήσαμε στο μπαλκόνι και το φάγαμε με κόκκινο κρασάκι :D (Ναι, τον έχω κάνει αλκοολικό :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λιμανάκια, μετά Μικρολίμανο για ποτάκια και μετά ... ήταν τέλεια χτες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τηλεόραση και ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τελείωσα την δουλειά
πήρα 2 κλαμπ σάντουιτς πήρα και το μωρο μου και πήγαμε σε μαι παραλία και τα φάγαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Είδα τελικό του World League στο βόλεϊ και τελικό του Copa America στο ποδόσφαιρο. Έχασε η Αργεντινή και τσαντίστηκα. Καρδιακό θα με κάνουν οι ομάδες μου. Και θα έχω και τον άλλο, τον κολλητό μου να με δουλεύει. Έβαζα και στοίχημα ο βλάκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προβα με το συγκροτιμα, βολτα με την κοπελα μου, ξενυχτη σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Προσπάθησα να βάλω σε τάξη..., κάποιες σκέψεις... στο μυαλό μου και να καταλήξω σε κάποια συμπεράσματα... :confused:

Φοβάμαι όμως, ότι δεν υπάρχει τρόπος, να αποφύγω κάποια κατάσταση... :/:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ξύδια και ροκιές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πήγα μετά τη δουλειά να δω τη γιαγιά μου και μετά σπίτι,είδα nip/tuck και μετά νάνι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω.. είχε nip/tuck και το ξέχασα!! :( Δεν πειράζει, λογικά μέχρι το μεσημέρι θα έχει κατέβει ο πρώτος κύκλος και το απόγευμα προβλέπεται μίνι μαραθώνιος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εγω το ξεχασα χτες με ολα αυτα που ειχα.. δε πειραζει,σημερα θα το τιμησω..
το βραδυ δουλεια, και ψωνια, μετα φαγητο μινι εξω, μετα σπιτι, μπανακι και εκεινα τα μειλς...
και το πιο τελειο απο ολα, οτι βρηκαμε σπιτι!!!!!!!!!!!
επιτελους!!!!!! και κεντρικοτατο... τωρα μενει μονο να κλεισουμε διανυκτερευσεις και πουλμαν...!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top