Τι έκανες χθες το βράδυ;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
M' αρέσει που απαντάς σοβαρά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Είχαμε μαζευτεί στο σπίτι και παίζαμε με την βιντεοκάμερα!
Ρίξαμε απίστευτο γέλιο βλέποντας μετά στην τηλεόραση τις βλακείες που κάναμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πηγα σινεμα (μετα απο πολυ καιρο..):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καλά χθες ότι να είναι. Μας έπιασε με ένα φίλο να φάμε hamburger καλό.
Που θα πάμε που θα πάμε, μυ φυσικά στο καλό το .... στα Βριλήσια. Ξεκινάμε λοιπόν μαζεύουμε και το παλικάρι από τα Βριλήσια που μας μύησε στο μαγαζί. Φτάνουμε και μας λέει ότι δεν έχει ψωμάκια και ότι αν θέλουμε θα φάμε μόνο το μέσα!!
Κατάρα αίσχος έλεος τι θα κάνουμε τώρα. Αφήνουμε τον Βριλησιώτη και ξεκινάμε για το αντίστοιχο μαγαζί στο Χαλάνδρι. Παρκάρουμε, κάνω ακριβατικά για να βγω από το αμάξι και φυσικά δεν το βρήκαμε και ποτέ το μαγαζί. Από ένα περίπτερο μάθαμε ότι δεν είχε τελικά να κάτσεις και ότι είχαμε φτάσει κοντά και δεν το είδαμε. ΟΚ φεύγουμε για να τσεκάρουμε το βρώμικο του Ηρακλείου.

Αφού δεν θυμόμουν ακριβώς που είναι και έχοντας στρίψει και λάθος, δεν το βρήκαμε ποτέ παρόλο που πέρασα από εκεί που μου είχαν πει. Αποτυχία τραγωδία και στον γυρισμό ένα μικρό λαθάκι και εγώ νόμιζα ότι πήγαινα Μαρούσι (αν και δύσκολο μου φαινόταν) τελικά πέρασα για πρώτη φορά στην ζωή μου την Ν.Χαλκηδόνα και κάποια άλλα μέρη.

Γύρισα σπίτι και έφαγα δημητριακά με γάλα, που ήταν και το αρχικό σχέδιο γεμάτος περηφάνεια που δεν ενέδωσα στο junk food.

Το μόνο καλό? Η μελέτη του Manowar - Gods of War.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχα Manowar πάουα!!! Τέλειο σκηνικό Deselene :P

Εγώ πήγα magic park χιχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλά χθες ότι να είναι. Μας έπιασε με ένα φίλο να φάμε hamburger καλό.
Που θα πάμε που θα πάμε, μυ φυσικά στο καλό το .... στα Βριλήσια. Ξεκινάμε λοιπόν μαζεύουμε και το παλικάρι από τα Βριλήσια που μας μύησε στο μαγαζί. Φτάνουμε και μας λέει ότι δεν έχει ψωμάκια και ότι αν θέλουμε θα φάμε μόνο το μέσα!!
Κατάρα αίσχος έλεος τι θα κάνουμε τώρα. Αφήνουμε τον Βριλησιώτη και ξεκινάμε για το αντίστοιχο μαγαζί στο Χαλάνδρι. Παρκάρουμε, κάνω ακριβατικά για να βγω από το αμάξι και φυσικά δεν το βρήκαμε και ποτέ το μαγαζί. Από ένα περίπτερο μάθαμε ότι δεν είχε τελικά να κάτσεις και ότι είχαμε φτάσει κοντά και δεν το είδαμε. ΟΚ φεύγουμε για να τσεκάρουμε το βρώμικο του Ηρακλείου.

Αφού δεν θυμόμουν ακριβώς που είναι και έχοντας στρίψει και λάθος, δεν το βρήκαμε ποτέ παρόλο που πέρασα από εκεί που μου είχαν πει. Αποτυχία τραγωδία και στον γυρισμό ένα μικρό λαθάκι και εγώ νόμιζα ότι πήγαινα Μαρούσι (αν και δύσκολο μου φαινόταν) τελικά πέρασα για πρώτη φορά στην ζωή μου την Ν.Χαλκηδόνα και κάποια άλλα μέρη.

