Τι έκανες χθες το βράδυ;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγαμε βολτα με το μωρο μου με την μιχανη :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήμουν στο γραφείο ως τις 22.30, μετά απλά άραξα στο κρεβάτι, με σειρές στο λάπτοπ και σουπίτσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasz

Νεοφερμένος

Η sasz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εσπασα το ποδι μου .. και τωρα πρεπει να κατσω με πατεριτσες και γυψο 3 μηνες..παει ολο μου το καλοκαιρι .σε 10 μου ειπανε να ξαναπαω για ακτινογραφιες για να δουμε αν θα πρεπει να κανω επεμβαση να μου βαλουν λαμα... :-(
εχει κανεις παρομοια εμπειρια? οταν λενε ετσι οι γιατροι θα κανω μαλλον ενχειρηση? δεν μπορω φοβαμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Γύρισα στο σπίτι από το γραφείο κατά τις 9+ (φταίει ένα Project που έχω αναλάβει και με κρατάει τόσο αργά στο γραφείο) έκανα ένα ντουζάκι και την άραξα για ταινία.

Έλα όμως που χτύπησε το τηλέφωνο και στην γραμμή είναι ο κολλητός μου που μόλις είχε γυρίσει με άδεια από τον στρατό… Και να είμαστε σε μπαράκια όλο το βράδυ.. και δώσε ποτά , δώσε σφυνάκια και να είναι ένα σημείο που ούτε καν θυμάμαι τι έκανα. Μέχρι που ξύπνησα κατά τις 10 να ξανά πάω στο γραφείο και κοίταζα τις φωτογραφίες από την camera που βγήκαμε χθές… ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΩ!:P

εσπασα το ποδι μου .. και τωρα πρεπει να κατσω με πατεριτσες και γυψο 3 μηνες..παει ολο μου το καλοκαιρι .σε 10 μου ειπανε να ξαναπαω για ακτινογραφιες για να δουμε αν θα πρεπει να κανω επεμβαση να μου βαλουν λαμα... :-(
εχει κανεις παρομοια εμπειρια? οταν λενε ετσι οι γιατροι θα κανω μαλλον ενχειρηση? δεν μπορω φοβαμαι..

Πώ, πώ κρίμα μωρέ! Καλή ανάρρωση σου εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πήγαμε για κρέπες με τις κολλητες,μετά βόλτα με το τουτου και μετά βρήκαμε όοολους τους γνωστους μας στον δρόμο και μετά επιτέλους γυρίσαμε σπίτιιιιι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμουνα στην συναβλια των Metallica! Απλα δεν εχω ξαναπερασει ετσι στην ζωη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τσίπουρα...και μετά ποτάκι σε μέρος που δουλεύει ένας πολύ καλός φίλος... άφθονο ποτό, κεράσματα και ναι...το καλοκαίρι μου μόλις ξεκίνησε!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Διάβαζα...:(
(και έκανα ένα μικρό διάλειμμα για μια μπύρα και ένα τσιγάρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Επιτέλους... κοιμήθηκα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ιαπωνικό με τον ιχλίμπεντιχ και μία φίλη...
και μετά κόκκινο κρασί σε ωραίο μπαράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ειδα απαραδεκτους χοχοχο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Βγήκα με το μωρό μου και πήγαμε για φαγητό σε ένα πολύ ωραίο μαγαζάκι κοντά στο κέντρο. Φάγαμε, ήπιαμε μπιρίτσες και συζητήσαμε. Όλα υπέροχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:);):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πεινουσα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γύριζα απο τις 7 μέχρι τις 12 με τον αδερφό μου στο λιμάνι βόλτες, φάγαμε και goody's :P
Mετά γυρίσαμε στο σπίτι, υπολογιστής κλασσικά και μετά συμμάζεψα όλο το γραφείο (άθλος)
και διάβασα μαθηματικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αφού τελείωσα την δουλειά, πήγα πήρα το αγόρι μου πήγαμε μια βόλτα με το τζιλέρα και αράξαμε σε μια παραλία στις ξαπλώστρες αγκαλίτσα:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βολτουλα με αεροπλανο, κουβεντα με τον μπαμπα, τηλεωρασουλα, pcακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πήγα σε ένα εστιατόριο και μετά 'ξεράθηκα'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αφού τελείωσα την δουλειά, πήγα πήρα το αγόρι μου πήγαμε μια βόλτα με το τζιλέρα και αράξαμε σε μια παραλία στις ξαπλώστρες αγκαλίτσα:inlove::inlove::inlove:

τέλεια!!!!!!!:clapup:

Βολτουλα με αεροπλανο
:hmm:

εγω εφυγα 11:00 απο τη δουλεια:rant:
πηγα για καφέ και ημουν μεσα στα νεύτα μου και τσκώθηκα και με την παρέα μου. πολύ καλά λέμε............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγα μπουλινγκ μετα ξεραθηκα για πολυ πτωμα μιλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top