Γύρισα σπίτι και έφαγα δημητριακά με γάλα, που ήταν και το αρχικό σχέδιο γεμάτος περηφάνεια που δεν ενέδωσα στο junk food.

Το μόνο καλό? Η μελέτη του Manowar - Gods of War.

πολυ ταλαιπωρια για ενα χαμπουργκερ ρε συ demelene :blink: :blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
το καλό το πράμα θέλει κόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
εδώ δε μιλάμε για κόπο.. μιλάμε για το γύρο της Αθήνας σε 8 ώρες... και όλα αυτά για ένα hamburger?? και δε φτιάχνατε μόνοι σας???:P

χθες.. πέρασε η νύχτα υπό το σεληνόφως..
πηγαμε παραλία και παρ όλο το κρύο που είχε κάναμε μπανάκι και περάσαμε τέλεια... βέβαια σήμερα το πρωί.. γκουχ.. γκούχ... ( :redface: ) κάποια είναι άρρωστη... και δεν είναι η μόνη.. όλοι μας είμαστε ψιλοχάλια..
Αυτά είναι .. θυσίες στο βωμό της τρέλας μας.. χαχαχαχα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ευχτύχως υπήρχαν και οι Manowar να απαλύνουν την πόνο και την πείνα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Τακτοποίησα τα ανοιξιάτικα ρουχαλάκια μου στην ντουλάπα και χαντάκωσα τα χειμερινά..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα βολτα με ενα φιλαρακι απο τα παλια, βρηκα και την κολιτη μου, μετα επεστρεψα σπιτι και περασα την ωρα μου μπροστα απο το pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πήγα για καφέ με μία συνάδελφο για να την συνεφέρω από το παραλήρημα... έρωτας γαρ :P

Και μετά πήγα για 2ο καφέ (έχω κάνει πλούσιους όλους στην παραλία το παραδέχομαι :P) για να αποχαιρετήσω έναν φίλο που είναι φαντάρος και πάει στα σύνορα για να κοιμάμαι εγώ ήσυχη :P

Άσχετο αλλά όλοι οι φίλοι μου είναι φαντάροι! Και εγώ με ποιον θα βγαίνω οεο; :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
είδα τηλεόραση με το αμόρε και μετά με πήρε ο ύπνος!:sleep::sleep::sleep::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μπλα μπλα με τον κολλητό βρίζοντας τον άλλο κολλητό, κλάμα, μπύρες κ τέλος κάψιμο στο πρώτο ζίζον του prison break!:P

εντάξει μια χαρά κοιμήθηκα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έκατσα μέσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ήπια μια μπύρα με κάτι ρεμάλια και μετά σπίτι στο τζάκι. Σήμερα επιτέλους Αθήνα!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πήγα σε έναν φίλο μου και είδα τους 300...

Αχ...ερωτεύθηκα Λεωνίδα...αχ....αχ....αχχχχχχχχχχχχχχ........... :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
MSN με την αδερφούλα μου. Την έπρηξα λιγάκι νομίζω. Ε μετά κατευθείαν για ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πήγαμε για λουκάνικα στη φωτιά και κρασάκι με την παρέα.
Είχαμε πάρει και τις κιθάρες μαζί και γρατζουνίσαμε λιγάκι, και μετά τα γνωστά......ποτάκια στο W και ......σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φάγαμε σε εκείνο με τους σκαλισμένους ξύλινους τοίχους και τα δοκάρια, όπου κάνεις ακροβατικά!
Πολύ γέλιο, όταν ήρθε ο ιχλίμπεντιχ εμείς είχαμε ήδη μεθύσει...!
Κι ο τρελοσερβιτόρος είχε αλλάξει κόμμωση και άφησε μουστάκι... ΛΟΟΟΛ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top